Παρουσίαση Φυσιγγίων

Βy the way για να είμαι τίμιος είναι εν μέρη σωστό.Οπως ανοίγουμε τρύπα στο κάτω μέρος του lb6 για την εκτόνωση των αερίων έτσι και τα όποια αέρια από την συμπίεση της (μάλλινης) έχουν διαφυγή για να μην περνάνε περιμετρικά της στήλης των σκαγιων.Οι Ιταλοί το ξεκίνησαν ξεπατηκοσουρας ο ίδιος το έκανε αλλά ξέχασε ότι η diana έχει πλαστικοποιηση πάνω κάτω.Αρα σημειώσατε Χ.
 
Αν θέλει κανείς να του χαρίσω κάτι κάλυκες παλιούς να το πει φτιάχνοντας κάτι κυνηγετικά χωρίζοντας φυσίγγια τους εντόπισα ξεχασμένους
Γιάννη καλησπέρα με ενδιαφέρουν η καλιγκες που έχεις...
 
Βy the way για να είμαι τίμιος είναι εν μέρη σωστό.Οπως ανοίγουμε τρύπα στο κάτω μέρος του lb6 για την εκτόνωση των αερίων έτσι και τα όποια αέρια από την συμπίεση της (μάλλινης) έχουν διαφυγή για να μην περνάνε περιμετρικά της στήλης των σκαγιων.Οι Ιταλοί το ξεκίνησαν ξεπατηκοσουρας ο ίδιος το έκανε αλλά ξέχασε ότι η diana έχει πλαστικοποιηση πάνω κάτω.Αρα σημειώσατε Χ.
Ρε Αλεξ σαν τον Ζουραρη γράφεις, δεν βγάζω νόημα.
 
Βy the way για να είμαι τίμιος είναι εν μέρη σωστό.Οπως ανοίγουμε τρύπα στο κάτω μέρος του lb6 για την εκτόνωση των αερίων έτσι και τα όποια αέρια από την συμπίεση της (μάλλινης) έχουν διαφυγή για να μην περνάνε περιμετρικά της στήλης των σκαγιων.Οι Ιταλοί το ξεκίνησαν ξεπατηκοσουρας ο ίδιος το έκανε αλλά ξέχασε ότι η diana έχει πλαστικοποιηση πάνω κάτω.Αρα σημειώσατε Χ.
Μία ερώτηση για την τρύπα του lb6... (για να αρχίσω να καταλαβαίνω τι εννοείς... Έχω γρασα ακόμα στα μάτια στην ιδιογομωση.. .) Δεν υπάρχει απώλεια ενέργειας ή σκορπισμα της γόμωσης από τη στιγμή που περνάνε αέρια μέσα σε αυτή;;
Και κάτι ακόμα, είναι η πατέντα του στοκα που είχε εφαρμόσει σε κάποια φυσιγγια;
 
Like για τον κοπο σου...!!
Δεν καταλαβα τι ηθελε να βγαλει με αυτην δοσολογια και στησιμο...
Μηπως το εχει για ημιδιασπορας ???
Αν λες για το Λάμπρο,επειδή το δουλεύω αρκετά,δεν είναι κάτι το φοβερό οκ, αλλά τίμιο...
Ένα φυσίγγι "τάπας", μικρομεσαίων αποστάσεων,με ανθεκτικότητα στο καιρό (υγρασία-θερμοκρασία) προφανώς εξαργυρώνοντας τα χαρακτηριστικά της τέκνα... Για αγοραστό και για φέρμα,καλό το λέω!
 
Αν λες για το Λάμπρο,επειδή το δουλεύω αρκετά,δεν είναι κάτι το φοβερό οκ, αλλά τίμιο...
Ένα φυσίγγι "τάπας", μικρομεσαίων αποστάσεων,με ανθεκτικότητα στο καιρό (υγρασία-θερμοκρασία) προφανώς εξαργυρώνοντας τα χαρακτηριστικά της τέκνα... Για αγοραστό και για φέρμα,καλό το λέω!

Αυτο που εγραψα δλδ...Φυσιγγιο...ημιδιασπορας !!
 
Like για τον κοπο σου...!!
Δεν καταλαβα τι ηθελε να βγαλει με αυτην δοσολογια και στησιμο...
Μηπως το εχει για ημιδιασπορας ???
Ναι ειναι λιγο ανοιχτο για μαλινοταπο. Αλλα βγαζει δυναμη παντα. Εχω ακομα μισο κουτι (δεκαετια )απο οταν κυνηγαγα φερμα . Το ιδιο σε ν7 . Δεν το πολυχρησιμοποιουσα , καμμια φορα τριτο στη μπεκατσα ή πρωτο σε τσουκαρ στα νησια . Προτιμουσα παντα το coturnish nsi 6/7
 
Μία ερώτηση για την τρύπα του lb6... (για να αρχίσω να καταλαβαίνω τι εννοείς... Έχω γρασα ακόμα στα μάτια στην ιδιογομωση.. .) Δεν υπάρχει απώλεια ενέργειας ή σκορπισμα της γόμωσης από τη στιγμή που περνάνε αέρια μέσα σε αυτή;;
Και κάτι ακόμα, είναι η πατέντα του στοκα που είχε εφαρμόσει σε κάποια φυσιγγια;
Η θεωρία λέει ότι σε ένα βύσμα κλειστό ποτήρι όπως ο lb6 τα αέρια από τον φελλό ή μάλλινη ή σούστα από cal 20 θα εκτονωθούν μέσα στα σκάγια "επηρεάζοντας" τα.Γενικα ψαχνε γυρευε...Δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με αυτά.Οι γυναίκες μου έχουν στερήσει τουλάχιστον 2 Νόμπελ.
 
Μία ερώτηση για την τρύπα του lb6... (για να αρχίσω να καταλαβαίνω τι εννοείς... Έχω γρασα ακόμα στα μάτια στην ιδιογομωση.. .) Δεν υπάρχει απώλεια ενέργειας ή σκορπισμα της γόμωσης από τη στιγμή που περνάνε αέρια μέσα σε αυτή;;
Και κάτι ακόμα, είναι η πατέντα του στοκα που είχε εφαρμόσει σε κάποια φυσιγγια;

Για μενα..''τριχες κατσαρες'''......Εχει πολυ ποιο σημαντικα πραγματα που πρεπει να προσεξεις σε ενα
οποιοδηποτε σεταπ για να το βελτιωσεις...παρα η ''τρυπα''...
 
Αν θέλει κανείς να του χαρίσω κάτι κάλυκες παλιούς να το πει φτιάχνοντας κάτι κυνηγετικά χωρίζοντας φυσίγγια τους εντόπισα ξεχασμένους
Καλησπέρα φίλε με ενδιαφέρουν οι κάλυκες κάνω συλλογή αν δεν τους πήρε κάποιος άλλος.πως μπορούμε να έρθουμε σε επαφή;
 
Back
Top