Παρουσίαση Φυσιγγίων

α132 9,30ε ,α1 34 10,20e , s4 10,30e αμα εχεις φραγκα ετσι οπως πηγαν η τιμες ενα για ολα ,δεν εχουν διαφορες ολα α134 σε διαφορα νουμερα και ξεμπερδεψες,γιατι να παρω 3 διαφορετικα!!!
Καλά κρασιά πες τους με τέτοιες τιμες
 
Granular και από τιμή 7.8!
Και πατημα κάργα είδα με βάθος ρελιου πανω σε μια πτυχή 2.34.
Θα δώσω στο φιλαράκι @Kostas ContraDosi για μέτρημα ταχύτητας!

Μετρηστε το.....
Για τα δικα μου γουστα....Θα το ηθελα στο 1,45Χ30 με CX2000 καψουλι...
Το να προσπαθεις να βγαλεις ''δυναμη'' απο το καψουλι...το θεωρω λαθος Αριστο !!!
Οπως προειπα.....προσωπικα ''γουστα'' ειναι αυτα !!
 
Αν θέλει κανείς να του χαρίσω κάτι κάλυκες παλιούς να το πει φτιάχνοντας κάτι κυνηγετικά χωρίζοντας φυσίγγια τους εντόπισα ξεχασμένους
Αν υπάρχουν με ενδιαφέρει αζοτ πράσινους δεν έχω
 
α132 9,30ε ,α1 34 10,20e , s4 10,30e αμα εχεις φραγκα ετσι οπως πηγαν η τιμες ενα για ολα ,δεν εχουν διαφορες ολα α134 σε διαφορα νουμερα και ξεμπερδεψες,γιατι να παρω 3 διαφορετικα!!!
Αφου το νομπελ speed ειναι σχεδον στην ιδια τιμη με το α1 34 δεν ειναι πιο τιμιο λετε;
 
α132 9,30ε ,α1 34 10,20e , s4 10,30e αμα εχεις φραγκα ετσι οπως πηγαν η τιμες ενα για ολα ,δεν εχουν διαφορες ολα α134 σε διαφορα νουμερα και ξεμπερδεψες,γιατι να παρω 3 διαφορετικα!!!
1€ το κουτί δεν είναι μικρή διαφορά .Αν είναι για ένα από όλα θα προτιμούσα ς4 παίζοντας με το τσοκ και θα ήσυχα,Ε το κεφάλι μου με ότι καιρό και να κάνει.Αλιως θα πήγαινα σε 28 Άρι 6 αρι που πάλι με το ανάλογο τσοκ δεν θα διαλουσα το κοντινά.Το 34 Άρι καλό είναι έχω ρίξει αρκετά αλλά εάν πέσεις σε δύσκολο καιρο θα πρέπει να πέσεις και σε νουμ θα μπορούσες βέβαια με 34 Άρι 6 και 9 αρακι να καθαρίσεις.
 
όλα θα προτιμούσα ς4 παίζοντας με το τσοκ και θα ήσυχα,Ε το κεφάλι μου με ότι καιρό
Αυτο με το συγκεκριμένο στήσιμο που έχει δεν παίζει.
Το 34 Άρι καλό είναι έχω ρίξει αρκετά αλλά εάν πέσεις σε δύσκολο καιρο θα πρέπει να πέσεις και σε νουμ θα μπορούσες βέβαια με 34 Άρι 6 και 9 αρακι να καθαρίσεις.
Τι πιο απλό και εύκολο.
 
Back
Top