Παλιά φυσίγγια

Το falcon ηταν βιοτεχνίας στο Μαρουσι κ έχει σταματήσει να τα παράγει,Το δεύτερο υπαρχει κ θα εξακολουθεί να υπαρχει όσο υπάρχουν κυνηγοί..:)
Το τρίτο κ το τέταρτο δεν τα έχω ξαναδεί,Το σίγουρο ειναι οτι έχει σταματήσει η παραγωγή τους.
Το μόνο που θα μπορούσα να σκεφτώ είναι ότι το export ήταν του Δορκα..

To export Δορκας ηταν χρωματος λαχανι
 
Ωραιο φυσιγγι το συγκεκριμενο Παυλο. Αναρωτιεμαι γιατι το σταματησε

Bικτωρα το ειχα νομιζω ξαναγραψει. Με το που πρωτοκυκλοφορησε με ειχε αφησει αφωνο. Τι κρυα τι ζεστες τι υγρασιες ενα φυσιγγι που θεριζε.
Τον επομενο χρονο αλλαξε η συνταγη και το φυσιγγι και δεν απεδινε αναλογα
 
To export Δορκας ηταν χρωματος λαχανι
Αυτο το ξέρω,Λαχανι κ μετά ανοιχτό ημιδιαφανες πράσινο,ώσπου ήρθε το τέλος.
Το είπα γιατί δεν ξέρω αν κυκλοφορούσε πολυ παλαιότερα με κάποιο άλλο χρώμα..
Υγ Πρωταγωνιστούσε στο DVD ν10 με κυνήγι τσίχλας του χριστογιαννη.
Τα τσιχλοπουλια τα ξερενε για τα καλά,Ηταν και καλό τουφεκι ο τύπος με την Aries 2..
 
Last edited:
Στη δεύτερη φωτογραφία Κωνσταντίνε από το gun show(τώρα την παρατήρησα καλύτερα) ζηλεύω τα brass και ειδικά το συλλεκτικό πράσινο μεταλλικό κουτί της Remington με τα 25 τέτοια, κάπου στη μέση και αριστερά! Αυτό πρέπει να είναι,δε νομίζω να κάνω λάθος.
Πάρε κανά κουτί ρε φίλε και χώστω σε κανά μπαούλο όταν έρθεις!!!
Θα το πληρώσουμε. Δεν το θέλουμε τζάμπα!
Γιώργο δεν σε ξέχασα, το περασμένο Σαββατοκύριακο πήγαν πάλι τα φιλαράκια στην έκθεση και του έχω πει να έχει υπόψιν του αλλά ο μπάρμπας που είχε τον συγκεκριμένο πάγκο δεν ήταν εκεί. Πέτυχαν όμως μια ευκαιρία Franchi 48al 12αρα σε άριστη κατάσταση με $250 .hair.
 
Γιώργο δεν σε ξέχασα, το περασμένο Σαββατοκύριακο πήγαν πάλι τα φιλαράκια στην έκθεση και του έχω πει να έχει υπόψιν του αλλά ο μπάρμπας που είχε τον συγκεκριμένο πάγκο δεν ήταν εκεί. Πέτυχαν όμως μια ευκαιρία Franchi 48al 12αρα σε άριστη κατάσταση με $250 .hair.
Όποτε μπορέσεις φίλε!
Μην αγχώνεσαι!
Εγώ δε βιάζομαι! Ευχαριστώ που με θυμάσαι!
 
Έχω δυο κουτιά 16άρια φυσίγγια JK6 του Θεοδωρίδη τα οποία θα ήθελα να δώσω-ανταλλάξω με οποιονδήποτε έχει 16άρι τουφέκι. Είναι σε άριστη κατάσταση όπως φαίνεται και από τις φωτογραφίες και σε νούμερο 9.
Όποιος τα θέλει και έχει κανά παλιό φυσίγγι θα με ενδιέφερε.

herbergeur d image
hébergeur image gratuit
hebergement d image
hebergeur gratuit
 
Last edited:
Back
Top