Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μπορεί σε κάποιες περιοχές να εριξε εδω εχει κανα δίμηνο να δουμε κατι σοβαρο
Έχεις δίκιο Βικτωρα και στη Σύρο τα ίδια! Φθιώτιδα και Βοιωτία όμως έριξε πολύ νερό! Φέτος στην έναρξη τα χωράφια ήταν πράσινα για πρώτη φορά εδώ και χρόνια.. θα δούμε!! Μακάρι να πάνε όλα καλά στα περάσματα και να έχουμε μπόλικες μπεκάτσες, φασσες και τσίχλες φέτος!
 
Last edited:
Έχεις δίκιο Βικτωρα και στη Σύρο τα ίδια! Φθιώτιδα και Βοιωτία όμως έριξε πολύ νερό! Φέτος στην έναρξη τα χωράφια ήταν πράσινα για πρώτη φορά εδώ και χρόνια.. θα δούμε!! Μακάρι να πάνε όλα καλά στα περάσματα και να έχουμε μπόλικες μπεκάτσες, φασσες και τσίχλες φέτος!

Έτσι ακριβωσ το περασμένο σκ έριχνε 1 ώρα βροχή δυνατή.
 
Last edited by a moderator:
Τι ανυπομονησία μωρέ και εσύ κατευθείαν....
βαρέθηκε να ποτίζει τα λουλούδια ο άνθρωπος και λέει μπας και βρέξει να ξαποστάσει λίγο .sarcastic.
Εκτός κι αν θέλει να παει να μαζέψει τις Ζαμπέλες για υγρό πυρ.Παίζει κι αυτό......sarcastic.
 
Εγώ αν θα πόνταρα σε μια μέρα για τρυγόνια και ορτυκια, θα έβαζα τα λεφτά μου στο πρωί της πέμπτης. Δείχνει να έχει σχετικά καθαρό καιρό στα Βαλκάνια με βορειοανατολικό αέρα στο Αιγαίο και τα πουλιά θα βρουν μπροστά τους βροχή στη νότια Ελλάδα. Δείχνει ιδανική κατάσταση με τα μέχρι τώρα δεδομένα.
 
Last edited:
περι ,περιμενουμε τα φωτα σου για αυτην την εβδομαδα.
Καλησπερα φιλε μου
Δεν εχει αλλαξει κατι με αυτα που ειχαμε πει..
Αλλαξε ο καιρος σε κεντρικη και βορεια ευρωπη επιτελους οπως εδειχνε απο 24-25 του μηνα και μετα
η πτωση της θερμοκρασιας θα φτασει και σε εμας....ο βοριας θα μας παρει και θα μας σηκωσει...
οι βροχες τωρα θα ειναι αρκετες αλλα κυριως κεντρικη και νοτια χωρα απο πεμπτη και μετα...
 
Καλησπερα φιλε μου
Δεν εχει αλλαξει κατι με αυτα που ειχαμε πει..
Αλλαξε ο καιρος σε κεντρικη και βορεια ευρωπη επιτελους οπως εδειχνε απο 24-25 του μηνα και μετα
η πτωση της θερμοκρασιας θα φτασει και σε εμας....ο βοριας θα μας παρει και θα μας σηκωσει...
οι βροχες τωρα θα ειναι αρκετες αλλα κυριως κεντρικη και νοτια χωρα απο πεμπτη και μετα...
Κατι μου λεει οτι το ΣΚ θα πρεπει να ανηφορισω στα Δερβενοχωρια .micle..micle..hunter.1.hunter.1.hunter.1
 
Screenshot_20180925-091519.jpg

Πιθανότητες δημιουργίας κυκλώνα δίνουν κάποια προγνωστικά μοντέλα για Παρασκευή Σάββατο...
Αν επαληθευτεί ΝΔ Πελοπόννησος, Ιόνιο και δυτική Κρήτη θα δεχτούν πολλη βροχή.
 
Screenshot_20180925-091519.jpg

Πιθανότητες δημιουργίας κυκλώνα δίνουν κάποια προγνωστικά μοντέλα για Παρασκευή Σάββατο...
Αν επαληθευτεί ΝΔ Πελοπόννησος, Ιόνιο και δυτική Κρήτη θα δεχτούν πολλη βροχή.

το πανε περα δωθε αρκετες μερες...ειναι ακρος επικινδυνη η φαση εαν ο κυκλωνας ειναι τοσο βαθυς αλλα και εαν περασει απο στερια αυτο το πραγμα...
 
Screenshot_20180925-091519.jpg

Πιθανότητες δημιουργίας κυκλώνα δίνουν κάποια προγνωστικά μοντέλα για Παρασκευή Σάββατο...
Αν επαληθευτεί ΝΔ Πελοπόννησος, Ιόνιο και δυτική Κρήτη θα δεχτούν πολλη βροχή.

το πανε περα δωθε αρκετες μερες...ειναι ακρος επικινδυνη η φαση εαν ο κυκλωνας ειναι τοσο βαθυς αλλα και εαν περασει απο στερια αυτο το πραγμα...

Είναι να κατουριέσαι πάνω σου έτσι όπως φαίνεται!
 
Είναι να κατουριέσαι πάνω σου έτσι όπως φαίνεται!

με ταχυτητες 119/120κλμ φτανει στο οριο για τυφωνα ν1....
ειναι πολλα που παιζουν ρολο (ψυχος ατμοσφαιρας,θερμοκρασια θαλασας )..και σιγουρα θα ακουσουμε και θα διαβασουμε πολλα τις επομενες ,μερες....
εγω εχω να πω απλα υπομονη να δουμε πως και που θα βγει καταρχας....επισης παρακαλω προσεχετε τι σιτε θα διαβαζετε τις επομενες μερες...η καταστροφολογια ιδικα στον καιρο..κανει θαυματα απλα για ενα κλικ...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top