Παρουσίαση Φυσιγγίων

Τα πιο ακριβά του Κάλκ είναι αυτά

2 3/4"
Εταιρία: WINCHESTER
Μοντέλο: SUPREME ELITE XTENDED RANGE 43γρ. (1 1/2 OZ), Φυσίγγια WINCHESTER
Κωδικός: 001.0494
Τιμή: 73,00€
Δοκιμή με mod
https://www.chuckhawks.com/winchester_xtended_range.htm

3"
Εταιρία: WINCHESTER
Μοντέλο: SUPER PHEASANT 46γρ., Φυσίγγια WINCHESTER
Κωδικός: 001.0267
Τιμή: 69,00€ (ερωτικό νούμερο)

μη δωσεις τιποτα ρε Βασιλη(@gvp9000 )...το απογευμα θα ειμαι κατω..εχω μαθημα στο κτιριο πλατων...να σου φερω...θα περασεις να στα δωσω;.
Πάρε τηλ ...
 
Τα πιο ακριβά του Κάλκ είναι αυτά

2 3/4"
Εταιρία: WINCHESTER
Μοντέλο: SUPREME ELITE XTENDED RANGE 43γρ. (1 1/2 OZ), Φυσίγγια WINCHESTER
Κωδικός: 001.0494
Τιμή: 73,00€
Δοκιμή με mod
https://www.chuckhawks.com/winchester_xtended_range.htm

3"
Εταιρία: WINCHESTER
Μοντέλο: SUPER PHEASANT 46γρ., Φυσίγγια WINCHESTER
Κωδικός: 001.0267
Τιμή: 69,00€ (ερωτικό νούμερο)


Πάρε τηλ ...
Είχα πει στον Σβερωνη(οπλοπωλειο)να μου φέρει τα γουιντσεστερ εξτεντιντ‼️
Πάω από κει μετά τη δουλειά,τι έγινε του λέω τα έφερες❓❓το μάτι του γυαλιζε‼️‼️‼️ρε με λέει ,πας καλά❓❓❓❓αυτά εχν 7€ του ιένα‼️‼️‼️
Αυτό το συμβάν έχει από το 2011‼️
Πωωωωωωωως αυτό έμεινε σταθερό στην τιμή κ τα άλλα γαμηθκαν❓❓❓❓α❓❓❓❓
 
Είχα πει στον Σβερωνη(οπλοπωλειο)να μου φέρει τα γουιντσεστερ εξτεντιντ‼️
Πάω από κει μετά τη δουλειά,τι έγινε του λέω τα έφερες❓❓το μάτι του γυαλιζε‼️‼️‼️ρε με λέει ,πας καλά❓❓❓❓αυτά εχν 7€ του ιένα‼️‼️‼️
Αυτό το συμβάν έχει από το 2011‼️
Πωωωωωωωως αυτό έμεινε σταθερό στην τιμή κ τα άλλα γαμηθκαν❓❓❓❓α❓❓❓❓
7 ευρω το ενα!!!

Να αστοχησεις με αυτο και να νιωσεις στο πετσι σου την ρηση(ποσο πουστης καταντησα!!!)
 
Ε όχι κ έτσι‼️
Αυτά τα παίρνει αυτός που έκανε φράγκα λοβοτομήμένος‼️....τα βρήκε έτοιμα‼️
Και αυτος ετσι θα νιωσει ρε Τζωνη μου!

Εγω αν ειμουν πουλι και μου ριχναν φουσεκι 7 ευρω και εφευγα αλοβητο θα γυριζα και θα του δειχναν τα αρχιδια μου να την φαει διπλη .sarcastic.

7 ευρω το φουσεκι θα επρεπε να κλειδωνει στοχο να πεφτει το θηραμα να το καθαρισει να το σιτευει ταυτοχρονα και να χεις επιλογη η να το συσκευαζει για καταψυξη η να το σερβιρει ζεστο με τα σου ξου μου ξου μπχαρικα του την ωρα που θα μπεις στο σπιτι το βραδυ.big smile.
 
