Παλιά φυσίγγια

Γιώργο (georiatr) αν ήσουν εδώ θα έκανες πάταγο.
Μονο ο Γιώργος?????.xm..xm..xm..xm..xm..xm..xm.
Πριν δύο χρόνια ένας γνωστός αγόρασε την beretta 303 cal 20 $250 σωστή κλεψια σχεδόν καινούργιο όπλο στο κουτί του.
Αυτές ειναι ευκαιρίες όχι αστεία..Για σκεψου πόσο θα πουλιόταν εδώ.:D
 
τα περισσότερα ράφια είναι γεμάτα με άλλους θησαυρούς παλιά φυσίγγια, Γιώργο (georiatr) αν ήσουν εδώ θα έκανες πάταγο.

image upload no size limit

gif hosting
Φίλε Κωνσταντίνε, δεν ξέρω για τον Τάσο, πάντως εγώ κατά πάσα πιθανότητα θα ήμουν φυλακή!!!
Καταλαβαίνεις......όλα τα λεφτά μου θα τα έτρωγα εκεί και δε θα έκανα τίποτα άλλο!
 
Φίλε Κωνσταντίνε, δεν ξέρω για τον Τάσο, πάντως εγώ κατά πάσα πιθανότητα θα ήμουν φυλακή!!!
Καταλαβαίνεις......όλα τα λεφτά μου θα τα έτρωγα εκεί και δε θα έκανα τίποτα άλλο!
Μάλλον θα είχες παρέα στην ψειρου φίλε Γιώργο.
 
Συγγνώμη που θα ξεφύγω λίγο θα καταλάβετε όμως. Σήμερα στα μέρη μου φάνηκαν μετά από πολλά χρόνια τρυγόνια στο πέρασμα, γιατί κατά τα άλλα ήταν μια φάση ίδια σαν κι αυτή που περιέγραψε ο Τάσος στο αντίστοιχο thread.Εγώ δεν πήγα αλλά δυο φιλαράκια μου που έριξαν 5-6 διαφορετικά φυσίγγια μου περιέγραψαν τη μεγάλη διαφορά των λίγων παλιών artemis pyrkal που τους είχαν απομείνει (αγορασμένα πριν 8-9 χρόνια) από τα υπόλοιπα!
Μεγάλο κρίμα για αυτήν την εταιρεία! Έφτιαχνε όντως φυσιγγάρες!
Ευτυχώς έχω μερικά ακόμη...;)
 
Συγγνώμη που θα ξεφύγω λίγο θα καταλάβετε όμως. Σήμερα στα μέρη μου φάνηκαν μετά από πολλά χρόνια τρυγόνια στο πέρασμα, γιατί κατά τα άλλα ήταν μια φάση ίδια σαν κι αυτή που περιέγραψε ο Τάσος στο αντίστοιχο thread.Εγώ δεν πήγα αλλά δυο φιλαράκια μου που έριξαν 5-6 διαφορετικά φυσίγγια μου περιέγραψαν τη μεγάλη διαφορά των λίγων παλιών artemis pyrkal που τους είχαν απομείνει (αγορασμένα πριν 8-9 χρόνια) από τα υπόλοιπα!
Μεγάλο κρίμα για αυτήν την εταιρεία! Έφτιαχνε όντως φυσιγγάρες!
Ευτυχώς έχω μερικά ακόμη...;)
Δυστυχώς εδώ και αρκετά χρόνια οτιδήποτε καλο Ελληνικό προϊόν είτε έχει χαθεί είτε έχει αγοραστεί από ξένες εταιρείες και δεν είναι ίδιο με το πρότυπο.
 
Φίλε Γιάννη πες το μας κι εμάς που δε γνωρίζουμε και τόσα πολλά πιο λιανά!
Τι ήταν αυτές; Μπαρούτες;
Ολα σχεδων η παλιες μπαρουτες ειταν μεγαλου ογκου ποληπρωοδευτηκες μεγαλο αποθεμα ενεργιας και χαμηοα μπαρ.με αποτελεσμα πολη καλες σηγκετροσης χωρης πολα πολα ψαξηματα.τωρα για της κοπαλ η εξεσιον ειταν μονοβασηκη και η ροουζ διπλης βασης.προηποθεση βεβεα να παντρεβοντε με τα τοτε καψηλια οστε να σου δοσουν το μεγηστο.π,χ φερμε,6,45
 
Τι τρέλα Κωνσταντίνε;
Με τα σκυλιά γενικά Γιώργο αν υπήρχε η οικονομική δυνατότητα θα ήθελα να ασχοληθώ μόνο με αυτά κυρίως κυνηγοσκυλα, αλλά μαρεσουν όλες οι φυλές από τζακ ρασελ μέχρι ντογκο αρτζεντινο,καναριο.
 
Με τα σκυλιά γενικά Γιώργο αν υπήρχε η οικονομική δυνατότητα θα ήθελα να ασχοληθώ μόνο με αυτά κυρίως κυνηγοσκυλα
Την έχω κι αυτή την τρέλα, αλλά σε λογικά για εμάς τους κοινούς θνητούς πλαίσια! Εδώ χρειάζονται τρελά λεφτά και άπειρος κόπος.
 
Back
Top