Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
με ταχυτητες 119/120κλμ φτανει στο οριο για τυφωνα ν1....
ειναι πολλα που παιζουν ρολο (ψυχος ατμοσφαιρας,θερμοκρασια θαλασας )..και σιγουρα θα ακουσουμε και θα διαβασουμε πολλα τις επομενες ,μερες....
εγω εχω να πω απλα υπομονη να δουμε πως και που θα βγει καταρχας....επισης παρακαλω προσεχετε τι σιτε θα διαβαζετε τις επομενες μερες...η καταστροφολογια ιδικα στον καιρο..κανει θαυματα απλα για ενα κλικ...
υπάρχει κάποιο σαιτ,που να είναι κάπως αξιόπιστο;
 
υπάρχει κάποιο σαιτ,που να είναι κάπως αξιόπιστο;
οσα δεν γραφουν ερχεται ο κυκλωνας φουφουτος πατηστε εδω να δειτε που θα παει..κτλ κτλ κτλ
απλες εφαρμογες οπως το windy που ανεβασε ο φιλος να κοιτατε , και φυσικα στην τηλεοραση σοβαρους ανθρωπους οπως ο Σακης....
 
καλά το πάει για την ώρα :)
Μια χαρά...
Κάθομαι στο παράθυρο στη δουλεια και γουστάρω τον αέρα που φυσάει και το ανεμοβροχο που χτυπάει το τζαμι...
Αν κόψει τον αέρα πιστεύω θα ρίξει καλή βροχούλα...

Νομίζω καταλαβαίνεται που τρέχει το μυαλό μου...
 
Κύριοι απ'ότι βλέπω από Τρίτη το γυρνάει πάλι καλοκαίρι και με νοτιάδες...
ΔΕν το λες και καλοκαιρι φιλε..
Ισα ισα τους θελουμε τους νοτιαδες τις πρωτες μερες του οκτωμβρη,που θα φερουν και αλλες βροχες....
για να κανει το γυρισμα παλι απο 8-9-10 και μετα ...
 
ΔΕν το λες και καλοκαιρι φιλε..
Ισα ισα τους θελουμε τους νοτιαδες τις πρωτες μερες του οκτωμβρη,που θα φερουν και αλλες βροχες....
για να κανει το γυρισμα παλι απο 8-9-10 και μετα ...
Πως το βλέπεις περι;;θα πάει καλά την κρισιμη περίοδο των μπασιματων;;;
 
Πως το βλέπεις περι;;θα πάει καλά την κρισιμη περίοδο των μπασιματων;;;
Εχουμε φαει πολλες μερες με β..β-α ανεμο ιδικα απο 15 Σεπτεμβρη και μετα..
ειναι λογικο να εχουμε γυρισμα για καποιες μερες σε νοτιαδες...θα πρεπει να ερθει οσο το δυνατον γρηγοροτερα θα ελεγα
Ναι ειμαι αισιοδοξος για μετα τις 10 του μηνα
 
Εχουμε φαει πολλες μερες με β..β-α ανεμο ιδικα απο 15 Σεπτεμβρη και μετα..
ειναι λογικο να εχουμε γυρισμα για καποιες μερες σε νοτιαδες...θα πρεπει να ερθει οσο το δυνατον γρηγοροτερα θα ελεγα
Ναι ειμαι αισιοδοξος για μετα τις 10 του μηνα
Ας ειναι κ απο τις 15 κ μετά ....κ εγώ έχω καλό προαίσθημα για φέτος;)
 
Ας ειναι κ απο τις 15 κ μετά ....κ εγώ έχω καλό προαίσθημα για φέτος;)
ΟΙ καλες χρονιες ειχαν παντα ψυχρη εισβολη εως τα βαλκανια την περιοδο 25 σεπτεμβρι 5 οκτωμβρι....
προχειρα αναφερω 2002.2004.2008.20011.2014.2016...
επισης εχει ενδιαφερον η επαναληψη καθε 2 χρονια...Με καποιες μετριες χρονιες να χαλανε απλα τον κανονα..
ειχα ασχοληθει παλιοτερα (στο αλλο φορουμ) αλλα δεν μπορω να τα βρω στον υπολογιστη μου..
ειμαι περιεργος που φετος εχουμε παλι κατι τετοιο. να δω πως θα παει γενικα και εαν ξαναβγει η οχι αυτο..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top