To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα και απο μενα,με λενε Βαγγελη και ειμαι απο Χρυσουπολη Καβαλας,ειμαι 33 και εχω παθος με το κυνηγι και συγκεκριμενα με τρυγονι,τσιχλα,φασσα και παπια!

Βαγγέλη καλώς όρισες στην παρέα. Τυχερός που είσαι κοντά σε πολύ καλό κυνηγότοπο και μάλιστα με πολλές επιλογές.
 
Βαγγέλη καλώς όρισες στην παρέα. Τυχερός που είσαι κοντά σε πολύ καλό κυνηγότοπο και μάλιστα με πολλές επιλογές.
Καλως σας βρηκα,το ξερω,ο τοπος μας ειναι πολυ ευλογημενος κυνηγετικα,δοξα τω θεω εχουμε απ´ολα τα κυνηγια!
Σε 10 λεπτα απο το σπιτι μου μπορω να ειμαι σε αρκετους κυνηγοτοπους με πολλες επιλογες θηραματων!
Απο την εναρξη με τρυγονια,ορτυκια,μετα τσιχλα,λαγο,γουρουνι,μπεκατσα,φασσα,παπια και επιστροφια στο τελος τσιχλες και μπεκατσες!
 
Δημητρης λεγομαι , από Πυργο Ηλειας , φανατικος κυνηγος παπιου τσίχλας και τρυγονιού , αρχαριος ιδιογομωτης και μετριος σκοπευτης
 
Καλώς Ήρθες Δημήτρη..Μου είσαι γνωριμος γιατι εχει τύχει να σε διαβάσω αρκετές φορές..Ευχομε καλή διαμονή στην τεραααστιααα κυνηγοπαρεα μας!!.welcome..welcome.
 
Εχει και απο δαυτες,δε νομιζω να τις κυνηγαει κανενας εδω!
εχει????τότε ερχομε Χρυσούπολη...very funny..very funny.ΥΓ πέρα απο τα αστεία ζεις σε κυνηγετικό παράδεισο..Ειχα δει ένα DVD του Καραγιάννη με κυνήγι Φασσας στον κάμπο..
 
εχει????τότε ερχομε Χρυσούπολη...very funny..very funny.ΥΓ πέρα απο τα αστεία ζεις σε κυνηγετικό παράδεισο..Ειχα δει ένα DVD του Καραγιάννη με κυνήγι Φασσας στον κάμπο..
Ασε Τασο δεν εχεις δει τπτ,πιστεψε με!
Αν σε βγαλει ο δρομοσ σου φετος προς τα πανω,παρε με τηλεφωνο να βρεθουμε,δεν θα χασεις!
 
Ασε Τασο δεν εχεις δει τπτ,πιστεψε με!
Αν σε βγαλει ο δρομοσ σου φετος προς τα πανω,παρε με τηλεφωνο να βρεθουμε,δεν θα χασεις!
Πρωτα απο ολα Βαγγελη σε ευχαριστώ απο καρδιάς..Να ξέρεις ότι ελάχιστα άτομα το λένε αυτό..Εδω πάνε κυνηγοί σε διάφορα μέρη να κυνηγήσουν και η ντόπιοι μόνο που δεν τους εχουν ντουφεκίσει..Αν το κυνήγι στην Ελλάδα ηταν επάγγελμα θα είχαμε θρηνήσει ζωές..Δυστυχώς μόνο Κεφαλονιά κυνηγάω δεν έχω κυνηγήσει ποτε άλλου..Με την σειρά μου να σου πω ότι αν βρεθείς κάποτε Κεφαλονιά θα χαρώ να βρεθουμε..Συγχωρέστε μου το οφ τοπικ..Ειχα υποχρέωση να πω δυο λόγια..
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top