Παρουσίαση Φυσιγγίων

δεν ειχε ρε παιδια...2-3 διαφορετικα φυσιγγια εχουν εδω τα κυνηγομαγαζα....τεσπα..θα ριξουμε 5-10 τουφεκεις σε τρυγονια και αν..δε βλεπω φως για κατι καλυτερο...οτι περισσεψει θα παει για παγανα...Βασιλη ετοιμασου
 
Last edited:
Τάσο το υπερβολικό πάτημα μπορεί να αποδοθεί μόνο στήν υποβοήθηση
παραγωγής του απαιτούμενου έργου από την συγκεκριμένη χρησιμοποιούμενη
πυρίτιδα καί την ''ποιότητα '' πού χαρακτηρίζει αυτήν .
Δέν υπάρχει άλλη εξήγηση .

Εσυ εισαι μεγαλη ''γατα''....Ξερεις....και δεν μιλας !!!
Δεν σε παρεξηγω ομως.....Μας διαβαζει πολυς κοσμος....και δεν ειναι ολοι ''αγγελικά'' πλασμενοι !!!
Κρατα παντα τον ασσο στο μανικι φιλε !!!! ;)
 
δεν εχουμε και πολλες επιλογες εδω επαρχια...τα κυνηγομαγαζα φυτοζωουν
View attachment 53299View attachment 53300View attachment 53301View attachment 53302

Εξαιρετικα για γαμους και βαφτισια....!!!!

Στον κυνηγοτοπο με νορμαλ κρυο....για να δουλεψουν....θελουν 1 χιλιοστο ρελιασμα ποιο κατω !!!
Λεω για πριν μια διετια....δεν ξερω εαν αυτο εχει το ιδιο σεταπ ...με εκεινα που τοτε επεσαν στα χερια μου !!!
 
Και τα πρώτα της nobel είχαν χαμηλό

Τα nsi tordo δεν τα έχω πετυχει ποτε με 8mm μέταλλο,ουτε κ το έχω δει πουθενα...
(Δεν μπορω όμως κ να το αποκλείσω εφόσον το θυμάσαι)

Η φωτο-διαφημιση ειναι του 2002..
12/70/12.....

IMG_20220813_144213.jpg

Ωραίοι οι μελάνουροι......
Τσαμπουκαλίδικο ψάρι, διασκεδαστικό ψάρεμα.......
 
Τα nsi tordo δεν τα έχω πετυχει ποτε με 8mm μέταλλο,ουτε κ το έχω δει πουθενα...
(Δεν μπορω όμως κ να το αποκλείσω εφόσον το θυμάσαι)

Η φωτο-διαφημιση ειναι του 2002..
12/70/12.....

View attachment 53318


Ωραίοι οι μελάνουροι......
Τσαμπουκαλίδικο ψάρι, διασκεδαστικό ψάρεμα.......
Για το gm3 μιλάω
 
Για το gm3 μιλάω
Ε ρε φίλε έτσι πεσμου......
Και σε κάποια φάση το σκέφτηκα ότι μπορεί να λες αυτό.....
Νsi gm3 fast, χακί καλυκας, 8αρι μέταλλο...
Μαλακό φυσιγγι...

Όλη αυτή η σειρά που έβγαζε τοτε κ που είχε δώσει τις ονομασίες των πυριτιδων ήταν ότι καλυτερο εχει παρουσιάσει η nobel sport τόσο σε εμφάνιση όσο κ σε απόδοση........Προσεγμένα.....
 
Last edited:
Ε ρε φίλε έτσι πεσμου......
Και σε κάποια φάση το σκέφτηκα ότι μπορεί να λες αυτό.....
Νsi gm3 fast, χακί καλυκας, 8αρι μέταλλο...
Μαλακό φυσιγγι...

Όλη αυτή η σειρά που έβγαζε τοτε κ που είχε δώσει τις ονομασίες των πυριτιδων ήταν ότι καλυτερο εχει παρουσιάσει η nobel sport τόσο σε εμφάνιση όσο κ σε απόδοση........Προσεγμένα.....
Για εμένα η λέξη μαλακό είναι σημείο αναφοράς στα φυσίγγια όση διαφήμιση και να πέσει όσο καλό και να είναι ένα φυσεκι δεν γυρίζω να το κοιτάξω αν σκοτώνει μπρος πίσω. Gm3 fast σε διάφανο κάλυκα έριχνα
 
Back
Top