Παρουσίαση Φυσιγγίων

Θα την έχει βρει την άκρη αυτός....
Μάστορας είναι!🙂
Έχει βάλει σε βάση browning κλείστρο benelli αδρανείας κανη Remington v3 οδηγούς και ελατήριο επανατασης μπροστά από sezaer guerini ,και κοντάκι ρυθμιζόμενο από perazzi με πάπια σφηνοειδή από Merkel .
 
Έχει βάλει σε βάση browning κλείστρο benelli αδρανείας κανη Remington v3 οδηγούς και ελατήριο επανατασης μπροστά από sezaer guerini ,και κοντάκι ρυθμιζόμενο από perazzi με πάπια σφηνοειδή από Merkel .
και μετα μου λετε δεν σας αρεσουν η τρανς!!!
 
Θα την έχει βρει την άκρη αυτός....
Μάστορας είναι!🙂
Έχει βάλει σε βάση browning κλείστρο benelli αδρανείας κανη Remington v3 οδηγούς και ελατήριο επανατασης μπροστά από sezaer guerini ,και κοντάκι ρυθμιζόμενο από perazzi με πάπια σφηνοειδή από Merkel .
Μάλλον κανένας σας δεν τον ρώτησε ... τον ρώτησα όμως εγώ ;)
 
Ρε μας δουλεύεις! Τα ξαναεκλεισες?

Οχι ρε φιλος τα πειρε για περδικα δεν του άρεσαν και έριχνε και σε κάνα παπί τραυματισμενα όλα μου λέει πάρε δοκίμασε σε κάνα ντενεκε να δεις και εσύ 16€ φέτος τα πειρε.
 
Το ενα ειναι στα 57.70 και το αλλο 58.10😅😅😅
Ασε να βρω και τίποτα άλλο και θα κάνω γιουρουσι στο ντενεκι 🤣😂🤣
Άλλαξε τα τενεκέδια, αυτό είναι το πρόβλημα, όχι τα φυσίγγια ... οι Λάκωνες είναι σκληρά καρύδια 🤣
 

Οχι ρε φιλος τα πειρε για περδικα δεν του άρεσαν και έριχνε και σε κάνα παπί τραυματισμενα όλα μου λέει πάρε δοκίμασε σε κάνα ντενεκε να δεις και εσύ 16€ φέτος τα πειρε.
Α! Ε ! Πες μου Έτσι! Τώρα σε πιστεύω!
 
Άλλαξε τα τενεκέδια, αυτό είναι το πρόβλημα, όχι τα φυσίγγια ... οι Λάκωνες είναι σκληρά καρύδια 🤣
Θα τους κάνω τρουπες 😅😅😅
Ξέρεις τι σκέφτομαι να κάνω μια δοκιμή το βράδυ που θα έχει -7⁰ βαθμούς
 
Μπορει να υποχώρησε το κλείσιμο τους λόγω πολύ μαλακού πλαστικού
Πολλα μπορεί να έγιναν. Ετσι κ σε εμένα 1 κιβώτιο super caccia, έχασα μερικα περδικοκυνηγια μέχρι να καταλάβω τι συμβαίνει.
Από την απόλυτη επιτυχία στο απόλυτο μηδέν έτσι ξαφνικά, νομισα οτι χάλασε η σκανδάλη κ δεν έβρισκα προσκόπευση.
Οι συγκεντρωτηρες ήταν κομμένοι από τη μία πλευρά, η τεκνα πολύ πιο προοδευτική κ το κλείσιμο χάλια.
 
Κατι μου βρωμαει βλεποντας το συγγεντρωτηρα.....εβαζε τετοιους η πυρκαλ???? Τασσοοοοοο μολογα
20230211_224235.jpg20230211_224552.jpg20230211_224509.jpg20230211_224537.jpg20230211_224842.jpg

Δυστυχως το παχυμετρο τα επαιξε οποτε δεν ξερουμε τελικο υψος κλεισιματος. Σιγουρα πανω απο 58.00 συγκρινοντας το με αλλα δικα μου μετρημενα
 
Back
Top