Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αν εισαι Αθηνα ,δειξε της δοκιμες σου στον Στελιο τον ΠΑΝΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ..αυτος ι θα σου προτεινει ,τσοκ κικς τι, νουμερο ....;)
Δεν χριαζεται,αν δω ικανοποιητικα ποσοστα με 1* κικς θα τον παρω κατευθειαν και θα του πω να στιλει ενα light foul
 
Οι υπολοιποι τι εχουν να πουν για το θεμα του κωννου...πειτε πως ησασταν στη θεση μου και το οικονομικο δεν σας πειραζε και θελατε να σφιξετε την τουφεκια σας θα περνατε ενα τσοκ με 70-80 ευρω πχ η θα κανατε τον κωννο?
Και τα δυο.....my man.
 
Και τα δυο.....my man.
Αυτο ειναι το καλυτερο πιστευω απλα δισταζω και για αυτο το γαμημενο τον κωννο γιατι μια στο εκατομυριο πες μπορει να γινει κατι και μετα παπαλα...αλλα τι να κανεις θα διξει στη πορεια χαχα
 
Αυτο ειναι το καλυτερο πιστευω απλα δισταζω και για αυτο το γαμημενο τον κωννο γιατι μια στο εκατομυριο πες μπορει να γινει κατι και μετα παπαλα...αλλα τι να κανεις θα διξει στη πορεια χαχα
Αμα παει στον σωστο ανθρωπο θα κανει παπαδες το όπλο σου απλα....
 
Προσωπικά αυτές με τα 3* αστέρια μου άρεσαν, και τις θεωρώ πιο "κυνηγετικές" ας μην βαράς 35μ+ με το 3*, θα σε βοηθήσει να πάρεις τα κοντινά όμως που είναι και τα πιο πολλά και θα σε διορθώνει όταν δεν θα είσαι 100% πάνω. Δηλ για περπατητό το θεωρώ ιδανικό. Το 2* όμως που είναι για άλλη χρήση δεν κάνει καθόλου τη δουλειά του. Εκεί πιστεύω και εγώ ότι πρέπει να παίξεις με κάποιο καλύτερο-ειδικό τσοκάκι, που να ταιριάζει στον αυλό του όπλου σου.
 
Σήμερα έκανα δύο γρήγορες δοκιμές στον πίνακα.
1. Κένταυρος sporting 8.5-τσοκ U3-40 μετρα- 725 sport

ThaPyfr.jpg


2. Nsi due sporting 8.5- τσοκ U3- 40 μέτρα- 725 sport
xowVGoR.jpg

 
Σήμερα έκανα δύο γρήγορες δοκιμές στον πίνακα.
1. Κένταυρος sporting 8.5-τσοκ U3-40 μετρα- 725 sport

ThaPyfr.jpg


2. Nsi due sporting 8.5- τσοκ U3- 40 μέτρα- 725 sport
xowVGoR.jpg
μπραβο ρε φιλαρακι. σιγα σιγα φτανεις το baikal στις κατανομες. λιιιιγο ακομα θες και θα εισαι ενταξει
.yelling.
 
μπραβο ρε φιλαρακι. σιγα σιγα φτανεις το baikal στις κατανομες. λιιιιγο ακομα θες και θα εισαι ενταξει
.yelling.
Που να το φτάσω βρε φίλε με τόση ντοπα που του έχεις βάλει.. .....well done.
Για πες Ευριπίδη και λοιποί ειδικοί πως τις βλέπετε; Συμβαδίζουν οι κατανομές για τα μετρα και την σύσφιξη του συγκεκριμένου τσοκ.
 
Που να το φτάσω βρε φίλε με τόση ντοπα που του έχεις βάλει.. .....well done.
Για πες Ευριπίδη και λοιποί ειδικοί πως τις βλέπετε; Συμβαδίζουν οι κατανομές για τα μετρα και την σύσφιξη του συγκεκριμένου τσοκ.
ρε φιλε ρωτας κιολας για 40 μετρα?? αριστες ειναι. αφου τα χουμε ξαναπει για του κενταυρου. φοβερο φυσιγγακι αλλα και το due αψογο
 
Σήμερα έκανα δύο γρήγορες δοκιμές στον πίνακα.
1. Κένταυρος sporting 8.5-τσοκ U3-40 μετρα- 725 sport

ThaPyfr.jpg


2. Nsi due sporting 8.5- τσοκ U3- 40 μέτρα- 725 sport
xowVGoR.jpg
Καλησπέρα Γιαννη και καλη Κυριακή!.
Και οι 2 τουφεκιες ειναι πολυ καλές!!
Προσωπικα μου αρεσε περισσοτετο αυτη του duo. Το duo ειναι ομως σε 8.5 και το kentavros σε 8 οπότε για αυτο φαινεται και πιο πυκνη.
Ωραιες τουφεκιες παντως. Μπράβο!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top