Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Το j&b , πιο παλια δοκιμασμενο βεβαια , ηταν αρκετα καλο.
Και την ίδια στιγμή σε άλλα χέρια κ σε αλλο όπλο μπορεί να ήταν αρκετά..κακο....

Φαντασου να φτιάχναμε μια λιστα από "καλά" κ "κακά" φυσίγγια....
Εκεί να δεις...παράξενα πραγματα....

Και φυσικά αυτό δεν ισχυει μόνο σε όσους αγοραζουν ετοιματζιδικα φυσιγγια αλλά κ στους ιδιογωμοτες που...ανταλλαζουν σεταπ......

Ουτε κ νομίζουμε πως πρεπει να αναλυσουμε γιατί συμβαίνουν όλα αυτά....

Ο καθένας μπορεί να καταλάβει....
 
Πόσο παλιά?
Πριν 4 χρονια. Και λαγοι ειχαν κωλοτουμπιασει και φασσες ειχαν πεσει. Σε νο5. Αλλα τωρα μπορει να ειναι χειροτερο η και πολυ καλυτερο. Οι βιοτεχνες μας ειναι μαστορια στις αλχημειες και ειδικα τις απροειδοποιητες... Το condor δεν το εχω ριξει αλλα εχω δει να το ριχνει σε...κυργιαρες ενας ντοπιος σε νο7. Δεν ζηλεψα τα κοψιματα του , να πω την αληθεια.
 
Και την ίδια στιγμή σε άλλα χέρια κ σε αλλο όπλο μπορεί να ήταν αρκετά..κακο....

Φαντασου να φτιάχναμε μια λιστα από "καλά" κ "κακά" φυσίγγια....
Εκεί να δεις...παράξενα πραγματα....

Και φυσικά αυτό δεν ισχυει μόνο σε όσους αγοραζουν ετοιματζιδικα φυσιγγια αλλά κ στους ιδιογωμοτες που...ανταλλαζουν σεταπ......

Ουτε κ νομίζουμε πως πρεπει να αναλυσουμε γιατί συμβαίνουν όλα αυτά....

Ο καθένας μπορεί να καταλάβει....
Μα εχουμε συμφωνησει οτι το θεμα φυσιγγι ειναι ακρως υποκειμενικο. Το οτι δουλεψε σε εμενα και τους γνωστους μου δεν λεει οτι θα δουλεψει σε μια αλλη παρεα που θα κυνηγαει σε αλλο τοπο και συνθηκες. Φυσιγγια που για καποιον ειναι σκουπιδια για αλλον ειναι θησαυρος. Ας πουμε τα b&p f2 classic 34γρ , οι περισσοτεροι τα αποθεωνουν. Εγω μετα τις απανωτες φολες που εφαγα απο αυτα , δεν θελω ουτε να τα βλεπω....
 
Ας πουμε τα b&p f2 classic 34γρ , οι περισσοτεροι τα αποθεωνουν. Εγω μετα τις απανωτες φολες που εφαγα απο αυτα , δεν θελω ουτε να τα βλεπω....
Αποκλείεται! Δεν σε πιστεύω! Σταματηηηηηη ( και εγώ μαζί σου αρχηγέ μου!)
 
Μα εχουμε συμφωνησει οτι το θεμα φυσιγγι ειναι ακρως υποκειμενικο. Το οτι δουλεψε σε εμενα και τους γνωστους μου δεν λεει οτι θα δουλεψει σε μια αλλη παρεα που θα κυνηγαει σε αλλο τοπο και συνθηκες. Φυσιγγια που για καποιον ειναι σκουπιδια για αλλον ειναι θησαυρος. Ας πουμε τα b&p f2 classic 34γρ , οι περισσοτεροι τα αποθεωνουν. Εγω μετα τις απανωτες φολες που εφαγα απο αυτα , δεν θελω ουτε να τα βλεπω....
Σαφώς υπάρχουν τα προσωπικά γούστα του καθενός αλλά υπάρχει και η ξερή αλήθεια που λέγεται βλητική.Το πως σημαδεύει ο καθένας είναι τελείως διαφορετικό από τις δυνατότητες του φυσιγγίου.Τουτέστιν στα 25 μέτρα βγαίνεις και με τούβλο ανεξαρτήτως καιρού.
 
Σαφώς υπάρχουν τα προσωπικά γούστα του καθενός αλλά υπάρχει και η ξερή αλήθεια που λέγεται βλητική.Το πως σημαδεύει ο καθένας είναι τελείως διαφορετικό από τις δυνατότητες του φυσιγγίου.Τουτέστιν στα 25 μέτρα βγαίνεις και με τούβλο ανεξαρτήτως καιρού.
Ε τοτε παρε ευρωμικτες και ανιβερσαρι και βγες αφοβα....
 
Εχεις φαει φολα και εσυ με αυτα (f2)????
Έχω φάει εγώ
Φολιασμένα μου παιδια...
Υπάρχει αντίδοτο...

Κατεβείτε καμιά δεκαριά γραμμάρια σκάγια παρακατω..
Η τσίχλα πριν πολλα χρονια έπεφτε με 34 τώρα δεν ακουει... 😂😂😂
 
Μα εχουμε συμφωνησει οτι το θεμα φυσιγγι ειναι ακρως υποκειμενικο. Το οτι δουλεψε σε εμενα και τους γνωστους μου δεν λεει οτι θα δουλεψει σε μια αλλη παρεα που θα κυνηγαει σε αλλο τοπο και συνθηκες. Φυσιγγια που για καποιον ειναι σκουπιδια για αλλον ειναι θησαυρος. Ας πουμε τα b&p f2 classic 34γρ , οι περισσοτεροι τα αποθεωνουν. Εγω μετα τις απανωτες φολες που εφαγα απο αυτα , δεν θελω ουτε να τα βλεπω....
Και εγώ ότι χειρωτερο έχω ρίξει από εμπορικά ούτε να τα ξαναδώ μαζη με το αδερφή του το 32
 
Σαφώς υπάρχουν τα προσωπικά γούστα του καθενός αλλά υπάρχει και η ξερή αλήθεια που λέγεται βλητική.Το πως σημαδεύει ο καθένας είναι τελείως διαφορετικό από τις δυνατότητες του φυσιγγίου.Τουτέστιν στα 25 μέτρα βγαίνεις και με τούβλο ανεξαρτήτως καιρού.
Αυτό δεν παίζει με τίποτα απλος μυθος
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top