Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
δε γινετε να το καταπιουμε ετσι απλα αυτο με τις 20 φλεβαρη.αν πουμε ολοι οτι δε βγανουμε αδειες κι εγω μεσα.αλλα πρωτα θελω να μιλησω και με το συλλογο μας να δω τι θα μου πουνε και να δουμε στη τελικη αν υπαρχει για να κανει κατι η ειναι μονο για εισπρακτικους λογους
 
Μια γρηγορη καλημερα σε ολους, απνοια και ζεστη παλι σημερα, κουραγιο και καλη δυναμη. Οσο για το κυνηγι μας, ελπιζω να επαληθευθει το "καθε
εμποδιο για καλο". Ας το ευχηθουμε.
 
Καλημέρα σε ολη την παρεα! Ας ειμαστε αισιόδοξοι και ας προετοιμαζόμαστε για το χειρότερο σενάριο!
 
Καλημέρα σε όλους! Δεν βγάζουμε άδεια, δεν παίρνει φράγκο το κράτος, απολύονται όλοι οι θηροφύλακες, κυνηγάμε ελεύθερα αφού τα κοπρόσκυλα του δασαρχείου δεν πρόκειται να κάνουν κάτι.
 
  • Like
Reactions: DrV
Καλημέρα σε όλους! Δεν βγάζουμε άδεια, δεν παίρνει φράγκο το κράτος, απολύονται όλοι οι θηροφύλακες, κυνηγάμε ελεύθερα αφού τα κοπρόσκυλα του δασαρχείου δεν πρόκειται να κάνουν κάτι.

Πολύ σκληρός ξύπνησες σήμερα .....sarcastic.
 
Πολύ σκληρός ξύπνησες σήμερα .....sarcastic.
Εδώ και μέρες είμαι σε διαδικασία διαπραγματεύσεων στην δουλειά και έχω κολλήσει! Και κάτι ακόμα, κάνουμε συνάντηση με Τσιρώνη και του λέμε πως αν δεν ψηφίσει την ίδια ρυθμιστική με πέρυσι δεν θα ψηφίσει κανείς από τους 300000 κυνηγούς και τις οικογένειές τους ΣΥΡΙΖΑ. Μπεεεεεε
 
Αφού ανέλαβε την υπόθεση κυνήγι μέλος των Οικολογων Πράσινων λίγο-πολύ ξέραμε τι θα γίνει, υπήρξαν και οι αντίστοιχες δηλωσεις εξάλλου, γιατί 6 μήνες δεν κάναμε τίποτα? Γιατί 6 μήνες δεν οργανωθήκαμε προκειμένου να έχουμε έτοιμο σχεδιο δράσης και να μην τρέχουμε τώρα τελευταία στιγμή? και άφού φτάσαμε εδώ τώρα τί? με αυτές τις σκέψεις να βασανίζουν το μυαλό μου, φίλοι μου σας καληνυχτίζω.
Για τον ιδιο λογο Σπυρο που δεν καναμε τιποτα κ για το οικονομικο θεμα της Ελλαδας 6 μηνες κ τωρα βρεθηκαμε να πληρωνουμε την εθνικη μας υπερηφανεια ακριβοτερα απο ποτε... Γιατι ετσι ειμαστε δυστυχως...

Πολυ καλημερα σας κυριοι... :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top