Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δυστηχως δεν υπάρχει αυτή η μπύρα εδώ..Πάντως θα κοιτάξω καλύτερα μήπως υπάρχει κάπου..Αν την βρω θα την δοκιμάσω αφού ειναι η μπύρα του φόρουμ!!;)Πάω να την πέσω μήπως και ονειρευτω την θεα Αρτεμις γυμνή....sarcastic..sarcastic. Καλό βράδυ σε όλους σας!!
 
Καλησπερα αρχοντες ;)
Μολις γυρισα απο φαγοποτι στα περιξ της Βαρυμπομπης
Εκει λοιπον που εχω αρχισει και ξεκοκκαλιζω το αρνι μπαινει στο προαυλιο χωρο της ταβερνας μια αλουπα :eek:
Ανεβαινει τα σκαλια σαν κυρια και αρχιζει τις βολτες γυρω απο τα τραπεζια .asking.
Βγαινει ο ταβερνιαρης με δυο μπριζολες στο χερι και αρχισε να την ταιζει λες και ηταν κατοικιδιο
Εκατσε η κυρια χαλαρη της καταβροχθισε και μετα εκανε μια βολτα και εξαφανιστηκε :eek:
Τετοιο πραγμα δεν το εχω ξαναζησει
Απο οτι μου ειπε ο ταβερνιαρης ερχονται καθημερινα στο μαγαζι και τις ταιζει και πολλες φορες καθονται την νυχτα στην εισοδο της ταβερνας μεχρι το πρωι.asking.
Καλο ξημερωμα σε ολους ;)
 
Καλημερα σε ολους μας, να εχουμε μια πολυ ομορφη Κυριακη, με βολτες, μπανια και απιθανες μασες.
Μας "φαγατε" με την Βεργινα, περιμενω να μεσημεριασει για να την δοκιμασω, αν και βλεπω να ξεκιναω νωριτερα.
 
Καλημέρα σας Κύριοι,Την πάτησα..Αντί για την θέα Αρτεμις ονειρεύτηκα το θεό Ποσειδώνα γιατι μου αρέσει και η θάλασσα.Γαμω την τύχη μου γαμω.Μα ειναι πράγματα αυτά?.very funny..very funny..very funny..very funny.
 
Καλημέρα σας Κύριοι,Την πάτησα..Αντί για την θέα Αρτεμις ονειρεύτηκα το θεό Ποσειδώνα γιατι μου αρέσει και η θάλασσα.Γαμω την τύχη μου γαμωτο.Μα ειναι πράγματα αυτά?.very funny..very funny..very funny..very funny.
σήμερα το βράδυ πριν ξαπλώσεις πάρε μια δραμαμίνη γιατί έχει μποφώρ .very funny.
 
καφέ ήπιες;;;; γιατί δεν σε βλέπω πολύ ζωηρό .big smile.
μετά ετοιμάσου για μπάνιο είναι η ώρα που πάει η κλάση μας .ha ha ha.
Μακη μπανια μονο στην περιοδο των διακοπων. Στις 10 Αυγουστου λοιπον το πρωτο μπανιο στην Αλεξανδρουπολη πρωτα ο Θεος, και πολλες κυνηγετικες προετοιμασιες βεβαια.
Το τερπνον μετα του ωφελιμου..well done.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top