Γνώμες Φυσιγγίων

Ξέρεις αν ανοίγουν περισσότερο με κύλινδρο ή με σφιχτό τσοκ;
ειτε να ριξεις με κυλινδρο ειτε με σφικτο για μαυρες δεν κανουν θα της κοβεις στην μεση ειναι για περπατητο πολυ καλα,αμα θες για μαυρες πρωι απογευμα πας η σε ελικα η σε αναποδο αποκεντρωτηρα.
 
ειτε να ριξεις με κυλινδρο ειτε με σφικτο για μαυρες δεν κανουν θα της κοβεις στην μεση ειναι για περπατητο πολυ καλα,αμα θες για μαυρες πρωι απογευμα πας η σε ελικα η σε αναποδο αποκεντρωτηρα.
Όντως τώρα πληρώνετε τέτοια φυσίγγια για τις μαύρες;
 
οτι πληρωνεις παιρνεις![δεν εχουν ολοι seminol κυριε γιατι σας φαινεται παραξενο?]
Α όλα κι όλα, είναι πρόσφατο απόκτημα, δεν έχει ρίξει ακόμα ούτε σε μαύρη ούτε σε άλλο χρώμα...

Με ένα Muller Ü0 έκανα τη δουλειά μου μέχρι τώρα.
 
Last edited:
Όντως τώρα πληρώνετε τέτοια φυσίγγια για τις μαύρες;
Άλλοι πληρώνουν για μακρυποδαρες Αφρικανες αθλήτριες όσο όσο, στα 9 ευρώ το κουτί θα κολλήσουμε;
Βασικά για ένα σ/π φουλ σταθερές οι κάννες ενδιαφέρομαι.
Για τα άλλα όπλα βάζω συνήθως ν10 και ραβδωτο κατω/IC πάνω στις μαύρες.
 
Όταν σηκωθεί ο ήλιος τι κάνουμε όμως
Ξανά ψάχνεις τις φτερουγατες,κάθεσαι σε μια πέτρα να πάρεις ανάσες και να σκουπίσεις τον σουγιά από τα αίματα,πας στον καφενέ για κάνα φρέντο η τσιπουρακι...
Τόσα πράγματα μπορείς να κάνεις!🙂
 
Ε τι φυσεκι να βάλεις στις μαύρες.. από τα πιο φτηνά διασποράς είναι αν όχι το πιο φτηνό. Για πρότεινε κανένα!
Εγώ τσοκακι αλλάζω μόνο και αυτό ούτε καν πάντα. Από φυσίγγια ότι έχει ο ντορβάς. Συνήθως 28 γραμμάρια σκοπευτικά.
 
Άλλοι πληρώνουν για μακρυποδαρες Αφρικανες αθλήτριες όσο όσο, στα 9 ευρώ το κουτί θα κολλήσουμε;
Βασικά για ένα σ/π φουλ σταθερές οι κάννες ενδιαφέρομαι.
Για τα άλλα όπλα βάζω συνήθως ν10 και ραβδωτο κατω/IC πάνω στις μαύρες.
Jordan διασποράς 34γρ και είσαι κομπλέ! Αν κυκλοφορούσαν τα Beretta dispersante, θα σου τα πρότεινα.
 
Φ
Ετοιμαστηκες για την περδικα;
Κανε και λιγα τεντωματα μην μου ερθεις κυριακη βραδυ σαν τον γερο και μου λες αχχχ την μεση μου αχχ τα ποδαρακια μου!
Ασε την διαχειρηση .yel.
Χρυσανθε ότι τέντωμα και να κάνω,αυτές οι ρουφιάνες θα μας πιούν το αίμα.. από όσο δείχνει θα είναι και νότιας με πιθανότητα βροχής, οπότε το ποδαρωμα είναι βέβαιο. Θα .sex hard. πάλι στο τρέξιμο!
 
Καλησπέρα παιδιά! Φετινά γεμισμένα navaro 32gr έριξε κανείς να μου πει εντυπώσεις? Φετινή παραλαβή μιλάω πάντα...Επίσης σε σχέση με τα 30 gr πέρα από τα 2gr παραπάνω σκάγια έχει παρατηρηθεί κάποια άλλη διαφορά όσον αφορά τη συμπεριφορά τους?
 
Back
Top