To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σε όλους τους συναδέλφους!ονομαζομαι Κωνσταντίνος,είμαι 23 χρόνων και έχω πάθος και μεράκι με το κυνήγι όπως και όλοι εδώ μέσα!καλως σας βρήκα λοιπόν και εύχομαι να έχουμε μια καλή έναρξη χωρίς απρόοπτα!
.welcome.
 
καλώς ήρθες Κωνσταντίνε στην παρέα μας καλά ποσταρίσματα
βλέπωντας το avatar με την vitoria deluxe ήθελα να ρωτήσω μήπως το nick name είναι το επώνυμο και κατάγεσαι από Θήβα;;;;;
η κάνω λάθος;;;;; :)
 
Καλησπέρα σε όλους τους συναδέλφους!ονομαζομαι Κωνσταντίνος,είμαι 23 χρόνων και έχω πάθος και μεράκι με το κυνήγι όπως και όλοι εδώ μέσα!καλως σας βρήκα λοιπόν και εύχομαι να έχουμε μια καλή έναρξη χωρίς απρόοπτα!
Καλως ηρθες συνονοματε .welcome.
 
Καλησπέρα σε όλους τους συναδέλφους!ονομαζομαι Κωνσταντίνος,είμαι 23 χρόνων και έχω πάθος και μεράκι με το κυνήγι όπως και όλοι εδώ μέσα!καλως σας βρήκα λοιπόν και εύχομαι να έχουμε μια καλή έναρξη χωρίς απρόοπτα!
.welcome.
 
καλώς ήρθες Κωνσταντίνε στην παρέα μας καλά ποσταρίσματα
βλέπωντας το avatar με την vitoria deluxe ήθελα να ρωτήσω μήπως το nick name είναι το επώνυμο και κατάγεσαι από Θήβα;;;;;
η κάνω λάθος;;;;; :)
Πολυ σωστα κυριε μακη!καταγομαι απο χωστια βοιωτιας,εκει στους προβατινοφαγους!τα εχουμε ξαναπει σε αλλο forum!βλεπω απο μνημη ειστε φωτια...
 
Πολυ σωστα κυριε μακη!καταγομαι απο χωστια βοιωτιας,εκει στους προβατινοφαγους!τα εχουμε ξαναπει σε αλλο forum!βλεπω απο μνημη ειστε φωτια...
έλα ρε Κωστάκη(εγώ έτσι θα σε λέω Χωστιανέικα)όλα καλά λεβέντη μου ο πατέρας σου Τάκης αν θυμάμαι καλά;;;;
κοι ο Κωστάκης είναι χωριανός μου και καταπληκτικό παιδί .well done.
 
Ολα μια χαρα!αν βγει κανονικα και η ρυθμιστικη θα ειμαι ακομα καλυτερα!ο πατερας μου καλα θυμαστε...δημητρης λεγεται.
Ολοι οι αρβανιτες ειναι καταπληκτικα παιδια εννοειτε....sarcastic.
 
Καλησπέρα σε όλους τους συναδέλφους!ονομαζομαι Κωνσταντίνος,είμαι 23 χρόνων και έχω πάθος και μεράκι με το κυνήγι όπως και όλοι εδώ μέσα!καλως σας βρήκα λοιπόν και εύχομαι να έχουμε μια καλή έναρξη χωρίς απρόοπτα!

Κωνσταντίνε καλώς όρισες στην παρέα.
 
Κωνσταντινε Καλως Ηρθες!
Θα εισαι καλο παλικαρι αφου το λεει ο συντοπιτης σου ο ελεφαντας. Για τη μνημη του τον αποκαλω ετσι... .ha ha ha.


.welcome.
 
Κωνσταντινε Καλως Ηρθες!
Θα εισαι καλο παλικαρι αφου το λεει ο συντοπιτης σου ο ελεφαντας. Για τη μνημη του τον αποκαλω ετσι... .ha ha ha.


.welcome.
Χαχαχαχαχα! Σε ευχαριστώ Χρήστο!ειμαστε καλά παιδιά οι στερεοελλαδιτες...ειδικά οι βοιωτοι..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top