Παρουσίαση Φυσιγγίων

Καλυκας fiocchi T5 12/70
Κάψουλι 616
Mb32 2,00x8 βόλια 11/0
Βυσματωση LB6 με φελλό 6χιλκαι 2,00 γραμμάρια αλεύρι
Κλείσιμο 6* 57,80mmView attachment 55978
Θελω να στεισω ενα 8βολο απλα για δοκιμη κ μονο...με 2* ριχνονται τα βολια ή υπαρχει κινδυνος;;;
 
Θελω να στεισω ενα 8βολο απλα για δοκιμη κ μονο...με 2* ριχνονται τα βολια ή υπαρχει κινδυνος;;;
Όχι κατηγορηματικά δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος....... Απλά για να εχεις καλύτερο αποτέλεσμα τον LB6 να τον χαράξεις σε τέσσερα σημεία με βάθος 6-7 χιλιοστά...... Αλλά και ακοπο να τον βάλεις δεν έχεις κίνδυνο..... Πολύ δυνατό σεταπ και πάει "μπάλα"........
 
Όχι κατηγορηματικά δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος....... Απλά για να εχεις καλύτερο αποτέλεσμα τον LB6 να τον χαράξεις σε τέσσερα σημεία με βάθος 6-7 χιλιοστά...... Αλλά και ακοπο να τον βάλεις δεν έχεις κίνδυνο..... Πολύ δυνατό σεταπ και πάει "μπάλα"........
Απο ανακρουση;;;
 
Αν θέλεις λίγο πιο μαλακό αλλά επίσης καλό ,.θα πάρεις αφρεζαριστο καλυκα με cx2000
Mb 32 2,00x8βολια LB6 με 10χιλιοστα φελλό μεσα και 2,00 γραμμάρια αλεύρι και κλείνεις με ρελι από 68,50 στα 63,00mm
Οκ...το κραταω αυτο..μου φτανει κ μου περισευει Βαγγο...σε ευχαριστω..

Με την παλιο fabarm θα γινουν οι δοκιμες...μοντελο '83 & 2* σταθερο...γι'αυτο σε ρωταω...
@Prowler® Μαριε σε ευχαριστω κ σ'ενα για την απαντηση.
1 setup τετοιο μου φτανει να το εχω στο βιβλιο μου...δεν τα ριχνω συχνα.
 
Βαγγέλη τα ρίχνεις όλα αυτά ρε φίλε; Εγώ θα είχα πελαγώσει. Δεν θα ήξερα ποιο να πρωτοδιαλέξω.
Φτιάχνω τρία κουτιά από το καθένα σε νούμερο 9,5 και θα δω πιο θα μου κάτσει καλύτερα........ Τσίχλες να χει......
 
Back
Top