Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ο χάρτης είναι Πέμπτη πρωί ..
Το Χ στην δυτική Ευρώπη είναι εκεί πολλές μέρες .Δεν τους έχει ανοίξει διάδρομο προς τα εκεί .Θα παραμείνει εκεί και τις επόμενες ημέρες..Ίσως και την επόμενη εβδομάδα,έχουν κλάψει κανονικά ..
Έχουν πολλές βροχές αλλά με έντονους νοτιαδες..
Αυτό δείχνει να μας πιάνει κάπως από Σάββατο και μετά ...
Το κόκκινο βέλος δείχνει το νότιο ρεύμα που τους κόβει τα πάντα ,μέρες τώρα και θα μείνει έως έχει πάνω κάτω..
Το μπλε είναι το βόρειο ρεύμα που θα φτάσει έως τα Βαλκάνια..
Είναι ότι καλύτερο έχει συμβεί φέτος..
Το εορταστικό τριήμερο το καίμε από τώρα???? Να κανονίσουμε ψάρεμα εκείνες τις μέρες???
 
Το εορταστικό τριήμερο το καίμε από τώρα???? Να κανονίσουμε ψάρεμα εκείνες τις μέρες???
Παρέλαση θα έχουμε μην ανησυχείς....τόσο καιρό γ@μ@θ@κες με τις βροχές... τώρα που έβρεξε αρχίζεις αλλά :D :D:D...γκρινιάρης.....εφέτος έχω μια διαίσθηση ότι ο καιρός βόρεια θα σπρώξει πολλές φάσσες....και αυτές δεν έχουν βασικό διάδρομο και πως φυσάει..
 
Παρέλαση θα έχουμε μην ανησυχείς....τόσο καιρό γ@μ@θ@κες με τις βροχές... τώρα που έβρεξε αρχίζεις αλλά :D :D:D...γκρινιάρης.....εφέτος έχω μια διαίσθηση ότι ο καιρός βόρεια θα σπρώξει πολλές φάσσες....και αυτές δεν έχουν βασικό διάδρομο και πως φυσάει..
Τι να τις κάνω αυτές??? Εδώ πιάνουν ελάχιστες....
Γκρίνια γκρίνια τις εφερα όμως τις βροχές!!!
 
Τι να τις κάνω αυτές??? Εδώ πιάνουν ελάχιστες....
Γκρίνια γκρίνια τις εφερα όμως τις βροχές!!!
Μην δω αργότερα να ανεβάζεις μπουκέτα όπως πέρσι....yel. αυτή η εβδομάδα θα είναι πολύ θεαματική για όλους...μακάρι και μέχρι το πρώτο 10 ήμερο του Νοέμβρη να το ξανακάνει...
 
Μην δω αργότερα να ανεβάζεις μπουκέτα όπως πέρσι....yel. αυτή η εβδομάδα θα είναι πολύ θεαματική για όλους...μακάρι και μέχρι το πρώτο 10 ήμερο του Νοέμβρη να το ξανακάνει...
Και γκρίνια γκρίνια θα φέρω και....δροσερή εισβολή 28-29 έτσι για να γουστάρουμε!!! Κοίτα 12αρι gfs, το ψιθύρισε......
 
Οτι και να κάνει ,χειμώνας ΛΟΑΤΚΙ θα ειναι κι αυτός οπως εδω και πολλά χρόνια.
Ρε θα βγάλουμε καινούργιες ταυτότητες τον Μάρτη από το μαύρισμα.Σαν γύφτοι θα γίνουμε!
Ελα μανα μου ελα στο θειο.ρε λετε να κανει χειμωνα κ οχι χειμωνα λοατκι;
Τι να τις κάνω αυτές??? Εδώ πιάνουν ελάχιστες....
Γκρίνια γκρίνια τις εφερα όμως τις βροχές!!!
Σου είπα.. θα έχουμε παρέλαση... ;)
Κλαίω από τα γέλια ρε 🥳🥳🥳🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Αυτό για τον Ερντογάν πέρασε ασχολίαστο Περικλή ... για καντο λίγο πιο λιανά ... τι μας επιφυλάσσει το κοντινό μέλλον ??
κατι είδες που δεν σου άρεσε καθόλου να υποθέσω ...
κάτω θα γίνει χαμός Σάββατο και Κυριακή που θα κατέβω , τους έχω πει να μην περάσουν μέχρι τότε !! .my man.
 
Αυτό για τον Ερντογάν πέρασε ασχολίαστο Περικλή ... για καντο λίγο πιο λιανά ... τι μας επιφυλάσσει το κοντινό μέλλον ??
κατι είδες που δεν σου άρεσε καθόλου να υποθέσω ...
κάτω θα γίνει χαμός Σάββατο και Κυριακή που θα κατέβω , τους έχω πει να μην περάσουν μέχρι τότε !! .my man.
Δεν μου αρέσει ότι φέτος δεν έχουμε μέχρι στιγμής και δεν δείχνει να έχουμε δικό μας καιρό ..Παίρνουμε τα σπόρια ..Λίγα πολλά ,αλλά σπόρια ...

Ελπίζω το Σάββατο τέτοια ώρα ,να μην αρχίσουμε να μιλάμε για επιστροφια τον Γενάρη...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top