Παρουσίαση Φυσιγγίων

Aν δεν βαριέσαι κ βρεις χρόνο άνοιξε το rottweil που είναι το ίδιο ακριβώς με αυτά που εχω,...εξωτερικά τουλάχιστον....

To είχα παρει το 2011 σε ν5 με σκοπό να χρησιμοποιηθεί σε κυνήγι λαγου με το δικαννο(είχα κ εχω προσκλήσεις για αυτό το κυνήγι αλλά το αποφευγω γιατί το θεωρώ κάπως βαρετό..)

Τότε είχα βρει:
Σκαγια 34,32γρ διαμέτρου 2,81-2,86mm...
Πυριτιδα psb1 στο 1,73γρ...
Κλεισιμο 56,40mm..
Αυτό που δεν μου άρεσε ήταν ότι ο συγκεντρωτηρας(Giovanni) ήταν καπως πατημενος κ είχε "τσακισει" το αμορτισερ..
Παρόλα αυτα θυμάμαι οτι έβγαζε μαλακή τουφεκιά....

8/10/2011..
Καααααποτε είμεθα λεβεντοπαιδα..
Τώρα μας πηρε ο διάολος χαχαχα....

View attachment 69575
ομορφααααντρα μου!!!λεβεντη μου!
 
Aν δεν βαριέσαι κ βρεις χρόνο άνοιξε το rottweil που είναι το ίδιο ακριβώς με αυτά που εχω,...εξωτερικά τουλάχιστον....

To είχα παρει το 2011 σε ν5 με σκοπό να χρησιμοποιηθεί σε κυνήγι λαγου με το δικαννο(είχα κ εχω προσκλήσεις για αυτό το κυνήγι αλλά το αποφευγω γιατί το θεωρώ κάπως βαρετό..)

Τότε είχα βρει:
Σκαγια 34,32γρ διαμέτρου 2,81-2,86mm...
Πυριτιδα psb1 στο 1,73γρ...
Κλεισιμο 56,40mm..
Αυτό που δεν μου άρεσε ήταν ότι ο συγκεντρωτηρας(Giovanni) ήταν καπως πατημενος κ είχε "τσακισει" το αμορτισερ..
Παρόλα αυτα θυμάμαι οτι έβγαζε μαλακή τουφεκιά....

8/10/2011..
Καααααποτε είμεθα λεβεντοπαιδα..
Τώρα μας πηρε ο διάολος χαχαχα....

View attachment 69575
Ουρέ λάγαρος....ουρέ μαλλί ο Τασος...
Τον "Κοτσίδα" κορόϊδευες....yelling..sarcastic..sarcastic.
 
Aν δεν βαριέσαι κ βρεις χρόνο άνοιξε το rottweil που είναι το ίδιο ακριβώς με αυτά που εχω,...εξωτερικά τουλάχιστον....

To είχα παρει το 2011 σε ν5 με σκοπό να χρησιμοποιηθεί σε κυνήγι λαγου με το δικαννο(είχα κ εχω προσκλήσεις για αυτό το κυνήγι αλλά το αποφευγω γιατί το θεωρώ κάπως βαρετό..)

Τότε είχα βρει:
Σκαγια 34,32γρ διαμέτρου 2,81-2,86mm...
Πυριτιδα psb1 στο 1,73γρ...
Κλεισιμο 56,40mm..
Αυτό που δεν μου άρεσε ήταν ότι ο συγκεντρωτηρας(Giovanni) ήταν καπως πατημενος κ είχε "τσακισει" το αμορτισερ..
Παρόλα αυτα θυμάμαι οτι έβγαζε μαλακή τουφεκιά....

8/10/2011..
Καααααποτε είμεθα λεβεντοπαιδα..
Τώρα μας πηρε ο διάολος χαχαχα....

View attachment 69575
Βαριόμουν αλλά επειδή το ζήτησες εσυ δεν σηκώνει δεύτερη κουβέντα , όπως τα λες είναι σε λίγο θα τα ανεβάσω να το συζητήσουμε .
 
Δορκας 34γρ



Τα σκάγια ομοιόμορφα καλής ποιότητας ( σκούρα στο χρωμα μου έχει ξανατύχει σε ισπανικό Rio) σωστά σε μέγεθος στον κάλυκα ήταν τυπωμένο το νο 6. Μέτρησα κάμποσα με παχύμετρο και με μικρόμετρο μετά οι διάφορες αμελητέες .

taiga aisaka cute
green gradient wallpaper
Ο συγκεντρωτηρας όπως είπε και ο Τάσος αρκετά πατημένος .



 
Δορκας 34γρ



Τα σκάγια ομοιόμορφα καλής ποιότητας ( σκούρα στο χρωμα μου έχει ξανατύχει σε ισπανικό Rio) σωστά σε μέγεθος στον κάλυκα ήταν τυπωμένο το νο 6. Μέτρησα κάμποσα με παχύμετρο και με μικρόμετρο μετά οι διάφορες αμελητέες .

taiga aisaka cute
green gradient wallpaper
Ο συγκεντρωτηρας όπως είπε και ο Τάσος αρκετά πατημένος .



Α ρε Λάμπρο μόνο εσύ ξέρεις να γεμίζεις, λες και το πάτησε νταλίκα το βύσμα.
Κάποτε και ο εγκάθετος απ' το Χαϊδάρι είχε σφάξει ένα εχπρες34 με τσίτα πατημένο βύσμα.
Το έχει χούι η Δορκάς και στα 20αρακια.
 
Δορκας 34γρ



Τα σκάγια ομοιόμορφα καλής ποιότητας ( σκούρα στο χρωμα μου έχει ξανατύχει σε ισπανικό Rio) σωστά σε μέγεθος στον κάλυκα ήταν τυπωμένο το νο 6. Μέτρησα κάμποσα με παχύμετρο και με μικρόμετρο μετά οι διάφορες αμελητέες .

taiga aisaka cute
green gradient wallpaper
Ο συγκεντρωτηρας όπως είπε και ο Τάσος αρκετά πατημένος .



Το βυσμα αυτό δεν είναι jiovvani η καρδαρα η sg ειναι
 
Δορκας 34γρ



Τα σκάγια ομοιόμορφα καλής ποιότητας ( σκούρα στο χρωμα μου έχει ξανατύχει σε ισπανικό Rio) σωστά σε μέγεθος στον κάλυκα ήταν τυπωμένο το νο 6. Μέτρησα κάμποσα με παχύμετρο και με μικρόμετρο μετά οι διάφορες αμελητέες .

taiga aisaka cute
green gradient wallpaper
Ο συγκεντρωτηρας όπως είπε και ο Τάσος αρκετά πατημένος .



Το Mitutoyo σκίζει!
 
Ο συγκεντρωτηρας όπως είπε και ο Τάσος αρκετά πατημένος .
Ναι κ δεν περιμενα πως δεν θα βρεις Giovanni(!).....

Εγδαρα ένα για να φανεί καλυτερα η.. συμπίεση χαχαχα..

IMG_20230331_145516.jpg


Οσο κ αν θα ακουστεί παράξενο ήταν ένα φυσιγγι(το είχα ρίξει κ με σκάγια ν8 αλλά δεν είχα ανοιξει κάποιο για να δω) που την στιγμή της τουφεκιάς "έκρυβε" τα γραμμάρια του......

Μόνο αν το κοίταζες εσωτερικά θα διαπιστωνες πως κάτι δεν παει καλα....
Και εγω κατόπιν εορτής το είδα........
Αλλιώς μπορεί κ να μην τα εριχνα.....
 
Back
Top