Παρουσίαση Φυσιγγίων

Ισχύει! Θυμάμαι ότι κάποια στιγμή (την εποχή που το κουτί είχε 1200δρχ.)ξεστόκαρα κάτι παπίσια 36ρια 3και 4νουμερο στις τσίχλες! Τις άκουγα να φωνάζουν "καλα τι μας ρίχνουν οι μα...κες".very funny....όταν έπεφτε δε η τσίχλα είχε κάτι τρύπες άσε....

2007 ή 2008 δεν θυμάμαι ακριβώς έχουμε αρματωθει για Έβρο για παπια 🦆.... 4 κουτιά Μπερέτα 42γρ Ν5 (αυτά δεν βρήκα ποτέ την ψυχική δυναμη να τα ρίξω στο λαγό) , 4 κουτιά κουτουμανος Ν4 (από αυτά έριξα μερικά και στο λαγό) , 4 κουτιά μπιτουρμο Ν5 (αυτά έπρεπε να τα στείλω στον Άλεξ) συν ένα κουτί λαμπρό διασποράς Ν6 36γρ..... Μάντεψε τι θήραμα τα έφαγε ?
 
Last edited:
2007 ή 2008 δεν θυμάμαι ακριβώς έχουμε αρματωθει για Έβρο για πάπια 🦆.... 4 κουτιά Μπερέτα 42γρ Ν5 (αυτά δεν βρήκα ποτέ την ψυχική δυναμη να τα ρίξω στο λαγό) , 4 κουτιά κουτουμανος Ν4 (από αυτά έριξα μερικά και στο λαγό) , 4 κουτιά μπιτουρμο Ν5 (αυτά έπρεπε να τα στείλω στον Άλεξ) συν ένα κουτί λαμπρό διασποράς Ν6 36γρ..... Μάντεψε τι θήραμα τα έφαγε ?
Έκανε τσιν τσιν;
 
2007 ή 2008 δεν θυμάμαι ακριβώς έχουμε αρματωθει για Έβρο για πάπια 🦆.... 4 κουτιά Μπερέτα 42γρ Ν5 (αυτά δεν βρήκα ποτέ την ψυχική δυναμη να τα ρίξω στο λαγό) , 4 κουτιά κουτουμανος Ν4 (από αυτά έριξα μερικά και στο λαγό) , 4 κουτιά μπιτουρμο Ν5 (αυτά έπρεπε να τα στείλω στον Άλεξ) συν ένα κουτί λαμπρό διασποράς Ν6 36γρ..... Μάντεψε τι θήραμα τα έφαγε ?
Έκανε κρα κρα ?
 
Το χειρότερο που έχω κάνει είναι να πάω σούρουπο για τσίχλες και εκεί που περιμένω έρχεται μια μέσα στα μούτρα μου με αργό πέταγμα σα να μου λέει "Θέλω να πεθάνω" μιλάμε για πολύ χαλαρό πουλί...σηκώνω όπλο χαλαρός εγώ και σίγουρος, του ρίχνω μια και....τίποτα! Κατεβάζω το όπλο και λέω "ε δε το πιστεύω "...κοιτάω τον κάλυκα δίπλα που έριξα και τι να δω ....Ο "μα....κας"εγω....9βολο Rottwail :eek::eek:o_O...Ναι το ομολογώ πως το έχω κάνει και αυτό!
 
Αλλάζω τσοκ (ναι το έκανα μερικές φορές παλιότερα) στην 1187 από mod σε ic για τσίχλες.
Άρχιζε να νυχτώνει.
Τραβάω μια και βλέπω ένα πράγμα να πετάγεται από την κάνη.
Κοιτάζω στην κάνη ... έλειπε το τσοκ, δεν το είχα βιδώσει ...
Μετά από λίγο ψάξιμο το βρήκα.

Εγώ μία μέρα σε περπατητό τσίχλας δίπλα στην Παραλίμνη, με παγωνιά και πυκνή καταχνιά που την έκοβες με το μαχαίρι, μόνο με Pichon 7½ τις έριχνα κάτω! (Με Benelli)
Αλίμονο, πως αλλιώς θα μου φας τα μηνύματα εσύ ... να πάμε μαζί δάσκαλε να δεις πως θα τις κατεβάζω με 28gr #8 κένταυρος.
Αν είναι κάτω από -5 θα την δώσω σε εσένα να την δοκιμάσεις και εγώ θα πίνω milco στο αναμμένο αυτοκίνητο. 😁
 
Αλλάζω τσοκ (ναι το έκανα μερικές φορές παλιότερα) στην 1187 από mod σε ic για τσίχλες.
Άρχιζε να νυχτώνει.
Τραβάω μια και βλέπω ένα πράγμα να πετάγεται από την κάνη.
Κοιτάζω στην κάνη ... έλειπε το τσοκ, δεν το είχα βιδώσει ...
Μετά από λίγο ψάξιμο το βρήκα.


