Γνώμες Φυσιγγίων

Ρε σείς τα φυσίγγια πρώτα τα δοκιμάζουμε να δούμε αν (μας) πάνε και μετά φορτώνουμε. Για να μην ξεφορτώνουμε μετά!
Δεν ξέρω αλλά επειδή τα δοκίμασα και μου πήγαν πολύ καλά γι αυτό και θα πάρω καμία κούτα.. Τώρα αν δεν βγουν στα κρύα δεν πειράζει δεν λήγουν...Θα υπάρχουν για του χρόνου...
 
Πως τα δοκιμαζουμε φιλε;
Εγώ δεν είμαι τόσο του πίνακα. Παίρνω 2 κουτιά για τις τσίχλες π.χ μου πάνε; πέφτουν τα πουλιά; έχουν αίματα; τα κυνηγάω τραυματισμένα; Αν όχι θα πάρω. Αλλα δε θα πάρω 20 κούτες... Αν μου πάνε στα μπασίματα θα δώ αν πάνε και μετά στο κρύο και συμπληρώνω την αγορά σε δεύτερο χρόνο. Εγώ π.χ φέτος πήρα α1 και gt 28 που τα χω δοκιμάσει μερικά χρόνια στο κυνήγι και είναι ικανοποιητικά. Ναβαρο 30 πήρα ολα κι όλα 3 κουτιά, παρότι εδώ διαβαζω τα καλύτερα! Πρώτα θα τα δώ και μετά θα πράξω. Τώρα αν είναι να ανέβουν οι τιμές και υπάρχει πίεση και θέλει κάποιος ας το ρισκάρει. Απλώς θα μπει σε διαδικασία να βρεί κάποιον να τα πουλήσει.
 
Εγώ δεν είμαι τόσο του πίνακα. Παίρνω 2 κουτιά για τις τσίχλες π.χ μου πάνε; πέφτουν τα πουλιά; έχουν αίματα; τα κυνηγάω τραυματισμένα; Αν όχι θα πάρω. Αλλα δε θα πάρω 20 κούτες... Αν μου πάνε στα μπασίματα θα δώ αν πάνε και μετά στο κρύο και συμπληρώνω την αγορά σε δεύτερο χρόνο. Εγώ π.χ φέτος πήρα α1 και gt 28 που τα χω δοκιμάσει μερικά χρόνια στο κυνήγι και είναι ικανοποιητικά. Ναβαρο 30 πήρα ολα κι όλα 3 κουτιά, παρότι εδώ διαβαζω τα καλύτερα! Πρώτα θα τα δώ και μετά θα πράξω. Τώρα αν είναι να ανέβουν οι τιμές και υπάρχει πίεση και θέλει κάποιος ας το ρισκάρει. Απλώς θα μπει σε διαδικασία να βρεί κάποιον να τα πουλήσει.
Θα συμφωνήσω μαζί σου!
 
Παίρνω 2 κουτιά για τις τσίχλες π.χ μου πάνε; πέφτουν τα πουλιά; έχουν αίματα; τα κυνηγάω τραυματισμένα; Αν όχι θα πάρω. Αλλα δε θα πάρω 20 κούτες... Αν μου πάνε στα μπασίματα θα δώ αν πάνε και μετά στο κρύο και συμπληρώνω την αγορά σε δεύτερο χρόνο.
Καταλαβα πρεπει να μην εχουμε κανενα τραυματισμενο και να μην βλεπουμε αιματα με κρυο και ζεστη.
 
Καταλαβα πρεπει να μην εχουμε κανενα τραυματισμενο και να μην βλεπουμε αιματα με κρυο και ζεστη.
Πάντα με την προϋπόθεση ότι είμαστε πάνω στο πουλί σκοπευτικά.Γτ αλλιώς όλα τα φυσίγγια αχρηστα θα τα βγαλουμε
 
Πάντα με την προϋπόθεση ότι είμαστε πάνω στο πουλί σκοπευτικά.Γτ αλλιώς όλα τα φυσίγγια αχρηστα θα τα βγαλουμε
Πανω στο πουλι ακριβως και συνεχεια πως θα ειμαστε;
Και αν ξερεις μεχρι στα ποσα μετρα δεν πρεπει να εχω τραυματισμενα και χωρις αιματα;
 
Πανω στο πουλι ακριβως και συνεχεια πως θα ειμαστε;
Και αν ξερεις μεχρι στα ποσα μετρα δεν πρεπει να εχω τραυματισμενα και χωρις αιματα;
Δεν είπα ακριβώς και συνέχεια.Αλλα αν στο κουτί παίρνεις 5 πουλιά με όλες τις μάρκες υπάρχει θέμα με την σκόπευση και όχι με τα φυσίγγια.
Τώρα τα μέτρα είναι θέμα τσοκαρισματος.Μεγαλη κουβέντα ανοίγεις.
 
Πανω στο πουλι ακριβως και συνεχεια πως θα ειμαστε;
Και αν ξερεις μεχρι στα ποσα μετρα δεν πρεπει να εχω τραυματισμενα και χωρις αιματα;
Φίλε Κώστα αυτά τα ρωτάς απο άγνοια ή θέτεις το ερώτημα μεταφορικά οτι αυτά δε γίνονται;
 
Back
Top