Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ρε μάγκες τώρα συνειδητοποίησα ότι δεν πλήρωσα την δόση της εφορίας.
Είδες τι σου κάνει ο αέρας του βουνού ; τα ξεχνάς όλα και βλέπεις τα πράγματα πιο ρεαλιστικά.
.sarcastic.
 
Ρε μάγκες τώρα συνειδητοποίησα ότι δεν πλήρωσα την δόση της εφορίας.
Είδες τι σου κάνει ο αέρας του βουνού ; τα ξεχνάς όλα και βλέπεις τα πράγματα πιο ρεαλιστικά.
.sarcastic.
Αλλα κακο να μην πάθουμε..Χίλιες φορές μια καλύβα στο βουνό..Έτσι μας κατάντησαν..
 
Καλησπέρα στην παρέα. Ώρα για δροσερό καφεδάκι κάτω από το κλιματιστικό. .cofee.

Πεθύμησα ένα ψαρεματάκι. Το σαββατοκύριακο- Δευτέρα θα είμαι Αλόννησο για τριήμερο δεν ξέρω αν αξίζει να πάρω το σπινοκάλαμο μαζί ή το εγγλέζικο.Ίσως πάρω το σπινοκάλαμο λόγω μικρότερου όγκου του εξοπλισμού..fishing.
 
Καλησπέρα στην παρέα. Ώρα για δροσερό καφεδάκι κάτω από το κλιματιστικό. .cofee.

Πεθύμησα ένα ψαρεματάκι. Το σαββατοκύριακο- Δευτέρα θα είμαι Αλόννησο για τριήμερο δεν ξέρω αν αξίζει να πάρω το σπινοκάλαμο μαζί ή το εγγλέζικο.Ίσως πάρω το σπινοκάλαμο λόγω μικρότερου όγκου του εξοπλισμού..fishing.
Πάντα αξίζει να έχεις ένα σπινοκάλαμο μαζί όπου και να είσαι!!
 
Ρε μάγκες τώρα συνειδητοποίησα ότι δεν πλήρωσα την δόση της εφορίας.
Είδες τι σου κάνει ο αέρας του βουνού ; τα ξεχνάς όλα και βλέπεις τα πράγματα πιο ρεαλιστικά.
.sarcastic.
Αμάν Δημήτρη τρεχα αύριο πρωί πρωί, γι'αυτο δεν έρχεται ή αναπτυξη!!!!
Είπα και'γω γιατί καθυστερεί ή ανάπτυξη; .ha ha ha.
 
Πανουτσο γουσταριζεις να μην βγάλουμε άδεια φέτος αν κόψουν μέρες; Μαζευουμε τα φράγκα και πάμε μια Εσθονία για χηνες; Τσιχλες έχουμε τουφεκισει αρκετές.
 
Πανουτσο γουσταριζεις να μην βγάλουμε άδεια φέτος αν κόψουν μέρες; Μαζευουμε τα φράγκα και πάμε μια Εσθονία για χηνες; Τσιχλες έχουμε τουφεκισει αρκετές.
Καναδέζες....
 
Πανουτσο γουσταριζεις να μην βγάλουμε άδεια φέτος αν κόψουν μέρες; Μαζευουμε τα φράγκα και πάμε μια Εσθονία για χηνες; Τσιχλες έχουμε τουφεκισει αρκετές.

Είσαι με τα καλά σου ; ο Πάνος να μην πάει για ...κίχλες ;
Ποιός τις γα....τις χήνες..sarcastic.
 
ο Πάνος να μην πάει για ...κίχλες ;
Εκεί βρίσκουν και πατάνε δυστυχώς ... :(
Δεν νομίζω ότι ο Πάνος και ο κάθε Πάνος αγαπάει το κυνήγι περισσότερο από μένα, ούτε εγώ φυσικά από κανέναν άλλον. Ίσως θα έπρεπε να σκεφτούμε το ενδεχόμενο να απέχουμε για μια φορά μαζικά, πολύ σοβαρά. Εγώ πραγματικά το κάνω, θα δώσω και μια ευκαιρία στο χειμωνιάτικο spinning που λόγο κυνηγιού δεν μπορώ να κάνω.
 
Εκεί βρίσκουν και πατάνε δυστυχώς ... :(
Δεν νομίζω ότι ο Πάνος και ο κάθε Πάνος αγαπάει το κυνήγι περισσότερο από μένα, ούτε εγώ φυσικά από κανέναν άλλον. Ίσως θα έπρεπε να σκεφτούμε το ενδεχόμενο να απέχουμε για μια φορά μαζικά, πολύ σοβαρά. Εγώ πραγματικά το κάνω, θα δώσω και μια ευκαιρία στο χειμωνιάτικο spinning που λόγο κυνηγιού δεν μπορώ να κάνω.

Μακάρι να μπορούσε να γίνει κάτι μαζικά αν χρειαζόταν,Αυτό βέβαια θα είχε επιπτώσεις και στους εμπόρους που και ααυτοί με τη σειρά τους θα ήταν ένα μεσο πίεσης.Ομως ρε Γιώργο δεν είναι ο Ελληνα για τέτοια .Δεν έχει μάθει τίποτα άλλο απο την κριτική του καναπέ ,την ψευδομαρτυρία και στο τέλος ....."δεν βαριέσαι μωρέ ...εγώ θα αλλάξω τα πράγματα ";
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top