Άρβυλα ( Αγορά )

καλοφόρετα αν και το μόνο μείον που βλέπω είναι η απουσία του προστατεφτίκου γύρο απο το παπούτσι ..
Συμφωνώ γιατί είναι κάτι που το θεωρώ απαραίτητο για βραχώδη εδάφη και ειδικά για περδικοκυνήγια.
Καλοφόρετα φίλε Κωνσταντίνε και εύχομαι να τα δοκιμάσεις όπωσδήποτε τον Σεπτέμβρη στο πατρίδα και να τα ξεσκίσεις απο τα κυνήγια.
 
Ευχαριστώ πολύ παιδιά,
καλοφόρετα αν και το μόνο μείον που βλέπω είναι η απουσία του προστατεφτίκου γύρο απο το παπούτσι ..
Σωστό αυτό ειδικά για τα βουνισια κυνηγια.
Καλοφορετα Κωστα!Εχουν να φανε την πετρα κ τον ασπαλαθο με το τσουβαλι...hunter.
Έτσι φίλε αν βγάλουν το τρίμηνο στα μέρη μας θα είμαι πολύ ευχαριστημένος. .sarcastic.
 
Πρωτακουκουστη μάρκα για μένα η alico σαν κατασκευή φαίνονται ποιοτικά δεν έχουν την μεμβράνη gore tex αλλά κάποια δικιά τούς και σόλα vibram.



Κωνσταντίνε καλοφόρετα!!! Οπτικά φαίνεται σαν να έχουν εξωτερικά ένα είδος πλαστικοποίησης...
 
Κωνσταντίνε καλοφόρετα!!! Οπτικά φαίνεται σαν να έχουν εξωτερικά ένα είδος πλαστικοποίησης...
Ευχαριστώ Χρήστο είναι μάλλον η κατεργασία του δέρματος που αυτοί ονομάζουν anfibio (άλλη ελληνική λέξη).
 
Ευχαριστώ παιδιά.
Διαμαντή για τις συγκεκριμένες συμφωνώ τις είχα δοκιμάσει παλιότερα, απόλυτη προστασία του ποδιού και του αστραγαλου καλο κρατημα προστασια από χτυπήματα στις πέτρες, πλήρως αδιαβροχες και αντιολισθητικες το μόνο μείον που έχω να πω είναι ίσως το βάρος τούς κάτι που όμως συνηθίζεται με την χρήση.
 
Δυστυχώς η πέτρα είναι άτιμη. Όποιος κυνηγάει σε τέτοια εδάφη καταλαβαίνει. Τα μοναδικά αρβύλα που άντεξαν 3.5 σεζόν Ούτε καν 4 ήταν τα κρισπι Νεβάδα. Αγορασμένα 275 ευρω παρακαλώ. Τα υπόλοιπα συνήθως 2 σεζόν και μερικά με το ζόρι μια...
 
Ευχαριστώ παιδιά.

Διαμαντή για τις συγκεκριμένες συμφωνώ τις είχα δοκιμάσει παλιότερα, απόλυτη προστασία του ποδιού και του αστραγαλου καλο κρατημα προστασια από χτυπήματα στις πέτρες, πλήρως αδιαβροχες και αντιολισθητικες το μόνο μείον που έχω να πω είναι ίσως το βάρος τούς κάτι που όμως συνηθίζεται με την χρήση.
Όντος υπέροχο μποτακι.
Σου εμπνέει μεγάλη ασφάλεια όταν το φοράς, αλλα ναι η αλήθεια ειναι οτι ειναι βαρύ.
Δυστυχώς μου ξεκόλλησε λίγο η σόλα αλλα θα τα φτιάξω.
 
Ευχαριστώ παιδιά.

Διαμαντή για τις συγκεκριμένες συμφωνώ τις είχα δοκιμάσει παλιότερα, απόλυτη προστασία του ποδιού και του αστραγαλου καλο κρατημα προστασια από χτυπήματα στις πέτρες, πλήρως αδιαβροχες και αντιολισθητικες το μόνο μείον που έχω να πω είναι ίσως το βάρος τούς κάτι που όμως συνηθίζεται με την χρήση.
Ηταν τα τελευταια Meindl που ειχα παρει αντεξαν 1,5 χρονο, χαλασε απο μεσα ο αφρος στο σημειο του αστραγαλου, πηγαν ακλαυτα τα ρημαδια. Κατα τα αλλα ανθεκτικα κ βαρια οπως ολα τα Meindl
 
Back
Top