Βλητικές δοκιμές

Η Rem σου φεύγει μόνιμα πάνω και δεξιά ή έτυχε ?

Με τη Μπενέλι τις κεντραρεις, με τη Ρέμινγκτον όλες έχουν την τάση να φεύγουν δεξιά έτσι όπως κοιτάμε το χαρτί.
Το ίδιο σκεφτήκαμε ταυτόχρονα 😂
 
Με τη Μπενέλι τις κεντραρεις, με τη Ρέμινγκτον όλες έχουν την τάση να φεύγουν δεξιά έτσι όπως κοιτάμε το χαρτί.
Η Rem σου φεύγει μόνιμα πάνω και δεξιά ή έτυχε ?
Συμπέρασμα...οι Rem στραβοτουφεκάνε...😆😆😆😆
 
Η Rem σου φεύγει μόνιμα πάνω και δεξιά ή έτυχε ?


Το ίδιο σκεφτήκαμε ταυτόχρονα 😂
Δεν έχω ιδέα αυτό παρατηρώ κι εγώ! Η αλήθεια είναι ότι πήγαινα και ερχόμουν για να αλλάξω χαρτί και όπλα και έριχνα κατευθείαν γιατί δεν είχα χρόνο αλλά τόσο σύμπτωση; Μόνο με τη Ρεμί; Γιατί τη μπενελα και λαχανιασμενος μια χαρά την κεντραρω από ότι βλέπω
 
Πάντως η Μ1 με υπερυψωμένη ρίγα και το χοντρό δαχτυλίδι, κάννη που έχει κατηγορηθεί ότι βαράει μόνιμα ψηλά σημαδευτά, εδώ δε φαίνεται επανειλημμένα αυτό.
Θα γίνουν βολές με σταθερό όπλο και σκοπευτικά μονόβολα αλλά πρέπει να γίνει και ένα Τσόρτσιλ; Δεν έχω ιδέα όμως πως γίνεται
 
Θα γίνουν βολές με σταθερό όπλο και σκοπευτικά μονόβολα
Πάρε Rem μονόβολα τα φθηνά ... άστα τα σκοπευτικά.
5 φτάνουν.
αλλά πρέπει να γίνει και ένα Τσόρτσιλ; Δεν έχω ιδέα όμως πως γίνεται
Καλύτερα, δεν χρειάζεται το τεστ Τσώρτσιλ αν το όπλο ρίχνει ίσια και κατά την επώμιση βλέπεις την ίδια εικόνα με αυτή που βλέπεις κατά την στατική σκόπευση ... ωχ τι έχω να ακούσω πάλι 😂 🤣 🤣 🤣
Φτιάχνεις το κοντάκι ώστε να βλέπεις την ίδια εικόνα και τελείωσες.

Τι διαφορά έχουν τα ψιλά από τα χοντρά σκάγια σε αυτή την δοκιμή;
Καμία ουσιαστική ... απλά τα χοντρά είναι συνήθως πιο ακριβά φυσίγγια και απαγορεύεται να τα ρίξεις σε πίνακα στο σκοπευτήριο.
 
Η Rem σου φεύγει μόνιμα πάνω και δεξιά ή έτυχε ?




Όντως και η Μ1 σου φευγει το κεντρο της ελαφρώς αριστερα οχι σε ολες.Τωρα τιθεται το ερωτημα αυτοί που δωσανε σχεδον 1000ευρω για να βαλουν μια κανη 870 σε Μ2 τι ειχαν διαπιστωσει και το εκαναν για να να αξιζει τον κοπο;Αραγε και στα χοντρα σκαγια και λιγο φορτιο παραπανω θα ειχαν την ιδια σχεδον συμπεριφορα;Ισως να ηταν και ο λογος που εκαναν μια τετοια προσαρμογη.Τελος τα speed κατα την γνωμη ειναι ενα σταθερο και αποδοτικο φυσιγγιο.
 
Τωρα τιθεται το ερωτημα αυτοί που δωσανε σχεδον 1000ευρω για να βαλουν μια κανη 870 σε Μ2 τι ειχαν διαπιστωσει και το εκαναν για να να αξιζει τον κοπο;
Το άκουσαν από άλλους ... οπότε σου λένε .. τι ? πιο μάγκας είναι ο άλλος ? θα το κάνω και εγώ.
 
Και ισως να ειμαι εκτος τοπικ εβλεπα τις προαλες εκεινο το πολυλογα και θεατρινο Ιταλο σε συγκριτικο α400 χlr και maxus 3αρι 66cm στο νο 8 32γρ στα 25μ και 35μ καθως και αποτελεσματα διατρησης σε πακο Α4 αποτελεσματα η xlr σαφως καλιτερη στην συγκεντρωση και 57φυλλα εναντι 46 α400 και 47 maxus στη διατρηση.Κατα τα αλλα εμεις εδω δεν πιανονται οι οπτιμα κανες αλλα επειδη δεν καθοσανε να τις πιασουνε φτιαξανε τις steelium.Εδω να δεις τι μου εχουν κανει οι δικοι μου γυρω μου.Ο καθενας μου φαινεται ζει το ονειρο του καλο ειναι αυτο δεν ειναι ασχημο αλλα η πραγματικοτητα εχει ενα προσωπο και πρειπει να επιδιώκουμε να την κοιταμε στα ματια λεω εγω τωρα .
 
Back
Top