Βλητικές δοκιμές

Εγω βλεπω οτι εχεις κανει μεγαλο αγωνα....και μπραβο σου ....αλλα οι αποκλισεις που ειδες ...( για μενα )
ειναι αμελητεες....Εννοω οτι ολα τα φυσιγγια που εριξες στα ιδια μετρα ολα θα σκοτωναν με την διατρηση
που εδωσαν...
Δλδ,,,τι 180 φυλλα τι 150 ...η διαφορα ειναι αμελητεα....30 φυλλα βρεγμενα δεν ειναι ουτε μισο χιλιοστο !!!
Τωρα εαν ηθελες να δεις τις διαφορές στις καννες....εκει παω ''πασο''....
Απο την ''αλλη''...εψαχνες πραγματα που σαν ιδιογομωτης...μπορουσες''ισωμα'' ....με την
εννοια να μην εχουν διαφορες !!!
Ωστοσο...αυτο που εχει σημασια....ειναι το ''ταξιδι''.... :)
Ναι όταν η απαιτούμενη διάτρηση υπάρχη έτσι είναι,αλλα όταν θέλουμε 170 φύλλα για να πάρουμε το θηραμα θέλουμε 170.Αλλιως ανεβαίνει η πιθανότητα τραυματισμού.Τα 20 φύλλα για να τα πάρεις με μια μπάλα 4,5 χιλιοστών θες 15μ/δ και τα 30 φύλλα 20μ/δ,δεν είναι λίγο στη κρούση.Εδω θες 160 φύλλα τέτοια για το πράσινο κεφάλι(κίτρινο ΟΤΕ),Και ο στενός αυλός το έκανα μια φορά,σε σχέση με τον υπερδιευρημενο,που θα έπαιρνε και τις τρεις καθαρά στη θεωρία πάντα.Γιατι ο στεννός αυλός ΕΧΕΙ 9,8,7,6 σκάγια καλά απλά δεν έχει 10. Και τι κάνεις?Απλά βάζεις 5αρι και το θέμα είναι ληξαν .
 
Απλά βάζεις 5αρι και το θέμα είναι ληξαν .
Ψιλό .yel. ... Όταν σκοτεινιάζει ναι.

Που τα τουφεκάτε τα πρασίνια και τους ρίχνετε 5άρια και 6άρια ? (Ρε @Johnny brow τι λένε ?)
Αυτά ακούνε οι νέοι πάνε και αγοράζουν ψιλά φθηνά εμπορικά και χάνουν τα μακρινά τα πλια. 🤣

Από 4 και κάτω μέχρι BB.
Ούτε ουάκ να μην κάνει. 🤣
 
Ψιλό .yel. ... Όταν σκοτεινιάζει ναι.

Που τα τουφεκάτε τα πρασίνια και τους ρίχνετε 5άρια και 6άρια ? (Ρε @Johnny brow τι λένε ?)
Αυτά ακούνε οι νέοι πάνε και αγοράζουν φθηνά εμπορικά και χάνουν τα μακρινά τα πλια. 🤣

Από 4 και κάτω μέχρι BB.
Ούτε ουάκ να μην κάνει. 🤣
Βρε τρελλε ΑΜΑ λέμε βρεθείς με λάθος διαμέτρημα σκαγιου, τι μπορεί να συμβεί,την ημέρα 4 και κάτω.
 
Βρε τρελλε ΑΜΑ λέμε βρεθείς με λάθος διαμέτρημα σκαγιου, τι μπορεί να συμβεί,την ημέρα 4 και κάτω.
Το λάθος # σκάγι μπορεί να σε τρελάνει ειδικά στο υδρόβιο, οπότε δεν τσιγκουνεύομαι.

Ακούω κάτι #9 παντού και βλέπω αστεράκια στον ύπνο μου.
Μάλλον βλέπουν ανάποδα το φυσίγγι. 😂 🤪
 
Το λάθος # σκάγι μπορεί να σε τρελάνει ειδικά στο υδρόβιο, οπότε δεν τσιγκουνεύομαι.

Ακούω κάτι #9 παντού και βλέπω αστεράκια στον ύπνο μου.
Μάλλον βλέπουν ανάποδα το φυσίγγι. 😂 🤪
Το 9αρι στα 35 μέτρα στέλνει το πράσινο στο φούρνο.
 
Το λάθος # σκάγι μπορεί να σε τρελάνει ειδικά στο υδρόβιο, οπότε δεν τσιγκουνεύομαι.

Ακούω κάτι #9 παντού και βλέπω αστεράκια στον ύπνο μου.
Μάλλον βλέπουν ανάποδα το φυσίγγι. 😂 🤪
τα ρίχνουν πρωί απόγευμα σε στουκες,δηλαδή από 7,8, πήγαν 9 τώρα .
 
Back
Top