Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Τι είπες ρε αθεόφοβε....ούτε εγώ δεν τα λέω αυτά!!!:eek::D:D Λιγουλάκι κλωτσάει!!!
Παιδιά σε σχέση με το αδελφάκι του το Speciale Palombe είναι η μέρα με τη νύχτα. (2 κουτιά έριξα σύνολο με τη Fabarm).
Δν ξέρω σε εσάς.....
Η έτσι είναι ή εγώ είμαι αναίσθητος...;;;; .sarcastic..sarcastic.
 
Από τον φίλο μας Μύρο.
viber-image-2019-04-21-18-52-08.jpg

viber-image-2019-04-21-18-52-14.jpg

viber-image-2019-04-21-18-52-21.jpg

viber-image-2019-04-21-18-52-27.jpg

viber-image-2019-04-21-18-52-23.jpg

viber-image-2019-04-21-18-52-06.jpg

viber-image-2019-04-21-18-52-18.jpg

viber-image-2019-04-21-18-52-30.jpg

viber-image-2019-04-21-18-52-34.jpg
Θα μας τρελάνει αυτή η NSI !!! ... Percorso με καψούλι Cheddite 2000 !!! ... :eek:o_O
Βέβαια είχα πετύχει και παλιό Percorso di caccia MAIONCHI με καψούλι Fiocchi 616 (και μπαρούτι Α1-36) ...;)
Και το ΟΚ επίσης με 616 ...
Αλλά θυμάμαι και παρτίδα Cheddite Drago Sporting με συγκεντρωτήρα NSi GT και καψούλι 688 !!
Πολλές ... αλλαξοκ@λιές οι γειτόνοι μας !!! .... o_O:D:D.yel.
 
Ρε θα μας τρελαίνετε πρωινιάτικα;;;Μου εχετε βγάλει πως το due είναι γαϊδούρι και ότι το percoso δεν κλωτσάει καθόλου;;;;:mad::mad:
Χαχαχα

Ηλία το due λιγο που τσιμπάει ειδικά στη ζέστη, είναι που ρίχνουμε 100-200 φυσιγγια σε μία μέρα. Γι αυτό γίνεται αισθητό. Percorso πόσα να ρίξεις σε μία μέρα. 'Ισως είναι αυτό
 
Ρε θα μας τρελαίνετε πρωινιάτικα;;;Μου εχετε βγάλει πως το due είναι γαϊδούρι και ότι το percoso δεν κλωτσάει καθόλου;;;;:mad::mad:
Το περκορσο δεν θα το ρίξεις Αύγουστο με 32 βαθμούς ζέστη εκτός αν είσαι ψυχακιας σαν και τον άλλο εδώ που έριχνε birurbo 7αρια έναρξη στα τρυγωνια
.pray to God.
 
Θα μας τρελάνει αυτή η NSI !!! ... Percorso με καψούλι Cheddite 2000 !!! ... :eek:o_O
Βέβαια είχα πετύχει και παλιό Percorso di caccia MAIONCHI με καψούλι Fiocchi 616 (και μπαρούτι Α1-36) ...;)
Και το ΟΚ επίσης με 616 ...
Αλλά θυμάμαι και παρτίδα Cheddite Drago Sporting με συγκεντρωτήρα NSi GT και καψούλι 688 !!
Πολλές ... αλλαξοκ@λιές οι γειτόνοι μας !!! .... o_O:D:D.yel.
Θα ρωτήσω τους Ιταλούς, αν και αναφέρουν 688 με 1.85-88γρ. Παρ' όλα αυτά προτιμούσαν το παλιό στο 1.95.
Το δε JK6 με την psb1 (την παλιά) ακροβατεί με την παραπλάνηση καταναλωτή ή να παραμείνω στην νεοελληνική ρήση ελαμορετορακεσί ;
 
Last edited by a moderator:
Ρε θα μας τρελαίνετε πρωινιάτικα;;;Μου εχετε βγάλει πως το due είναι γαϊδούρι και ότι το percoso δεν κλωτσάει καθόλου;;;;:mad::mad:
Το περκορσο δεν θα το ρίξεις Αύγουστο με 32 βαθμούς ζέστη εκτός αν είσαι ψυχακιας σαν και τον άλλο εδώ που έριχνε birurbo 7αρια έναρξη στα τρυγωνια
.pray to God.
Θα σας κρατώ να ρίξετε percorso caccia no4, Remington nitro 42g, B&P mythos με σφουγγαρόταπα nο4, nο5. Στα 50μ οι δοκιμές.
 
Δεν περίμενα να είναι η diana πανω στην πυρίτιδα χωρις πλαστικο εμφρακτηρα...
Δεν ξερω κατα πόσο καλα θα πηγαινει σε υπέρ διευρυμενο αυλο....
Χάλια θα πάει, βάση δοκιμής με ανάλογο φυσίγγι στην νέα Α5.
 
Last edited by a moderator:
NOBEL SPORT καλυκας με cx2000 καψουλι.......thinkthinkthink
Ρε παιδια αυτες οι αλλαγες που κανουν σε καψυλλια - πυριτιδες κλπ. Δεν αλλαζουν τα χαρακτηριστικα του φυσιγγιου? Τα αλλαζουν προς το καλυτερο για τον καταναλωτη κυνηγο ή προς οφελος του κερδους..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top