Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαιρετώ την παρέα απο την Αθήνα και καλώς σας βρίσκω ξανά.
Επέστρεψα χθες στις 10 το βράδυ μέσω μιας όμορφης διαδρομής και ισχυρών καταιγίδων.Οσο για τα τυχερά μου τα είχα και πάλι.
Θα επανέλθω....
 
Καλησπέρα. Επιστρεψαμε από το μπάνιο μας. Κατάκοπος διοτι ο πιτσιρικάς (ζωή να'χει) ποπό δεν έβαλε κάτω. Χαλαλι του όμως, στο δρόμο της επιστροφής τα γέλια του και το τραγούδι του μου πήραν τη κούραση .well done.
Πάντως να ενημερωσω την παρέα πως τα νερά ήταν "βρεγμένα".sarcastic.
(Ευχάριστη έκπληξη τα δύο πρασινοκέφαλα που έκαναν πτήσεις από πάνω μας συνέχεια, λόγω της παρακείμενης λίμνης )
 
Χαιρετώ την παρέα απο την Αθήνα και καλώς σας βρίσκω ξανά.
Επέστρεψα χθες στις 10 το βράδυ μέσω μιας όμορφης διαδρομής και ισχυρών καταιγίδων.Οσο για τα τυχερά μου τα είχα και πάλι.
Θα επανέλθω....

γεια σου μητσαραα!!
 
Χαιρετώ την παρέα απο την Αθήνα και καλώς σας βρίσκω ξανά.
Επέστρεψα χθες στις 10 το βράδυ μέσω μιας όμορφης διαδρομής και ισχυρών καταιγίδων.Οσο για τα τυχερά μου τα είχα και πάλι.
Θα επανέλθω....
Μην αργησεις πολλη όμως Δημήτρη γιατί ή φαντασία μας οργιαζει .sarcastic..sarcastic.
 
Καλημέρα σας



Από αύριο όλοι εγερτήριο στις 6:00 για να πήξουμε από την ανάπτυξη! .sarcastic.

Εγώ 6:00 θέλω να γυρίζω σπίτι από ξενύχτι και να ξυπνάω 18:00. Μόνο έτσι θα έρθει η ανάπτυξη. .sarcastic. .yelling.


Καλησπέρα στην παρέα..well done.
 
Μην αργησεις πολλη όμως Δημήτρη γιατί ή φαντασία μας οργιαζει .sarcastic..sarcastic.

Τώρα φίλε εφαγα το μοσχάρι που έφερα από τα Τζουμέρκα, όπου έβοσκε ελεύθερο στα 1600μ. και μου έπεσε λίγο βαρύ.Οπότε άσε την φαντασία σου ελεύθερη ......sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top