Παλιά φυσίγγια

Βρηκα προχθες αυτό το φυσηγγι, ΒΕΛΟΣ 32. Πρέπει να παράγεται γιατί ο καλυκας ήταν φρέσκος. Ξέρετε στοιχεία;
Τάσο, Τάσο είσαι εδω:; .sarcastic.
95XHcvC.jpg
 
Βρηκα προχθες αυτό το φυσηγγι, ΒΕΛΟΣ 32. Πρέπει να παράγεται γιατί ο καλυκας ήταν φρέσκος. Ξέρετε στοιχεία;
Τάσο, Τάσο είσαι εδω:; .sarcastic.
95XHcvC.jpg
Καλημέρα Γιάννη.Του τασκωφ είναι όπως το λέει και και ο Χρήστος..
Το έχω ρίξει πριν τρία χρόνια αρκετά καλό για την τιμή του.και γενικά όσοι το ρίξαμε μείναμε ευχαριστημένοι με μοναδική παραφωνία ότι δεν έσκασαν δυο καψουλια σε διαφορετικα όπλα..με g3000 γεμίζονταν τότε και ο καλυκας του είχε μόνο μια ζωγραφιά πέρδικας. . ενώ τώρα βλέπω γράφει βελος..
Τον μαζεψες από κάτω??Κατάλαβα σαν και μένα θα καταντήσεις. ..sarcastic.
 
Καλημέρα Γιάννη.
Τον μαζεψες από κάτω??Κατάλαβα σαν και μένα θα καταντήσεις. ..sarcastic.
Δεν καταλαβες. Τους μαζευουμε απο κατω, για να τεσταρουμε τις γνωσεις σου
Όπως λέει και ο Βίκτωρας για να σου κάνουμε τεστ, αν και σε πρόλαβε ο Χρηστος που απ'οτι φενεται σε ανταγωνίζεται .sarcastic.
Πάντως ότι παράξενο κάλυκα βρίσκω θα τον μαζεύω για να σε τσεκαρουμε .sarcastic.
 
Ο Αλεξανδρος Σαριτζογλου είναι παλιός κατασκευαστής με έδρα στον Πειραιά..
Τι μου θύμησες ρε Στέφανε για το Ατλας..Δεν γνώριζα ότι παράγεται ακόμα το κατασκεύαζε κάποιος Σακελλαριου Κώστας..Θυμαμε πιτσιρικάς το είχα βρει πετάμενο...Διάφανος καλυκας atlas daedalus (Δαίδαλος)Τώρα βλέπω οτι υπάρχει και ίκαρος..Εκτός αν αυτός που τα έριξε τα ειχε από παλιά..
 
Ο Αλεξανδρος Σαριτζογλου είναι παλιός κατασκευαστής με έδρα στον Πειραιά..
Τι μου θύμησες ρε Στέφανε για το Ατλας..Δεν γνώριζα ότι παράγεται ακόμα το κατασκεύαζε κάποιος Σακελλαριου Κώστας..Θυμαμε πιτσιρικάς το είχα βρει πετάμενο...Διάφανος καλυκας atlas daedalus (Δαίδαλος)Τώρα βλέπω οτι υπάρχει και ίκαρος..Εκτός αν αυτός που τα έριξε τα ειχε από παλιά..

Τι λέει ρε το άτομο...

Γεια σου ρε Τάσο... respect.
:)
 
Back
Top