Σφάχτηκε και ενα στοκας maxd 34(υποτιθεται).....
Το καψουλι πρασινιζει λιγακι αρα αφου ειναι και σε καλυκα νομπελ σπορτ θα ειναι το 688
20220719_145106.jpg
Ποια ειναι η πυριτιδα?
20220719_145336.jpg
20220719_145033.jpg
Και εδω ερχεται και κολαει το υποτιθεται που λεω παραπανω......32 γραμμαρια? Καλα οτι ειναι 7αρια αντι για εξαρια που λενε οτι ειναι δεν μου κανει εντυπωση το συνηθιζε ο συγκεκριμενος.
20220719_145437.jpg20220719_145825.jpg
Και στο γραμμαριο ηταν 10 σκαγια.

Καλα σε αυτη την παρτιδα ο τυπος το τερμάτησε παντως .very funny. .Επεσα σε περιπτωσαρα ή τα συνηθιζε αυτα?

Ελεγα να ριξω μερικα σε καμια μπεκατσουλα αλλα δε μου αρεσε αυτο που ειδα. Ασε που ενα που εριξα σε στοχο λιγο πριν κλεισει το κυνηγι εσκασε σα μπαλαφουμας. Τελος παντων για τη συλλογη καλα ειναι.
 
Σφάχτηκε και ενα στοκας maxd 34(υποτιθεται).....
Το καψουλι πρασινιζει λιγακι αρα αφου ειναι και σε καλυκα νομπελ σπορτ θα ειναι το 688
View attachment 51686
Ποια ειναι η πυριτιδα?
View attachment 51687
View attachment 51688
Και εδω ερχεται και κολαει το υποτιθεται που λεω παραπανω......32 γραμμαρια? Καλα οτι ειναι 7αρια αντι για εξαρια που λενε οτι ειναι δεν μου κανει εντυπωση το συνηθιζε ο συγκεκριμενος.
View attachment 51689View attachment 51690
Και στο γραμμαριο ηταν 10 σκαγια.

Καλα σε αυτη την παρτιδα ο τυπος το τερμάτησε παντως .very funny. .Επεσα σε περιπτωσαρα ή τα συνηθιζε αυτα?

Ελεγα να ριξω μερικα σε καμια μπεκατσουλα αλλα δε μου αρεσε αυτο που ειδα. Ασε που ενα που εριξα σε στοχο λιγο πριν κλεισει το κυνηγι εσκασε σα μπαλαφουμας. Τελος παντων για τη συλλογη καλα ειναι.
Το καψουλι είναι από το παλιό ΠΑΣΟΚ.
 
Σφάχτηκε και ενα στοκας maxd 34(υποτιθεται).....
Το καψουλι πρασινιζει λιγακι αρα αφου ειναι και σε καλυκα νομπελ σπορτ θα ειναι το 688
View attachment 51686
Ποια ειναι η πυριτιδα?
View attachment 51687
View attachment 51688
Και εδω ερχεται και κολαει το υποτιθεται που λεω παραπανω......32 γραμμαρια? Καλα οτι ειναι 7αρια αντι για εξαρια που λενε οτι ειναι δεν μου κανει εντυπωση το συνηθιζε ο συγκεκριμενος.
View attachment 51689View attachment 51690
Και στο γραμμαριο ηταν 10 σκαγια.

Καλα σε αυτη την παρτιδα ο τυπος το τερμάτησε παντως .very funny. .Επεσα σε περιπτωσαρα ή τα συνηθιζε αυτα?

Ελεγα να ριξω μερικα σε καμια μπεκατσουλα αλλα δε μου αρεσε αυτο που ειδα. Ασε που ενα που εριξα σε στοχο λιγο πριν κλεισει το κυνηγι εσκασε σα μπαλαφουμας. Τελος παντων για τη συλλογη καλα ειναι.
δεν είναι max 34 αλλά max d
υποτίθεται 35 γρ
τα τελευταία χρόνια πριν κλείσει, έκανε απίστευτες πατάτες
 
Back
Top