Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Και του χρόνου το 20 θα γίνει 12, του παραχρονου 6 και χαίρετε...
Δημήτρη, ο Ελληνας ας κάνει ότι θέλει, εσύ τι θα κάνεις είναι το θέμα.
 
Μια ερώτηση που μπορεί αν σας φανεί και χαζή...όταν προτείνετε να μην βγάλουμε άδεια εννοείται προφανώς να μην κυνηγήσουμε κιόλας...;;
 
Είναι πολύ δύσκολο να το κάνει κάποιος αυτό αφού έχουμε ξαναπεί ότι το κυνήγι είναι τρόπος ζωής και όχι μια απλή ασχολία. Από κει και πέρα είμαι υπέρ της ορθής αντίδρασης και η ερώτησή μου είχε να κάνει περισσότερο να δω τις προθέσεις σας.. Δλδ άλλα αντιδρώ ομαδικά και νόμιμα και άλλο κάνω ότι γουστάρω και ας είναι και παράνομο.
 
Δεν νομίζεις ότι κάποια στιγμή πρέπει να διαλέξουμε τον δύσκολο δρόμο, Μάνο; Ο εύκολος είδες που οδηγεί μέχρι τώρα.
 
Δεν νομίζεις ότι κάποια στιγμή πρέπει να διαλέξουμε τον δύσκολο δρόμο, Μάνο; Ο εύκολος είδες που οδηγεί μέχρι τώρα.

Συμφωνώ φίλε! Δεν είπα κάτι άλλο, απλά πρέπει να δούμε αν είναι ο σωστός δρόμος αυτός! Γιατί όπως λέει και ο Λεωνίδας (στις Κυνηγετικές Ειδήσεις) μπορεί με αυτόν τον τρόπο να χάνουμε τη δύναμή μας...
 
Και όσον αφορά τις εκλογές μην ξεχνάτε ότι οι δημοσκοπησεις δίνουν μπροστά τον ΣΥΡΙΖΑ με μεγάλη διαφορά.
 
Την δικαιολογία την έχουμε έτοιμη αδέρφια... σκυλιά, γατια, κτλ. :)

Γιώργο ίσως δεν έχεις υπολογίσει τα ετήσια έξοδα ενός σκύλου και πόσο μάλλον για περισσότερα σκυλιά του ενός. Άντε να πεις σε κάποιον με τρία σκυλιά για παράδειγμα, να μην βγάλει φέτος άδεια. Δεν νομίζω πως η απάντησή του θα είναι απλά μια δικαιολογία...
 
Και όσον αφορά τις εκλογές μην ξεχνάτε ότι οι δημοσκοπησεις δίνουν μπροστά τον ΣΥΡΙΖΑ με μεγάλη διαφορά.
Αχαχαχαχα.... άστα αυτά για τον Διονύση. Μάνο θα τους ξαναψηφισεις;
 
Αχαχαχαχα.... άστα αυτά για τον Διονύση. Μάνο θα τους ξαναψηφισεις;

Εγώ αν ψήφιζα αύριο θα προβληματιζόμουν πολύ και μάλλον θα πήγαινα για Ν.Δ. ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ καλό ε; Ο Λεβέντης μου αρέσει περισσότερο!
 
Αχαχαχαχα.... άστα αυτά για τον Διονύση. Μάνο θα τους ξαναψηφισεις;

Επίσης, ο Διονύσης υποστήριξε την άποψη του και πλέον είναι ο πρώτος που τους κράζει. Εγώ απλώς παρέθεσα κάποια γεγονότα...
 
Αφού ανέλαβε την υπόθεση κυνήγι μέλος των Οικολογων Πράσινων λίγο-πολύ ξέραμε τι θα γίνει, υπήρξαν και οι αντίστοιχες δηλωσεις εξάλλου, γιατί 6 μήνες δεν κάναμε τίποτα? Γιατί 6 μήνες δεν οργανωθήκαμε προκειμένου να έχουμε έτοιμο σχεδιο δράσης και να μην τρέχουμε τώρα τελευταία στιγμή? και άφού φτάσαμε εδώ τώρα τί? με αυτές τις σκέψεις να βασανίζουν το μυαλό μου, φίλοι μου σας καληνυχτίζω.
 
Αχαχαχαχα.... άστα αυτά για τον Διονύση. Μάνο θα τους ξαναψηφισεις;
Για εξήγησε μου ρε Γιωργο γιατί αμα ψηφίσω ΚΚΕ θα εχω υγιές κυνήγι;;;;;


Κάνε μου μια ανάλυση πραγματική να καταλαβω πως θα γίνει αυτό.

Καλημερα λεβέντες
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top