Παρουσίαση Φυσιγγίων

Τα φυσίγγια αυτά τα έχει ρίξει κανείς? Μου τα έδωσε ένας φίλος για δοκιμή.
Αν ειναι μαρκα rm ειχα ριξει τα 31 γραμμ που μου ειχε δωσει ενας φιλος με καλες εντυπωσεις με καλο καιρο. Αλλα εντυπωση μου κανει η ενδειξη 1050 μαξ για 32 γραμμαρια φυσιγγι
 
Αν ειναι μαρκα rm ειχα ριξει τα 31 γραμμ που μου ειχε δωσει ενας φιλος με καλες εντυπωσεις με καλο καιρο. Αλλα εντυπωση μου κανει η ενδειξη 1050 μαξ για 32 γραμμαρια φυσιγγι
Ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα και εγώ όταν είδα την ένδειξη 1050bars
 
Τα φυσίγγια αυτά τα έχει ρίξει κανείς? Μου τα έδωσε ένας φίλος για δοκιμή.
Σπηλιωτοπουλος Πύργος Ηλείας...αποκλειστικός αντιπρόσωπος R&M.
Τα βλεπω πολυ φετος ριγμενα σε καρτερια κ περπατητα...
 
Ο Νίκος είναι άλλη περίπτωση και πραγματικά πολύ ψαγμενος στην ιδιογομωση και με δείγματα γραφής όχι λόγια.Αλλα υπάρχουν και εμπορικά που σου κάνουν το κέφι μια δοκιμή χρειάζονται σε πραγματικές συνθήκες στις αποστάσεις και με το όπλο και τσοκ που χρησιμοποιείς ,πράγμα που δεν το κάνει σχεδόν κανείς.
χωρις υπερβολη εχω δοκιμασει σχεδον ολα τα φασοφυσιγγα του εμποριου ευρωπαικα αμερικανικα,ελληνικα κλπ κλπ, Τα τελευταια 10 χρονια ριχνω μονο φυσιγγια της nsi μου κανουν τα χατιρια και ειμαι ευχαριστημενος ,Καλα δεν μιλαμε για τσοκ εκει εχει γινει ενας χαμος
 
Τη νόμιζες ότι η εταιρίες όπλον δεν ξέρανε τη κάναν όταν έβγαζαν όπλα με τσοκακια ;; εγώ προσωπικά έχω πάρει δεύτερο όπλο με τα τσοκακια που έχω. .hair. .hair.
Γι'αυτο θα κανω κοντακι στο άμεσο μελλον στο δικαννο κ βαφη στις καννες, να γινει brandnew.... .big smile.
 
Για το χιονι καλα ?? Δεν το λεω ειρωνικα....ρωταω γιατι μου εκανε εντυπωση το 1050 bar !!
Κανονική ανάκρουση είχαν νομίζω όλους τους κάλυκες τους είχαν τυπωμενους έτσι αν έχει κάποιος ας ανοίξει να το δούμε
 
Κανονική ανάκρουση είχαν νομίζω όλους τους κάλυκες τους είχαν τυπωμενους έτσι αν έχει κάποιος ας ανοίξει να το δούμε
Δεν έχω ζυγαριά και παχυμετρο, αλλιώς θα είχα ανοίξει ένα από περιέργεια. Η πυρίτιδα μάλλον D20 (ή drago? πράσινα στρογγυλά δισκάκια) έρχεται λίγο πάνω από τον παφυλλα ύψους 12 χιλιοστών, αν αυτό βοηθάει.
 
χωρις υπερβολη εχω δοκιμασει σχεδον ολα τα φασοφυσιγγα του εμποριου ευρωπαικα αμερικανικα,ελληνικα κλπ κλπ, Τα τελευταια 10 χρονια ριχνω μονο φυσιγγια της nsi μου κανουν τα χατιρια και ειμαι ευχαριστημενος ,Καλα δεν μιλαμε για τσοκ εκει εχει γινει ενας χαμος
Σε τι συνθήκες τις κυνηγάς και με τι νουμ και σε τι αποστάσεις ντουφεκας συνήθως ,αν και το τελευταίο είναι δύσκολα να προβλεφθεί.
 
Back
Top