Αλίμονο, πως αλλιώς θα μου φας τα μηνύματα εσύ ... να πάμε μαζί δάσκαλε να δεις πως θα τις κατεβάζω με 28gr #8 κένταυρος.
Αν είναι κάτω από -5 θα την δώσω σε εσένα να την δοκιμάσεις και εγώ θα πίνω milco στο αναμμένο αυτοκίνητο. 😁
Την πετυχες με το τσοκ την τσιχλα η οχι?🤣🤣
 
Το χειρότερο που έχω κάνει είναι να πάω σούρουπο για τσίχλες και εκεί που περιμένω έρχεται μια μέσα στα μούτρα μου με αργό πέταγμα σα να μου λέει "Θέλω να πεθάνω" μιλάμε για πολύ χαλαρό πουλί...σηκώνω όπλο χαλαρός εγώ και σίγουρος, του ρίχνω μια και....τίποτα! Κατεβάζω το όπλο και λέω "ε δε το πιστεύω "...κοιτάω τον κάλυκα δίπλα που έριξα και τι να δω ....Ο "μα....κας"εγω....9βολο Rottwail :eek::eek:o_O...Ναι το ομολογώ πως το έχω κάνει και αυτό!
Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Στην μία τσέπη είχα τα τσιχλοφύσιγγα και στην άλλη 2 μονόβολα, μπας και φανεί κανένα γρουν. Μάντεψε τι έβαλα, μέσα στην κάψα. Εννοείται πως δεν την πέτυχα....
 
2007 ή 2008 δεν θυμάμαι ακριβώς έχουμε αρματωθει για Έβρο για παπια 🦆.... 4 κουτιά Μπερέτα 42γρ Ν5 (αυτά δεν βρήκα ποτέ την ψυχική δυναμη να τα ρίξω στο λαγό) , 4 κουτιά κουτουμανος Ν4 (από αυτά έριξα μερικά και στο λαγό) , 4 κουτιά μπιτουρμο Ν5 (αυτά έπρεπε να τα στείλω στον Άλεξ) συν ένα κουτί λαμπρό διασποράς Ν6 36γρ..... Μάντεψε τι θήραμα τα έφαγε ?
Κατάλαβα!!
Τhe Tordo & Crow special game... :p :p
 














best restaurants in carolina beach
Σούπερ μαγκνουμ είναι; ;;; σε 12/76 κάλυκα
Είτε το πιστεύεις είτε όχι διάβαζα το πρωί τη συζήτηση στις βλητικες δοκιμές για τα mythos κ σκεφτόμουν ότι όσα έχω ρίξει κ δοκιμάσει από τη σειρά αυτή ήταν εξαιρετικά... Κ μετά θυμήθηκα αυτά, κάτι 56αρια σε 76 κάλυκα... Τα είχα πάρει σε 5αρια πιτσιρικάς, τα έριχνα με μια fabarm κ τα κιρκιρια πάθαιναν βουή στην πρώτη τουφεκιά... Τώρα νομίζω δεν βγαίνει πια αυτό το φυσίγγι...
 
Last edited:
Είτε το πιστεύεις είτε όχι διάβαζα το πρωί τη συζήτηση στις βλητικες δοκιμές για τα mythos κ σκεφτόμουν ότι όσα έχω ρίξει κ δοκιμάσει από τη σειρά αυτή ήταν εξαιρετικά... Κ μετά θυμήθηκα αυτά, κάτι 56αρια σε 76 κάλυκα... Τα είχα πάρει σε 5αρια πιτσιρικάς, τα έριχνα με μια fabarm κ τα κιρκιρια πάθαιναν βουή στην πρώτη τουφεκιά... Τώρα νομίζω δεν βγαίνει πια αυτό το φυσίγγι... M92S η πυρίτιδα
Το ni είναι νίκελ; ;;; ναι μ92ς είναι για παπιά μου τα έδωσε φιλος για να παμε και του λέω εγώ δεν το ριχνω γράφει σούπερ μαγκνουμ επανω.
 
Back
Top