Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εδώ και μέρες είμαι σε διαδικασία διαπραγματεύσεων στην δουλειά και έχω κολλήσει! Και κάτι ακόμα, κάνουμε συνάντηση με Τσιρώνη και του λέμε πως αν δεν ψηφίσει την ίδια ρυθμιστική με πέρυσι δεν θα ψηφίσει κανείς από τους 300000 κυνηγούς και τις οικογένειές τους ΣΥΡΙΖΑ. Μπεεεεεε

Και αν υπογράψει την ίδια σύμβαση εμείς τι θα κάνουμε ,θα τον ψηφίσουμε ; .xm..xm..sarcastic.
 
Για τον ιδιο λογο Σπυρο που δεν καναμε τιποτα κ για το οικονομικο θεμα της Ελλαδας 6 μηνες κ τωρα βρεθηκαμε να πληρωνουμε την εθνικη μας υπερηφανεια ακριβοτερα απο ποτε... Γιατι ετσι ειμαστε δυστυχως...

Πολυ καλημερα σας κυριοι... :)

Τα ίδια ερωτήματα δεκαετίες τώρα.
Και μια ζωή είμαστε ξεβράκωτοι μπροστά σ αυτά που έρχονται κει μεις δεν θέλουμε να το δούμε.
 
Καλημέρα σε όλους.
Ξενερώνω πολύ με αυτά που μαθαίνω και διαβάζω για το κυνήγι. Είναι τρίτη χρονιά που θα ασχοληθώ με το κυνήγι, πρώτη όμως χρονιά που δεν θα βγάλω άδεια. Καλό είναι να μην προτρέχουμε αλλά αν αυτά που ακούγονται ισχύουν τότε δεν πάμε καλά… Κυνήγι στο χωριό μου λοιπόν 10 λεπτά απ το σπίτι και όλα καλά….
 
  • Like
Reactions: DrV
Καλημέρα σε όλους.
Ξενερώνω πολύ με αυτά που μαθαίνω και διαβάζω για το κυνήγι. Είναι τρίτη χρονιά που θα ασχοληθώ με το κυνήγι, πρώτη όμως χρονιά που δεν θα βγάλω άδεια. Καλό είναι να μην προτρέχουμε αλλά αν αυτά που ακούγονται ισχύουν τότε δεν πάμε καλά… Κυνήγι στο χωριό μου λοιπόν 10 λεπτά απ το σπίτι και όλα καλά….

Μήπως είσαι γκαντέμης αγόρι μου ;
 
Τρίτη σου χρονιά και φαρμακερή.
Εκτός αν δεν έβγαζες άδεια λόγω στρατιωτικού....δεν το ξέρω.

Χαχαχα….. δεν έχεις άδικο. .sarcastic. Λογικά Νοέμβριο μπαίνω και φαντάρος οπότε….
 
Καλά ρε φιλαράκι επειδή μου ρθε φλασιά τώρα..Κατεβαίνεις Αθήνα φτιάχνεις σκυλόκουτα κλπ κλπ και ένα τηλ για εναν ριμαδοκαφε οχι ε? Στα @@κια σου? Εντάξει ρε Σαμπάνη..
Από West Point έως τα Middle Earth είναι άλλο ένα ταξίδι, μην παραπονιεσαι.
 
  • Like
Reactions: DrV
Καλησπέρα φίλοι μου..Χάλασε εδώ ο καιρός,βλέπω μποφορια στην θάλασσα..και συννεφιά φουλ..Τουλάχιστον γλιτώσαμε από την ζέστη..
 
Καλησπέρα φίλοι μου..Χάλασε εδώ ο καιρός,βλέπω μποφορια στην θάλασσα..και συννεφιά φουλ..Τουλάχιστον γλιτώσαμε από την ζέστη..
Ένας φίλος από Ληξούρι μου στειλε φωτο με βροχη απο τα μερη σας...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top