Γνώμες Φυσιγγίων

Θα σας πω για τα Α1 34 αγόρασε ο ξάδελφος σε 9αρακι φέτος νέα φουρνιά τα φυσίγγια τα ρίχνει αρκετό καιρό με την ssport κεντανε .Τα φετινά έκανε 3 ντουφέκιες τη Κυριακή στα Μέγαρα σε χαρτόνια και τα έφερε και είναι για κλωτσιές δε ξέρω τι έγινε αλλά αποκλείω να σκοτώσει πουλί παραπάνω από 30 μέτρα διασπορά και κατανομή μάπα , απογοήτευση.Απορουσε και ο ίδιος σαν να εινάι άλλο φυσίγγι.
Ζέστη πολύ Γιάννη και εγώ το δοκίμασα φέτος αλλά δεν για καλοκαίρι και 9αρια σκάγια....περσι το βαραγα με κρύα σε κοτσιφια κατο από 10 βαφμους
 
Φ

Χρυσανθε ότι τέντωμα και να κάνω,αυτές οι ρουφιάνες θα μας πιούν το αίμα.. από όσο δείχνει θα είναι και νότιας με πιθανότητα βροχής, οπότε το ποδαρωμα είναι βέβαιο. Θα .sex hard. πάλι στο τρέξιμο!
Την πρωτη μερα ειδικα δεν φοβαμαι το ποδαρωμα με την ξεραιλα μας
Το σκασιμο της πετρας φοβαμαι
Φευγει η πετρα για αστειο
Μακαρι να βρεξει μεχρι την δικη μας εναρξη και να κανει και σε εσας το συτνομοτερο
 
Την πρωτη μερα ειδικα δεν φοβαμαι το ποδαρωμα με την ξεραιλα μας
Το σκασιμο της πετρας φοβαμαι
Φευγει η πετρα για αστειο
Μακαρι να βρεξει μεχρι την δικη μας εναρξη και να κανει και σε εσας το συτνομοτερο
Έριξε χτες νερό,τώρα η ατμόσφαιρα είναι χάλια , κολλάει ο κόσμος
 
Οι κατέχοντες Μπενέλι δεν έχουμε πρόβλημα στις μαύρες. Βάζουμε ένα 3* μαμά και σκουπίζουμε. Όταν σηκωθεί ο ήλιος τι κάνουμε όμως
Τόσα χρόνια δεν έμαθες;
Κουμπώνεις την ρεμ από μετατροπή και καις τον τόπο!
 
8.5 γαζώνει λέμε! Τα πρώτα 2 φυσιγγια τα έριξα σε ψηλωμενα τρυγόνια και τα πατσαβουριασαν κυριολεκτικά. Λες και ήταν το φυσιγγι που δουλεύω χρόνια.
Το

Το έριξα σε 7,5
Κι εγώ 7,5 έριξα ,αν εξαιρέσεις ένα τρυγόνι που ενώ έβγαλε συννεφάκι στον σμπάρο, συνέχισε την πτήση του για 2-3 δευτερόλεπτα ,μέχρι να σβήσει ακαριαία.
Δυο καρακαξες που πήρα ξερές ,δεν κατάλαβαν τίποτα ,ακόμα νομίζουν ότι πετάνε
 
Θα σας πω για τα Α1 34 αγόρασε ο ξάδελφος σε 9αρακι φέτος νέα φουρνιά τα φυσίγγια τα ρίχνει αρκετό καιρό με την ssport κεντανε .Τα φετινά έκανε 3 ντουφέκιες τη Κυριακή στα Μέγαρα σε χαρτόνια και τα έφερε και είναι για κλωτσιές δε ξέρω τι έγινε αλλά αποκλείω να σκοτώσει πουλί παραπάνω από 30 μέτρα διασπορά και κατανομή μάπα , απογοήτευση.Απορουσε και ο ίδιος σαν να εινάι άλλο φυσίγγι.
Νομίζω ότι δεν του πάει το ν9 σε αυτό το φυσίγγι.
 
Οι κατέχοντες Μπενέλι δεν έχουμε πρόβλημα στις μαύρες. Βάζουμε ένα 3* μαμά και σκουπίζουμε. Όταν σηκωθεί ο ήλιος τι κάνουμε όμως

Ξανά ψάχνεις τις φτερουγατες,κάθεσαι σε μια πέτρα να πάρεις ανάσες και να σκουπίσεις τον σουγιά από τα αίματα,πας στον καφενέ για κάνα φρέντο η τσιπουρακι...
Τόσα πράγματα μπορείς να κάνεις!🙂
Βγάζεις την περέτα απ το πορτ παγκάζ :)
 
Back
Top