Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Βάζει ρε σεις βόρειο άνεμο για 30 ώρες...και ξεκινάει να γαμιεται επαοριστον χωρίς να δείχνει πότε γύρνα...τι είναι αυτό το πράγμα...
Τι ειναι? Ο καιρος που μας πηδαει. Και θα τα στειλει αλλου και θα βγουν μερικοι μπακαληδες εδω μεσα και θα μας λενε εξαφανιστηκαν οι τσιχλες και αλλα τετοια ωραια.
 
Να πουμε οτι εδω μεσα ειπαμε για την πρόσκαιρη αλλαγη που φαινοταν σαν ενδεχόμενο για Δευτερα Τρίτη,...Οταν ολα ηταν κατακόκκινα ακομα..

Και μπραβο μας γιατι πλεον τα προγνωστικά το δείχνουν...
Θελω να το δω και αυριο...Αυτο..
 
Να πουμε οτι εδω μεσα ειπαμε για την πρόσκαιρη αλλαγη που φαινοταν σαν ενδεχόμενο για Δευτερα Τρίτη,...Οταν ολα ηταν κατακόκκινα ακομα..

Και μπραβο μας γιατι πλεον τα προγνωστικά το δείχνουν...
Θελω να το δω και αυριο...
Για Αττικη το βλεπεις καλυτερα Δευτερα - Τριτη η Τριτη - Τεταρτη. Οσο ειναι δυνατον ετσι οπως αλλαζουν τα μοντελα.
 
Να'σαι καλα ρε Περι που απαντας στον καθε ΄΄τρελο'' της παρεας. Η μεση καλυτερα σημερα η σε τραβαει ακομα?
Εδω απανταω ρε συ ,οποτε ειμαι μεσα οκ..
Στο Φ.μπ δεν απανταω γιατι με εκνευρίζουν πολύ..Μονο με συγκεκριμένα ατομα εκει ,κυριως με διαχείριστες ομαδων..

Η μεση θελει ξεκούραση και δεν προβλέπεται ακομα κατι τέτοιο δυστυχως
 
Αύριο αξίζει να βγούμε καμιά βόλτα πέριξ Αττικής??
Από πλευράς καιρου οχι δεν αξιζει..

Απο την αλλη εγω ειμαι ακόμα νοτιότερα αλλα θα παω να πιω τον καφε στο βουνο ...
Αλλα το κανω γιατι εχω αναγκη την θεα απο εκει πανω..
 
Από πλευράς καιρου οχι δεν αξιζει..

Απο την αλλη εγω ειμαι ακόμα νοτιότερα αλλα θα παω να πιω τον καφε στο βουνο ...
Αλλα το κανω γιατι εχω αναγκη την θεα απο εκει πανω..
Περικλή έκανα σήμερα 200 χιλιόμετρα πήγαινε έλα....και τον ηπιαααα τον καφενέ!!!
 
Παμε για τρίτη ψυχρη καθοδο για φετος στην Β.Α Ευρώπη..
Και αυτη οπως και οι αλλες δυο θα ειναι κατω πολυ απο τον μεσο ορο της εποχης για εκει..

Αυτο μας οδηγεί για φετος..
 

Attachments

  • ecmwf-moscow-ru-556n-376 (2).jpeg
    ecmwf-moscow-ru-556n-376 (2).jpeg
    183,4 KB · Προβολές: 29
Παμε για τρίτη ψυχρη καθοδο για φετος στην Β.Α Ευρώπη..
Και αυτη οπως και οι αλλες δυο θα ειναι κατω πολυ απο τον μεσο ορο της εποχης για εκει..

Αυτο μας οδηγεί για φετος..
Ποτέ τέλος Νοεμβρίου!!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top