Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Aκομα κ σε τρομερά δυνατές συνταγές δεν σκάει ποτε κάννη σε όπλο, ακόμα κ σε κάνες με πολλες παρεμβασεις , όλα τα ατυχήματα έχουν γίνει από εμφραξη από ξενο σώμα, όλες οι συνταγές που έχουν γραφτεί στο φόρουμ είναι απόλυτα ασφαλές , παιδικες θα τις έλεγα, μου κάνει έκπληξη το μυνημα της διαχείρισης
2,5 γρ σιπε θα έριχνες που γράφτηκε κάποια στιγμή εδώ μέσα??δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση με κανένα παιδί που γεμίζει αλλά κακώς γράφτηκε τέτοιο πράγμα
 
Τα σημερινα οπλα δεν σπάνε επουδενι βασικες γνωσεις να εχεις οπως δε εσπαγαν και καποια παλια δεν νομιζω ότι γράφει κανεις συναδελφος συνταγη επικυνδυνη ολοι γραφουν δοκιμασμενα πραγματα απο κει και περα τωρα ο καθενας οταν διαβαζει ειμαστε ενηλικες αν δεν ξερει να διαβαζει μπορει να ρωταει τα οπλα τα σημερινα σπανε μονο με εμφραξη κανης απο κατι αλλο υπαρχουν και καποια που δε σπανε ουτε ετσι αλλα επειδη η ασφαλεια πανττα ειναι το πρωτο πραγμα που πρεπει να αφορα ολους ειναι λογικο η διαχείρισή να έχει τις ενστάσεις της ασχετως αν συμφωνούμε η όχι
 
2,5 γρ σιπε θα έριχνες που γράφτηκε κάποια στιγμή εδώ μέσα??δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση με κανένα παιδί που γεμίζει αλλά κακώς γράφτηκε τέτοιο πράγμα
Δεν έχω δει ποτε τέτοια συνταγή να έχει γραφτεί
 
Να πω και εγω την αποψει μου γιατι παθον και θα εξιγησω γιατι το λεω. Σε ηλικια πολη μικρος ο πατερας μου δεν γεμηζε αλλα του ειχαι δωση ενας παπους εργαλια ιδιογομοσης εκηνεις της εποχης να τα εχει για ενθιμιο. Και εγω ο καναρης τα πηρα κριφα και αρχεισα να γεμιζω χωρης να εχω ιδεα απο δοσολογιες με αποτελεσμα να κοπει στη μεση το οπλο και εγω τη γλητωσα φτινα να μην ακουω για ενα 24ωρο εφαγα και ενα μπερντακη απο το πατερα μου για να στροσω χαρακτιρα. Τη θελω να πω οταν δεν γραφονται τα σεταπ περισοτερο κακο θα γινει γιατι ο καθε νεος ιδιογομοτης δεν θα αποκτιση ποτε γνωση. Και εγω μεσα απο το φορουμ εμαθα ασχετα αν δεν γραφω σας διαβαζω παρα πολα χρονια και τους περισωτερους σας νιοθο σα να ημαστε χωριανι και σας ευχαριστω ολους γιατι ο καθενας εβαζε και ενα λιθαρακι δεν ειχα καπιον να μου δηξει. Αυτα νιωθο και ηθελα να τα πω και αυτα που εγιναν σε εμενα να ΜΗΝ σημβουν σε αλους. .love. .love. .love. .love.
Είσαι μπουρλοτιερης τελικά ρε νταφυ
 
Είσαι μπουρλοτιερης τελικά ρε νταφυ
Εγώ στα 12 βρήκα την sipe του πατρός....έφτιαξα ένα εμπροσθογεμες πιστόλι ,το γέμισα με sipe όσο νόμιζα....κ στημένο σε τρίποδα το πυροδότησα από μακριά....όλα cool‼️ τη δεύτερη....σημάδευα μια μαυροκοτα κ έμεινα με τη χειρολαβή στο χέρι‼️
 
Μια φορά κάτι πιτσιρικαδες βγήκαν μαζί κυνήγι με φυσίγγια που είχαν γεμισει κρυφά από τον πατερα τους...
Το όπλο του ενός κρεπαρισε με συνέπεια να τον τραυματίσει ευτυχώς ελαφρά...
Ο άλλος ο μαλακας που είδε τα αίματα, τα έχασε φοβήθηκε μήπως μπλέξει κ παρατησε τον φίλο του.........topic.
 
Μετα απο αυτο σηκονο τα χερια ψηλα,για της αμερικανηκες μπαρουτες.αποσταση 35 μετρα μετριμενα με κορδελα.νο7 νικελ 28γρ με σπαρκ με 4 αστερια.ειναι μαρμαρο καθαρο ολη η μαυριλα ειναι σκαγια.τοκοψε στην μεση τεραστια δυναμη και κλοτσισμα φλομπερ.τα σημπερασματα δηκασας
 
Μετα απο αυτο σηκονο τα χερια ψηλα,για της αμερικανηκες μπαρουτες.αποσταση 35 μετρα μετριμενα με κορδελα.νο7 νικελ 28γρ με σπαρκ με 4 αστερια.ειναι μαρμαρο καθαρο ολη η μαυριλα ειναι σκαγια.τοκοψε στην μεση τεραστια δυναμη και κλοτσισμα φλομπερ.τα σημπερασματα δηκασας
Ποια πυριτιδα ειναι?
 
Μετα απο αυτο σηκονο τα χερια ψηλα,για της αμερικανηκες μπαρουτες.αποσταση 35 μετρα μετριμενα με κορδελα.νο7 νικελ 28γρ με σπαρκ με 4 αστερια.ειναι μαρμαρο καθαρο ολη η μαυριλα ειναι σκαγια.τοκοψε στην μεση τεραστια δυναμη και κλοτσισμα φλομπερ.τα σημπερασματα δηκασας
Γιάννη τα σημάδια απο τα σκάγια φαίνονται έντονα, μαλλον είναι πολύ σκληρά . Η πυριτιδα σε αυτη την περίπτωση έκανε απλά τη δουλειά της , τιποτα ιδιαίτερο , νομιζω τα σκάγια έκαναν την διαφορά. Αν είχαμε μεγαλο βάρος σκαγιων σε αυτή ή μεγαλύτερη απόσταση τοτε θα ξεχώριζε μια πυριτιδα απο μια άλλη .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top