Άρβυλα ( Αγορά )

Καλησπέρα παρέα!είχα πάρει πριν τέσσερα χρόνια ένα ζευγάρι karrimor αλλά πλέον άνοιξαν και θα ήθελα κάτι καινούργιο.τι θα προτείνατε με budget γύρω στα 200€?
Τα grisport που πηρα(δες προηγουμενες σελιδες,εχω βαλει φωτο) τα φοραω απο το Σεπτεμβρη και ανεβαινω συνεχεια Σχιστο για περδικες(4-6 φορες την εβδομαδα) και δεν εχουν παθει τιποτα.Τα χρησιμοποιει και ο πατερας του φιλου kostasbak στα γουρουνια απ' οτι μου χε πει και ειναι πολυ ευχαριστημενος..80 ευρω τα πηρα απο το must-dive στο Αιγαλεω..
https://www.must-dive.gr/must-hunt/...mfp=manufacturers[410]&sort=p.price&order=ASC
Τα υπολοιπα επενδυσετα αλλου..;)
 
Ηλια αν δεν θες κατι εξειδικευμένο και ψαχνεις μονο για καρτερι ρίξε μια ματια στον τραζερα.εχει μεταχ.αρβυλακια γερμανικού στρατου απο 30-70 ευρω απο τα οποια μερικά ειναι και αδιάβροχα.Καντου κι ενα τηλεφωνακι αν δεις κατι και σ αρεσει
 
Ηλια αν δεν θες κατι εξειδικευμένο και ψαχνεις μονο για καρτερι ρίξε μια ματια στον τραζερα.εχει μεταχ.αρβυλακια γερμανικού στρατου απο 30-70 ευρω απο τα οποια μερικά ειναι και αδιάβροχα.Καντου κι ενα τηλεφωνακι αν δεις κατι και σ αρεσει
Θέλω ένα καλό για να με βγάλει και μια 5ετια.... να είναι και τα ποδαράκια μου ζεστά γιατί είμαι και λίγο ευαίσθητος!
 
Θέλω ένα καλό για να με βγάλει και μια 5ετια.... να είναι και τα ποδαράκια μου ζεστά γιατί είμαι και λίγο ευαίσθητος!
Ε τοτε θα πλερωκεις.τσεκαρε και τα aigle.παιζουν καινουργια απο 150 με gore TeX vibram σόλα και τέτοια κολπα
 
Back
Top