Δράμια - Μονόβολα

Δεν είχε καθόλου ακαυτη! Ήταν πεντακάθαρη η κάνη πέρα από τις μολυβδωσεις αχαχαχχα
Πιστεύω ότι δεν πρέπει να φεύγουμε πολύ από την προοδευτικοτητα που έχει ορίσει ο κατασκευαστής ούτε προς τα πάνω ούτε προς τα κάτω.Σε αυτό το φορτίο καλύτερα να δοκίμαζες μια 32αρα,34σαρα.Αφου δεν υπάρχει δυνατότητα ταχογραφου πάρε ένα επώνυμο εμπορικό και δες διάτρηση, μέσες άκρες φέρε και το δικό σου στα ίδια.Αν πάλι θέλεις στείλε μου ένα setup να στο ταχογραφησω εγώ το πρόβλημα είναι ότι διαθέτω μόνο 11/0.
 
Πιστεύω ότι δεν πρέπει να φεύγουμε πολύ από την προοδευτικοτητα που έχει ορίσει ο κατασκευαστής ούτε προς τα πάνω ούτε προς τα κάτω.Σε αυτό το φορτίο καλύτερα να δοκίμαζες μια 32αρα,34σαρα.Αφου δεν υπάρχει δυνατότητα ταχογραφου πάρε ένα επώνυμο εμπορικό και δες διάτρηση, μέσες άκρες φέρε και το δικό σου στα ίδια.Αν πάλι θέλεις στείλε μου ένα setup να στο ταχογραφησω εγώ το πρόβλημα είναι ότι διαθέτω μόνο 11/0.
Αστο Γιωργο στα δραμια δεν εχει καμια σχεση !! Εναι διαφορετικη η στηλη σκαγιων κατι σαν τα ατσαλινα παει !!
 
Πιστεύω ότι δεν πρέπει να φεύγουμε πολύ από την προοδευτικοτητα που έχει ορίσει ο κατασκευαστής ούτε προς τα πάνω ούτε προς τα κάτω.Σε αυτό το φορτίο καλύτερα να δοκίμαζες μια 32αρα,34σαρα.Αφου δεν υπάρχει δυνατότητα ταχογραφου πάρε ένα επώνυμο εμπορικό και δες διάτρηση, μέσες άκρες φέρε και το δικό σου στα ίδια.Αν πάλι θέλεις στείλε μου ένα setup να στο ταχογραφησω εγώ το πρόβλημα είναι ότι διαθέτω μόνο 11/0.
Σε ευχαριστώ πολύ Γιώργο,έχω σεταπ για κυνήγι απλά είναι αυτό που μας τρώει μέσα μας!! Δεν υπάρχει λόγος να τρέχω και εσένα.
 
Σε ευχαριστώ πολύ Γιώργο,έχω σεταπ για κυνήγι απλά είναι αυτό που μας τρώει μέσα μας!! Δεν υπάρχει λόγος να τρέχω και εσένα.
Δεν υπάρχει πρόβλημα....τώρα που τελείωσε το τρυγόνι μέχρι τις 12 Οκτωβρίου θα ξύνω τα αχιδι@μου.
 
Έχεις 30gr γόμωση...θέλω να πιστεύω ότι η MG2 δεν θα σου δώσει "αυτό# πού είναι κατασκευασμενη να κάνει....γνώμη μου μην ανεβάζεις άλλο και κοίτα για ακαυτη.Τα αποτελέσματα της βραδυφλογιας είναι επικίνδυνα.
40gr είναι Γιώργο.
 
Back
Top