Γνώμες Φυσιγγίων

Τα μπασιματος μιλαμε για πανω απο 35 μετρα οποτε αναγκαστικα κλεινεις τσοκ και κατεβαινεις σε νουμερο...Για μενα το τρυγονι κυνηγιεται με 7,8,9(ξερω και καποιους που το κυνηγανε με 6αρι...στα περασματα....).Ειναι προσωπικη επιλογη του καθενος, αν παιρνει τα αποτελεσματα που θελει...Εγω μια ζωη με 8αρι τα κυνηγουσα,περυσι δοκιμασα το Νο9 στα 30ρια του ρουμελιωτη και εμεινα απολυτα ικανοποιημενος...και φετος με navaro 30 σε 8 και 9 θα εχω και του ρουμελιωτη τα 30ρια σε 9 και 10(το 10 μονο πρωτο και σε κανα ντοπιο,τα πηρα γιατι δεν ειχε αλλα Νο9... και περυσι τα 9αρια τα πηρα επειδη του ειχαν τελειωσει τα 8αρια...)
Σταθερος χρονια τωρα σε Νο8 εναρξη (όταν πηγαινα) και Νο7 & 6 (σαν 3ο το Νο6) στα περασματα....
 
ΠΆΜΕ ΓΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ...
Έφτιαξε ένα φυσίγγι μεταξύ Α1 32 και Α1 34 με την ίδια πυρίτιδα λόγο εκεί ελειψης μάλλον των υπολοίπων απλά με σκληρότερα σκακια για να κρατήσει το όνομα που έχει δημιουργήσει και να δικαιολογήσει την τιμή που θα έχει .Το καφέ lampro όταν πρωτοβγηκε ήμουν παιδί είχε μικρότερο μέταλο ήταν σαν του 3Α, και είχε διβασικη σε όλα τα νούμερα για κάνα δυο χρόνια μετά άρχισε τις ταρζανιες .Από ότι έχω ακούσει από ανθρώπους που έριχναν κούτες και την επόμενη χρονιά παρήγγειλαν και μετά από δύο κυνήγια τα πήγαν πίσω τα φυσίγγια και πήραν αλλά μιλάω για αρκετά πριν το 1990
 
Το α1 στα 34γρ της λαμπρο γενικά σαν φυσιγγακι αξίζει να πάρουμε μια κούτα να υπάρχει? Είδα το βιντεάκι του Ναυπλιώτη που έχει ωραία συγκέντρωση. Το θέμα είναι αν είναι και φονικό όμως. Για δεντροτσιχλες τσίχλες ψηλωμενες στα μπασιματα και κανένα καρτέρι πολύ κλειστό στα φασσια το θελω
 
Το α1 στα 34γρ της λαμπρο γενικά σαν φυσιγγακι αξίζει να πάρουμε μια κούτα να υπάρχει? Είδα το βιντεάκι του Ναυπλιώτη που έχει ωραία συγκέντρωση. Το θέμα είναι αν είναι και φονικό όμως. Για δεντροτσιχλες τσίχλες ψηλωμενες στα μπασιματα και κανένα καρτέρι πολύ κλειστό στα φασσια το θελω
Για τσίχλες σε νο9 είναι εξαιρετικό. Δεν το έχω δοκιμάσει σε κάτι άλλο.
 
Αχουουουουουουου....Από αναβάθμιση σε αναβάθμιση το πάει. Όπως τα πιστον σκητ που είχαν αναβαθμιστεί χωρίς να έχουν πιστον σκητ μέσα....
Άστο μιτσο άλλος βάζει ότι βρει μέσα ..μην το ψάχνεις μιτσο. .ένταξη δεν λέω λάθος του αλλά υπάρχουν και πολύ χειρότερα τα βλέπεις σε παρουσίασης φίλε ..έχω φάει νιλες τεραστειες
 
Άστο μιτσο άλλος βάζει ότι βρει μέσα ..μην το ψάχνεις μιτσο. .ένταξη δεν λέω λάθος του αλλά υπάρχουν και πολύ χειρότερα τα βλέπεις σε παρουσίασης φίλε ..έχω φάει νιλες τεραστειες
Σε αυτόν που θέλει να λέγεται η κορυφαία και μεγαλύτερη εταιρεία παραγωγής φυσιγγίων στην χώρα τέτοια λάθη είναι απαράδεκτα. Γιατί ο άλλος αγόρασε το προϊόν ακριβώς γιατί του το πλάσαρε ως γεμισμένο σε πιστον σκητ. Σοβαρή εταιρεία;Που είναι ο ποιοτικός έλεγχος και σε φυσιγγια γεμισμένα σε διάφανο κάλυκα παρακαλώ...
 
Σε αυτόν που θέλει να λέγεται η κορυφαία και μεγαλύτερη εταιρεία παραγωγής φυσιγγίων στην χώρα τέτοια λάθη είναι απαράδεκτα. Γιατί ο άλλος αγόρασε το προϊόν ακριβώς γιατί του το πλάσαρε ως γεμισμένο σε πιστον σκητ. Σοβαρή εταιρεία;Που είναι ο ποιοτικός έλεγχος και σε φυσιγγια γεμισμένα σε διάφανο κάλυκα παρακαλώ...
Δεν έχεις άδικο
 
Back
Top