Παλιά φυσίγγια

Xάρη με λένε φίλε Γιώργο.Δε νομίζω να έχω κάποιο που δεν έχεις.Τώρα 2-3 χρόνια μαζεύω ο,τι μπορώ! Δεν είμαι σπίτι και στο κινητό η μόνη φωτο που έχω είναι αυτή http://imgur.com/a/j1YNU
Πολλά καλούδια έχεις φίλε Χάρη!!! Συνέχισε...
Να ξέρεις πως πάντα κάποιος άλλος έχει αυτό που εμείς δεν έχουμε!
 
Έχω ακόμα τέτοια φίλε Κωνσταντίνε που δεν τα έχω χρησιμοποιήσει.Τόσο καλά ήταν;
Ειχαν την ωραία πατέντα μάλλινης ταπας και του σταυρου με την τρύπα στη μέση , δύο κασετινες των 10 είχα ρίξει θυμάμαι την μια στις μπεκάτσες και είχα πάρει 10 εκεινη τη χρονια τότε που αποτελεί και πρωσοπικο ρεκόρ μίας και δεν πιάνουν στο νησί. Η άλλη κασετίνα έφυγε σαν πρώτο φυσιγγι στην τσίχλα και από ότι θυμάμαι και εκεί μου είχε αφήσει καλές εντυπώσεις.
 
Στη δεύτερη φωτογραφία Κωνσταντίνε από το gun show(τώρα την παρατήρησα καλύτερα) ζηλεύω τα brass και ειδικά το συλλεκτικό πράσινο μεταλλικό κουτί της Remington με τα 25 τέτοια, κάπου στη μέση και αριστερά! Αυτό πρέπει να είναι,δε νομίζω να κάνω λάθος.
Πάρε κανά κουτί ρε φίλε και χώστω σε κανά μπαούλο όταν έρθεις!!!
Θα το πληρώσουμε. Δεν το θέλουμε τζάμπα!
 
Φίλε Τάσο για σένα...

hebergement image
hebergeur d images
des photos
.congrats..congrats..congrats..congrats..well done..well done..well done..well done.
Το καταστημα υπαρχει ακόμα που κοίταξα,Ξέρεις αν εξακολουθεί να γεμίζει??
Ωραίο φυσιγγακι..:):):):).love..love..love..love.
Εμένα μου αρέσει πάντως που δίνει ... πλήρη και λεπτομερή στοιχεία πάνω στο κουτί ... .yel. .big smile.
25 ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ .... και μάλιστα σε Νο 10 !!!! .asking.
.sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. .yelling.
 
Στη δεύτερη φωτογραφία Κωνσταντίνε από το gun show(τώρα την παρατήρησα καλύτερα) ζηλεύω τα brass και ειδικά το συλλεκτικό πράσινο μεταλλικό κουτί της Remington με τα 25 τέτοια, κάπου στη μέση και αριστερά! Αυτό πρέπει να είναι,δε νομίζω να κάνω λάθος.
Πάρε κανά κουτί ρε φίλε και χώστω σε κανά μπαούλο όταν έρθεις!!!
Θα το πληρώσουμε. Δεν το θέλουμε τζάμπα!
Συνήθως η έκθεση είναι Σαββατοκύριακο φίλε Γιώργο και δουλεύω θα το πω στο φίλο μου όταν ξαναπάει να το έχει υπόψιν του.
 
Κοιτάξτε τι βρέθηκε τυχαία σε ορτυκότοπο:

image url upload
capture

Γαλλικό SOLOGNAC !!!
Φαίνεται καλή εταιρεία με ποιοτικά φυσίγγια, γενικά οι Γαλλικές εταιρείας από ότι κοιτάω έχουν ψαγμενα φυσιγγια και για κάθε θυραμα ξεχωριστά για την μπεκάτσα ειδικά πολλές επιλογές μίας και είναι το αγαπημένο τούς θυραμα . Το φυσίγγι πρέπει να είναι αυτό Γιώργο.

Cartouche CAL12 L100 32gr pb 7.5 X25 | Solognac
http://www.solognac.fr/cartouche-cal12-l100-32gr-pb-75-x25-id_8037368
 
Last edited:
Συνήθως η έκθεση είναι Σαββατοκύριακο φίλε Γιώργο και δουλεύω θα το πω στο φίλο μου όταν ξαναπάει να το έχει υπόψιν του.
Να 'σαι καλά ρε φίλε!
Θα με υποχρέωνες!
Και τα χάρτινα με ενδιαφέρουν πολύ, όπως π.χ. τα Peters!
 
Back
Top