Παρουσίαση Φυσιγγίων

ΜΠΑΜ....Και 2 φρατζολες ψωμι.....Ε'δεν παμε καλα....Βασιλη....Μαλλον την ''εσκισες'' και εσυ την
γατα φιλαρα !!! .big smile.
Βάρα εσύ και μην σε μέλει.
Τώρα θα πάω να πάρω όλα όσα έχει από Nitro αχαχα

Η Νικολέτα είναι αρχόντισσα !!!
Σαν την Tecna ένα πράμα ;)
 
Μπιλι ξερεις ποσα δυευρα εχω ριξει μονο και μονο στον ταχογραφο ! ;) ;)
Ξέρω φίλε ...
Καταλαβαίνεις τώρα ότι προκειμένου να έριχνα μπινελίκια προτιμούσα να ρίχνω μονόευρα ή δίευρα στα παπιά.
Εξάλλου με ακριβά φυσίγγια έχει αποδειχθεί ότι σημαδεύεις και καλύτερα !!! αχαχαχ
 
Ξέρω φίλε ...
Καταλαβαίνεις τώρα ότι προκειμένου να έριχνα μπινελίκια προτιμούσα να ρίχνω μονόευρα ή δίευρα στα παπιά.
Εξάλλου με ακριβά φυσίγγια έχει αποδειχθεί ότι σημαδεύεις και καλύτερα !!! αχαχαχ
Εγώ, αν δεν ερχόταν το παπί να μου πει ριιιιιιιξε‼️δεν έβαζα διευρω στη θαλάμη....το πολύ κάνα 50λεπτο‼️
 
Ξέρω φίλε ...
Καταλαβαίνεις τώρα ότι προκειμένου να έριχνα μπινελίκια προτιμούσα να ρίχνω μονόευρα ή δίευρα στα παπιά.
Εξάλλου με ακριβά φυσίγγια έχει αποδειχθεί ότι σημαδεύεις και καλύτερα !!! αχαχαχ
να σου πω εγω πως σημαδευεις καλυτερα ! κυνηγα καμια 5 ετια μονο με δυκανο και μετα θα δεις και με της καραμπινες θα σκεφτεσαι πολυ πια ειναι πιο σωστη τουφεκια να ριξεις και δεν μιλαμε την 3η(4η5η) τουφεκια την ξεχνας κιολας οτι την εχεις !!
 
να σου πω εγω πως σημαδευεις καλυτερα ! κυνηγα καμια 5 ετια μονο με δυκανο και μετα θα δεις και με της καραμπινες θα σκεφτεσαι πολυ πια ειναι πιο σωστη τουφεκια να ριξεις και δεν μιλαμε την 3η(4η5η) τουφεκια την ξεχνας κιολας οτι την εχεις !!
Την παρένθεση τφεκατην.....
 
να σου πω εγω πως σημαδευεις καλυτερα ! κυνηγα καμια 5 ετια μονο με δυκανο και μετα θα δεις και με της καραμπινες θα σκεφτεσαι πολυ πια ειναι πιο σωστη τουφεκια να ριξεις και δεν μιλαμε την 3η(4η5η) τουφεκια την ξεχνας κιολας οτι την εχεις !!
Ποιος κακός σου είπε ότι ρίχνω τριπλέτες ???
 
Συνήθως τα express τα απλά έριχνα ... 35,5gr.
Μονόευρο ...
Έχω ακόμη κάτι φεντεραλ bb mag....μι πηρει στου λοιμοτ ένας ξάδερφους ,μη ειχει πει όυοτι μπαγιατεβν μην τα κρατάς ...κι ειγω η παπαρας‼️μι τη λήξη της σιζον τα έριχνα ούλα....θα είχα 2 κουτιά rem τουυυυυλαχιστουν‼️
 
Ποιος κακός σου είπε ότι ρίχνω τριπλέτες ???
κανενας !!! αλλα υπαρχουν και αυτοι !! εγω κυνηγουσα απο το 2007μεχρι το 2017 αποκλειστικα με το mp27 μονοσκανδαλο με αυτοματους εξολκεις και τσοκακια 72,5 εκ κανη το εχω ακομα και ειναι το βασικο μου τουφεκι ,ενω ειχα και μια φαμπαρμ ιτάλια +τα 4 δικανα του πατερα μου μονο καλο μου εκανε σκοπευτικα !! το 17 πηρα και την 155 την δουλευω πιο πολυ στα γουρουνια και που και που στα υδροβια !!
 
Back
Top