Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
https://kourkoulosguns.gr/fusiggia-nobel-sport-vectan-ao.html

Πιστεύω θα είναι παλιό απόθεμα. Είναι το μοναδικό εμπορικό magnum που έχω δει με α0.
Δεν θα ρηξω, δε ριχν κι αν το έπαιρνα μόνο για κανα χηναρι.
Οστοσο επειδή το θεωρώ ενδιαφέρον υπάρχει καμία εικονα?
 
https://kourkoulosguns.gr/fusiggia-nobel-sport-vectan-ao.html

Πιστεύω θα είναι παλιό απόθεμα. Είναι το μοναδικό εμπορικό magnum που έχω δει με α0.
Δεν θα ρηξω, δε ριχν κι αν το έπαιρνα μόνο για κανα χηναρι.
Οστοσο επειδή το θεωρώ ενδιαφέρον υπάρχει καμία εικονα?
Μάριε, διαθέσιμα νούμερα είναι 4 και 5 ...
 
Από τον φίλο μας Μύρο.
viber-image-2019-04-21-18-45-31.jpg

viber-image-2019-04-21-18.jpg

viber-image-2019-04-2.jpg

viber-image-2019-04-21-18-45-30.jpg

viber-image-2019-04-21-18-45.jpg

viber-image-2019-04-21-18-4.jpg

viber-image-2019-04-21.jpg
 
Ένα φυσίγγι που μου έκανε τρομερή εντύπωση φέτος ήταν του Κουντουζή το Fantom στα 42 γραμμάρια με Μ92s το έριξα σε άσσους σε ψηλωμένα παπιά στο πέρασμα τρομερή δύναμη και διάτρηση κάτι ψαλίδες στα 50++ έρχονταν κάτω σαν βρεγμένες χαρτοπετσέτες
 
Είμαστε πατριώτες!!!
To ξερω για αυτο στο λεω...sarcastic.
Αμα το ριξεις στα περδικια θα παραμιλας και εσυ!.big smile.
Οταν βρω τα περδικια θα παραμιλαω..:(
Στο εχω ξαναπει στην τσιχλα που τα ειχα ριξει σε ν8 πριν καμια 10ετια οντως ηταν καλα κ δυνατα οπως λεει κ ο Αλεξ οχι ομως ανωτερα απο τα 2001 34γρ..
Θα σου στειλω καμια φωτο με μερικα κουτια 7αρια 10ετιας ισως κ λιγο παραπανω (jk6 τοτε ετσι...my man.)
Κ θα σου πω εγω μετα μου βρισκεις quick μπλε η δεν μου βρισκεις???.big smile..my man.
Χαχαχα!
 
To ξερω για αυτο στο λεω...sarcastic.

Οταν βρω τα περδικια θα παραμιλαω..:(
Στο εχω ξαναπει στην τσιχλα που τα ειχα ριξει σε ν8 πριν καμια 10ετια οντως ηταν καλα κ δυνατα οπως λεει κ ο Αλεξ οχι ομως ανωτερα απο τα 2001 34γρ..
Θα σου στειλω καμια φωτο με μερικα κουτια 7αρια 10ετιας ισως κ λιγο παραπανω (jk6 τοτε ετσι...my man.)
Κ θα σου πω εγω μετα μου βρισκεις quick μπλε η δεν μου βρισκεις???.big smile..my man.
Χαχαχα!
Εγινε φιλαρακι,σου εχω guick μπλε.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Όντως είναι φυσιγγάρα...Τα καλύτερα αποτελέσματα με αυτό τα είχα κατά 80% με ξειρό βοριά σε Νο:6 σε παπιά και καλημάνες με ( 0 ) ανάκρουση....:cool:
Τι είπες ρε αθεόφοβε....ούτε εγώ δεν τα λέω αυτά!!!:eek::D:D Λιγουλάκι κλωτσάει!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top