To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Kαλησπέρα σε όλους και απο εμένα..είμαι ο κώστας απο Γιάννενα και εύχομαι σε όλους σας να χαρείται την καινούργια σεζόν με πάνω απο όλα υγεια και ευτυχία!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλώς ήλθες συνονόματε!καλα ποσταρισματα .welcome.
 
Kαλησπέρα σε όλους και απο εμένα..είμαι ο κώστας απο Γιάννενα και εύχομαι σε όλους σας να χαρείται την καινούργια σεζόν με πάνω απο όλα υγεια και ευτυχία!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλως ηρθες συνονοματε απο τον πανεμορφο αυτο τοπο και καλη διαμονη .welcome.
 
Ευχαριστώ κ πάλι για το καλωσόρισμα κ θέλω να καλοσωρίσω κ γω με τη σειρά μου τον συνονόματο!! Καλώς τον Κώστα!!!
 
Kαλησπέρα σε όλους και απο εμένα..είμαι ο κώστας απο Γιάννενα και εύχομαι σε όλους σας να χαρείται την καινούργια σεζόν με πάνω απο όλα υγεια και ευτυχία!!!!!!!!!!!!!!!!
καλώς όρισες Κώστα στην παρέα μας :)
 
βλεπω τα γιαννενα παιζουν πολυ και πιστευω ακομα περισσοτερο στα μπασιματα του γαλαζιου πουλιου τελη οκτωβρη
Κώστα δεν έχουμε παράπονο, έχουμε τον Dim63 που κατεβάζει με την μπαγκαζιέρα τις φάσσες από τα μέρη σου ... .sarcastic.
 
Κώστα δεν έχουμε παράπονο, έχουμε τον Dim63 που κατεβάζει με την μπαγκαζιέρα τις φάσσες από τα μέρη σου ... .sarcastic.
πλησιαζει σιγα σιγα ο καιρος.....θα παει το ξενυχτι στα καρτερια σε αλλο τοπο....;)
 
καλημερα στην ομαδα και απο εμενα και καλως σας βρηκα.....να εχουμε μια καλη σεζον γεματη υγεια και επιτυχιες
 
καλημερα στην ομαδα και απο εμενα και καλως σας βρηκα.....να εχουμε μια καλη σεζον γεματη υγεια και επιτυχιες
Γιώργο καλωσηρθες, καλή σεζόν με υγεία κ για σένα. Πες μας από που, πως κτλ :-)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top