Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ήθελα να ηξερα ποιος βγαζει τα ονοματα στα καιρικά φαινόμενα.sarcastic.ζηνων Ξενοφων περσεφονη Ζορμπάς
χααχχαχα
Γιαυτο γελασα και εγω.,
χρονια ολοκληρα ιδικα στην Αμερικη αλλα και στην ιαπωνια , εδιναν ονοματα στους τυφωνες,,
Τελευταια ηρθε και στην ευρωπη ,νομιζω οι αγγλοι αρχισαν να ονομαζουν τα μεγαλα συστηματα που τους ενδιεφεραν
Τωρα πως απο εναν τυφωνα. φτασαμε να ονομαζουμε καθε κακοκαιρια που μας επειρεαζει...ε ναι ειναι Ελληνικη πατεντα.....
Η πλακα ειναι οτι τα ονοματα βγαινουν απο φορουμ που μιλαει ο κοσμος για τον καιρο...κοιτατε να δειτε που θα βγει και Περικλης φετος γιατι πλησιαζει η σειρα μου..χαχχχααχ
 
χααχχαχα
Γιαυτο γελασα και εγω.,
χρονια ολοκληρα ιδικα στην Αμερικη αλλα και στην ιαπωνια , εδιναν ονοματα στους τυφωνες,,
Τελευταια ηρθε και στην ευρωπη ,νομιζω οι αγγλοι αρχισαν να ονομαζουν τα μεγαλα συστηματα που τους ενδιεφεραν
Τωρα πως απο εναν τυφωνα. φτασαμε να ονομαζουμε καθε κακοκαιρια που μας επειρεαζει...ε ναι ειναι Ελληνικη πατεντα.....
Η πλακα ειναι οτι τα ονοματα βγαινουν απο φορουμ που μιλαει ο κοσμος για τον καιρο...κοιτατε να δειτε που θα βγει και Περικλης φετος γιατι πλησιαζει η σειρα μου..χαχχχααχ
.very happy.Αντε ρε ρίξτε ιδέες για την επομενη κακοκαιρία
 
παπαριες μετα συχωρησεως .ακραια φαινομενα ..κυκλωνες και αρχ...μαντολες.
εχει να βρεξη 2 μηνες ,σταφιδιασαν οι ελιες ,ουτε οι πηγες στα βουνα δεν τρεχουν.
κινδυνολογουν τα μμε για να πουλανε ,και η πολιτεια για να κρυψηη τα χαλια της ,μην τυχων και συμβη τιποτα.
Σε ποια περιοχή έχει να βρέξει 2 μήνες?
 
Τελικά ο κυκλώνας δείχνει να μην έχει την ένταση ανέμων 12 bft για την οποία άρχισε η κινδυνολογία από χτες, η πορεία του όμως θα αφήσει μεγάλα υψη βροχής και χρειάζεται μεγάλη προσοχή.
Καλό θα είναι να προετοιμαστούν για το Σάββατο για ακραία φαινόμενα οι περιοχές του νότιου Ιονίου, ολόκληρης της Πελοποννήσου, της δυτικής Κρήτης, της Αττικής, της Εύβοιας και των Κυκλάδων.
 
εμας εδω κατω παντος (χανια) ειναι και κληστα τα σχολεια λογο καιρικων φενομενων thinkthink μαλον για τριημερο τον δασκαλων το κοβω..

δεν βρεχει εχει απνοια και ειναι πολυ καλητερα απο χθες.....

γεαισου ρε fgr ραααααααααααααα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top