Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
κ.Νίκο μήπως στην κάτω με την καινούρια σας έχει φύγει λίγο η τουφεκιά προς τα κάτω δεξιά; Βλέπω ότι στην κατω δεξιά γωνία εκτός κύκλου έχει πιο πυκνή κατανομή σε σχέση με την πάνω αριστερή γωνία. Οπότε μήπως αν μετατοπιζόταν ο κύκλος λίγο κάτω δεξιά το ποσοστό να άλλαζε.

Όντως‼️

Η κάτω είναι το παλιό lot.
Και ναι ίσως έδινε κάτι παραπάνω.

Ναι παλικαρια εχετε δικιο !!! Τωρα δυο πραγματα μου μενουν....ή να μεγαλωσω στους στοχους...η να κανω
λειζερ για τον καταρρακτη.... :D
Βολευομαστε προς το παρων ως εχει....και εχει ο Θεος...:)
 
Πολύ ωραία ντουφέκια φίλε παρατηρώ όμως ότι σου πάνε λίγο δεξιά οι ντουφεκιες από το σημάδι που έχεις βάλει .

Ναι Γιαννη μου...Εκτος απο κουφος...πρεπει να αποφασισω καποια στιγμη να δω λιγο και την
οραση μου...Τελευταια φορα πριν ενα χρονο...ο οφθαλμιατρος μου ειπε οτι εχω καταρρακτη..
 
Ο τουμπο ειναι για ατσαλια Βασιλη ,και ανεβαζουν με το μολυβι πολες πιεσεις μπες στο σαιτ του γκαλαντι να τους δεις

Μην λετε τετοια πραγματα βρε Μητσαρα...Ελεος δλδ...Οι steel γιατι ειναι ?? Για μολυβι ???
Γιατι λοιπον τους δουλευεις στο μολυβι ??
 
Μην λετε τετοια πραγματα βρε Μητσαρα...Ελεος δλδ...Οι steel γιατι ειναι ?? Για μολυβι ???
Γιατι λοιπον τους δουλευεις στο μολυβι ??
Δεν δουλευω κανεναν που ειναι για ατσαλια σε ευρειας χρησης φυσιγγια Νικο εχει ενα σωρο αλλα βυσματα ,και ναι αμα δεν προσεξεις ανεβαζουν πιεσεις για πλακα ,δεν χρειαζομαι και αλλα πραγματα να με ανεβαζουν πιεσεις τις εχω ηδη στα ορια
 
Ο τουμπο ειναι για ατσαλια Βασιλη ,και ανεβαζουν με το μολυβι πολες πιεσεις μπες στο σαιτ του γκαλαντι να τους δεις

Τις πιεσεις Μητσαρα μου....τις ανεβαζει η δοσολογια και το στησιμο του φυσιγγιου και ΟΧΙ το βυσμα
οταν ξερεις να το δουλεψεις σωστα !!!
 
Δεν δουλευω κανεναν που ειναι για ατσαλια σε ευρειας χρησης φυσιγγια Νικο εχει ενα σωρο αλλα βυσματα ,και ναι αμα δεν προσεξεις ανεβαζουν πιεσεις για πλακα ,δεν χρειαζομαι και αλλα πραγματα να με ανεβαζουν πιεσεις τις εχω ηδη στα ορια
Κ ο γκοριλας τα οβερμαξ σε στιλ συγκεντρωτηρα τα γεμίζει ,μάλιστα τον έχει βαφτίσει ειδικό❓κυαθιο😆😆😆😆
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top