To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Kαλησπέρα σε όλους και απο εμένα..είμαι ο κώστας απο Γιάννενα και εύχομαι σε όλους σας να χαρείται την καινούργια σεζόν με πάνω απο όλα υγεια και ευτυχία!!!!!!!!!!!!!!!!

Πατρίδα καλώς ίρισες στην παρέα.Ρε φίλε τι βροχή ήταν αυτή χθες και προχθές ;
Αντε αν ανέβω ξανά τον Οκτώβρη να κανονίσουμε καμια εξόρμηση ολοι οι της περιοχής.
 
καλημερα στην ομαδα και απο εμενα και καλως σας βρηκα.....να εχουμε μια καλη σεζον γεματη υγεια και επιτυχιες
βρε βρε καλως την περδικοματα στο φορουμ............και που σαι ετοιμασε κουνουπελαιο για τις 20/08.......,,,,,.
 
δημητρη εμεις καπου πρεπει να βρεθουμε για τα σιδερενια πουλια στην ηπειρο....χαχαχααχαχαχα
Απο τελος Οκτώβρη ανεβαίνω κάθε χρόνο στα Τζουμέρκα και περιπλανιέμαι μόνος όλη μέρα αλλά καθε χρόνο και χειρότερα
 
δημητρη εμεις καπου πρεπει να βρεθουμε για τα σιδερενια πουλια στην ηπειρο....χαχαχααχαχαχα

Εγω ανεβαίνω κάθε χρονο τελος Οκτώβρη στα Τζουμέρκα και περιπλανιέμαι μόνος ολη μέρα.Περσι ήταν η χειρότερη χρονιά απ όλες.
 
Εγω ανεβαίνω κάθε χρονο τελος Οκτώβρη στα Τζουμέρκα και περιπλανιέμαι μόνος ολη μέρα.Περσι ήταν η χειρότερη χρονιά απ όλες.
εμαθα εμαθα και μου ειπαν οτι στην χειροτερη σεζον τις εφερες στο πορτ μπαγκαζ....δλδ τις καλες μερες θελουμε φορτηγο???χαχαχααχαχα...πλακιτσα....δεν εχεις αδικο οτι περυσι ηταν η χειροτερη σεζον....ενα απο τα προβληματα ειναι οτι τα πουλια τα καινε στα μπασιματα και χωρις στο τελος να περνουν θηραματα....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top