Παρουσίαση Φυσιγγίων

Αυτά τα έφτιαχνε από ό,τι βλέπω με MB 32 σύμφωνα με το σαιτ του, τώρα μέσα έχουν ισπανική psb2

Μάλλον είναι τροποποιημένο σετάπ για τον Τολάρα όταν τα κρούσταλλα στην Δράμα πάνε γόνα.
"Πες του με PSB2 να σου δώσει, αυτά που δίνει σε εμένα", μου είπε αχαχαχχ
Τολάρας, εγγύηση ...

Εγώ δεν κατάλαβα ανάκρουση πάντως ... και τα έριξα με καλό καιρό ...

O @Giannis k θα μας πει πιέσεις ...
 
Μάλλον είναι τροποποιημένο σετάπ για τον Τολάρα όταν τα κρούσταλλα στην Δράμα πάνε γόνα.
"Πες του με PSB2 να σου δώσει, αυτά που δίνει σε εμένα", μου είπε αχαχαχχ
Τολάρας, εγγύηση ...

Εγώ δεν κατάλαβα ανάκρουση πάντως ... και τα έριξα με καλό καιρό ...

O @Giannis k θα μας πει πιέσεις ...
Γηρο στα 850 την κοβο
 
''Πτανα'' κουζουλε....μια λες ''σκληρο '' αλλα φονικο σεταπ....και μετα μου το γυριζεις απο το πεντοζαλι
στο καλαματιανο...και μου το λες μαλακοτερο...
Εχε με στον νου σου.... !!!!!.my man..big smile.
Βάρα το ρε συ, μην φοβάσαι ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
 
''Πτανα'' κουζουλε....μια λες ''σκληρο '' αλλα φονικο σεταπ....και μετα μου το γυριζεις απο το πεντοζαλι
στο καλαματιανο...και μου το λες μαλακοτερο...
Εχε με στον νου σου.... !!!!!.my man..big smile.
Σκληρουτσικο ειναι.για το μαλακοτατο πηγε μπηκτη καλαμπουρη.σε κρυο ειναι θεριστης σε ζεστη θες μασελες
 
Εκείνη την ημέρα είχα ρίξει αυτά
View attachment 46234

Πολύ μαλακό μου φάνηκε ... λες να έσφιξα περισσότερο το όπλο στον ώμο από τον φόβο ??? .sarcastic.

Και το δικό μου σφάξιμο
View attachment 46235
Μετά το μπιτουρμπο τα υπόλοιπα σου φαινόταν βούτυρο
 
Οταν εισαι στα βουνα μας με μειων 15 και υγρασια φουλ γτ ναι μεν παγωνουν ολα αλλα τα τρεχουμενα νερα δε παγωνου και τοτα θα τα επισκευθουνε η φασσες φερτε εσεις τα δικα σας να δουμε τι δουλεβει φιλικα το λεω οπως ειναι τονπραγμα ακριβως
 
Παιδια ενα φυσιγγι κλωτσαει οταν το ριχνουμε οχι οταν το αναλυουμε δε δικαιολογω κανεναν εγω εχω χασει την ακοη μου απο φουρνελο να φανταστιτε μη προτρεχετε ισπανιδα μπαρουτη ειναι
Τόλη για τα συγκεκριμένα να φανταστείς είπα στον Νίκο ότι θέλω μόνο ταχύτητες ... γιατί μου φάνηκαν πολύ νορμάλ.
Αποτύπωση είχα ...
 
Back
Top