Παρουσίαση Φυσιγγίων

Με σ

Σιπε είχε μεσα πολύ ποιο λεπτή από την s4
Μην με κάνεις και σφάξω και το αλλο..
Εξάλλου εσενα έβγαλε 32γρ 5n οχι 7n
Κοίταξε προσεκτικά τον παφυλα του φυσιγγίου από μέσα...... Είναι διαμορφωμένο κωνικά???? Αν ναι γι αυτό κι η μικρή δόση πυρίτιδας....... Τέτοιοι κάλυκες κυκλοφορούσαν παλιά για διβασικες......
 
Νικόλα αυτοί, μετρώντας τις πιέσεις ώστε να μη γίνει επικίνδυνο, μπορούν να φτιάξουν φυσιγγι διασποράς και με λιγότερη πυρίτιδα από αυτή που χρειάζεται κανονικά . Αφού έχει κεντρική πρέπει να είναι από τα παλιά με s4. Οι παλιότεροι θα μας το επιβεβαιώσουν.
 
Στέλιο κάπου πήρε το μάτι μου ένα σφάξιμο του Νίκου σε αυτό το φυσίγγι.
Δεν διάβασα την συνέχεια όμως.
Καλό είναι να επανασφάζονται για να δούμε τι μας πουλάνε.
Πολύ παλιά με το κοκοράτο έριχνα κάτι Rottweil αλλά όχι αυτά.
Γενικώς δεν τα ξέρω καθόλου ούτε τα έχω δοκιμάσει.
Το δεύτερο κάποια στιγμή θα το μπουμπουνήσω σε πίνακα.

Τώρα θα με κάνετε να πάρω κάνα μονόβολο Rottweil Brenneke και να το σφάξω σαν τρα'ί. :)
Να βρούμε καμιά Ισπανίδα πυρίτιδα, Ιταλικό κάλυκα, με Γερμανικό όνομα και Γαλλικό βύσμα και να αναφωνήσωμεν όλοι μαζί.
Ωραίo πάρτυ με ούζα ... :)
Ροτβάιλ μπρενεκε δύσκολο να βρεις να αγοράσεις τώρα. Έχω μιλήσει με τέσσερα μαγαζιά σε έναν βρήκα ένα κουτί και θα πάω αύριο να το πάρω. Είναι σε έλλειψη.
 
Έχουν πολλά κάτι φίλοι.
Είναι πολύ καλό μονόβολο. Είχα παραγγείλει τρία κουτιά και με πήρε σήμερα ο άνθρωπος να μου πει ότι είναι σε έλλειψη. Δυστυχώς από αυτά που γράφουν στα e shop τα μαγαζιά τα περισσότερα δεν ισχύουν
 

Παλι ναι ίσως η κεντρική ίσως νιτρογλυκερινη πολύ ήταν και για τα παλιά οπλα σκέψου δεν ήθελαν και πολλά μπαρ παντός έχω βαρέσει και με αυτό μια χαρά σκοτώνει..
S4 + 67αρις κάλυκας + διασπορέας gualandi + 688 + κεντρική... Όλα δίνουν το κατι παραπάνω σε πιέσεις... τώρα στα ποσά μπαρ ανεβαίνει... δεν μπορούμε να ξέρουμε. Απ' ότι μου είπε φίλος που τα χρησιμοποιούσε παλιά σκότωναν.
 
S4 + 67αρις κάλυκας + διασπορέας gualandi + 688 + κεντρική... Όλα δίνουν το κατι παραπάνω σε πιέσεις... τώρα στα ποσά μπαρ ανεβαίνει... δεν μπορούμε να ξέρουμε. Απ' ότι μου είπε φίλος που τα χρησιμοποιούσε παλιά σκότωναν.
Στο λέω και εγώ θεριζαν γενικά τα αφοί Λάμπρο.. ο διασπορεας με σήμερα έχει διαφορά από 4 κομμάτια έξω από το σταυρό έχει 2 ο παλιος
 
Μου άρεσε το φυσίγγι, θα μας πούνε και οι άλλοι.
Τα σκάγια ήταν ανάμικτα, όχι τα χοντρά πάνω.
Μολύβδινα ...


Βασιλη μου τα αναμεικτα σε χοντρα σκαγια δλδ 4-6 η 3-5....εγω τα αποφευγω.
Ο λογος ειναι οτι ποτε ΜΑ ποτε δεν εχεις την ΙΔΙΑ κατανομη και συγκεντρωση !!!
ΟΚ. Στα 35 μετρα και το αμμοχαλικο σκοτωνει ....
Οταν εχεις στην θαλαμη σου 4-6 ή 3-5 και 38 γραμμαρια...οι απαιτησεις σου δεν ειναι για 35 μετρα...
αλλα 40 + 45 μετρα...
Εκει θα ηθελα να δω εγω την δοκιμη... Τα 35 μετρα γι'αυτο το Νο σκαγιων ειναι αστεια πραγματα !!!
Νομιζω οτι ο δοκιμαστης υποτιμα την νοημοσυνη μου φιλε !!! ;)
 
Μου άρεσε το φυσίγγι, θα μας πούνε και οι άλλοι.
Τα σκάγια ήταν ανάμικτα, όχι τα χοντρά πάνω.
Μολύβδινα ...


Βασιλη μου τα αναμεικτα σε χοντρα σκαγια δλδ 4-6 η 3-5....εγω τα αποφευγω.
Ο λογος ειναι οτι ποτε ΜΑ ποτε δεν εχεις την ΙΔΙΑ κατανομη και συγκεντρωση !!!
ΟΚ. Στα 35 μετρα και το αμμοχαλικο σκοτωνει ....
Οταν εχεις στην θαλαμη σου 4-6 ή 3-5 και 38 γραμμαρια...οι απαιτησεις σου δεν ειναι για 35 μετρα...
αλλα 40 + 45 μετρα...
Εκει θα ηθελα να δω εγω την δοκιμη... Τα 35 μετρα γι'αυτο το Νο σκαγιων ειναι αστεια πραγματα !!!
Νομιζω οτι ο δοκιμαστης υποτιμα την νοημοσυνη μου φιλε !!! ;)
Και εγώ δεν χρησιμοποιώ διπλά νούμερα.
Μόνο κάτι duplex παλιά της Remington.
Καμιά 10αριά 20αριά είχα ρίξει.
Σπάνια θα δεις δοκιμαστή να ρίχνει πάνω από 40 μ σε σκάγια.

Τώρα αν έχεις επιτυχίες με το φυσίγγι το χρησιμοποιείς.
Αυτό είναι δεδομένο.
 
Back
Top