Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Πρέπει να μαζευτούμε μια μέρα σε ένα σκοπευτήριο της Αθήνας να το λύσουμε το θέμα πίνοντας καφεδάκι.Να βάλουμε 20-30 όπλα πειραγμενα και μη με το ίδιο φυσίγγι.Μετα να ρίξουμε ιδιογομωσης με μαμά τσοκ και να βγάλουμε συμπεράσματα.
Δεν καταδεχομαι να κοντραρω με οπλο που κανει κλικ
Εκκλησιες θα κλεψουμε;;;
 
Μην τσιτωνεις σε παρακαλώ τώρα που γεμίζεις και ψάχνω κανένα κλείστρο σε στέγες!


Δια χειρος ΠΑΠ....και ο χαρος βγηκε παγανια φιλαρα μου!!! :p:)

εικόνα_Viber_2023-07-27_14-01-33-754.jpg
εικόνα_Viber_2023-07-27_14-01-56-029.jpg
εικόνα_Viber_2023-07-27_14-02-06-493.jpg

εικόνα_Viber_2023-05-31_13-36-20-983.jpg
εικόνα_Viber_2023-05-31_13-37-04-651.jpg

Να παινεσω και το σπιτι μου...Μην πεσει και με πλακωσει...:D

ΥΓ. Φιλαρα μου....Εαν δεν σου αρεσουν....χαρησε τα σε οποιον θελεις...θα σου φτιαξω αλλα !!!:)
 
φιλε μου δεν συνεχιζω.δυστυχως δεν εχω να σου δειξω πριν τον κωνο.τον κωνο αποφασισα να τον κανω,γιατι οι ντουφεκιες ηταν χαλια.σαν ενα ς,στον πινακα και σκορπιες.εχω παρα πολες να βαλο,και με πιο σφιχτα τσοκ απ το 4αρι,αλλα δεν χρειαζεται,και βαριεμαι να ψαχνω.απο οτι ειδες κοιτα στις ντουφεκιες τα εντονα κεντρα και ποσα σκαγια εχη,στο μεγεθος ενος πιατου που τρωμε,στο κεντρο του πινακα.οταν μια συμβατη κανη απιραχτη,βαλη 15 σκαγια μες το πιατο,και η δικια μου βαλη 50,αυτο τα λεει ολα.δεν το παιζω εξυπνος ουτε,προσπαθω να πεισω καποιον.υστερα σου εβαλα με 4αρη και με κυλινδρο,γιατι με αυτα δοκιμαζω τα φυσιγγια που φτιαχνω,σε αυτα τα μετρα.για τσιχλες.γιατι μες τους ελεωνες καρτερη,οι ντουφεκις ειναι μεχρη αυτα τα μετρα.δεν χρειαζομαι αλλο τσοκ.τα πιο σφιχτα τα βαζω μονο στα μπασιματα,που τα πουλια τις περισσοτερες φορες ειναι υπερβολικα ψιλα,και θελουν τρομερες συγκετρωσεις.

Μην συνεχιζεις....Δικαιωμα σου ειναι....
Αλλα μην μην μου λες για σφιχτα κεντρα... γιατι σε καμια τουφεκια σου ( δοκιμη ) δεν τα ειδα...
Αυτο θα πει σφιχτο κεντρο...
Τετοια τουφεκια θελω να μου δειξεις...

εικόνα_Viber_2020-10-17_08-57-12.jpg

εικόνα_Viber_2020-10-17_08-57-43.jpg

Την ανεβασα και εχθες αυτην την δοκιμη....αλλα την ''προσπερασες''...και παλι δικαιωμα σου ειναι...αλλα
εμενα με τις δοκιμες που ανεβασες...σορρυ αλλα δεν με πειθεις για τους κωνους καλε μου φιλε !!! :)
 
Μην συνεχιζεις....Δικαιωμα σου ειναι....
Αλλα μην μην μου λες για σφιχτα κεντρα... γιατι σε καμια τουφεκια σου ( δοκιμη ) δεν τα ειδα...
Αυτο θα πει σφιχτο κεντρο...
Τετοια τουφεκια θελω να μου δειξεις...

View attachment 75646

View attachment 75648

Την ανεβασα και εχθες αυτην την δοκιμη....αλλα την ''προσπερασες''...και παλι δικαιωμα σου ειναι...αλλα
εμενα με τις δοκιμες που ανεβασες...σορρυ αλλα δεν με πειθεις για τους κωνους καλε μου φιλε !!! :)
Νικόλα αν σου έδειχνε μια δοκιμή πριν,σε ίδια μέτρα, με ίδιο τσοκ,όμοιο φυσιγγι,που ήθελε ποδήλατο να πάει από σκάγι σε σκάγι και την συνεκρινες μ'αυτη που δείχνει τώρα?
Μιλάμε για την ΔΙΚΗ του κάνη!
 
Νικόλα αν σου έδειχνε μια δοκιμή πριν,σε ίδια μέτρα, με ίδιο τσοκ,όμοιο φυσιγγι,που ήθελε ποδήλατο να πάει από σκάγι σε σκάγι και την συνεκρινες μ'αυτη που δείχνει τώρα?
Μιλάμε για την ΔΙΚΗ του κάνη!

Δεν ξερω βρε Μαστορα μου ....Με τις δοκιμες που ανεβασε εμενα δεν μου λενε κατι...
Μετα...βαζει δοκιμες...στα 26 μετρα....
Τι να δω στα 26 μετρα Γιαννη μου ??
Μετα...ιδιογομωτης εισαι...τι βυσμα ειχε αυτο το φυσιγγιο ??
Ακουω ( διαβαζω ) οτι φτιαχνουν κωνους...για να ''κοβει'' μακρια το οπλο...και βλεπω δοκιμη στα 26 μετρα..
Ελεος δλδ...Βαλε βρε φιλε μου μια δοκιμη στα 50 πραγματικα μετρα...να δουμε τι ψαρια πιανει ο κωνος σου !!!
Εγω το σταματαω εδω φιλε!!!
Δεν εχει νοημα να το συζηταμε περισσοτερο....ετσι νομιζω !!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top