Παρουσίαση Φυσιγγίων

Παιδια εγω δεν σφαζω φυσιγγια.οσο ενα φυσιγγι μου δινει αυτο που θελω θα το αγοραζω, ο κατασκευαστης ας βαζει μεσα οτι θελει. Αμα βρισκει τη φορμουλα που δινει τα χαρακτηριστικα που ειχε το προηγουμενο μην το πολυψειριζετε. Τωρα αν αλλαζουν τα χαρακτηριστικα που δεν ικανοποιουν υπαρχει θεμα.
 
Παιδια εγω δεν σφαζω φυσιγγια.οσο ενα φυσιγγι μου δινει αυτο που θελω θα το αγοραζω, ο κατασκευαστης ας βαζει μεσα οτι θελει. Αμα βρισκει τη φορμουλα που δινει τα χαρακτηριστικα που ειχε το προηγουμενο μην το πολυψειριζετε. Τωρα αν αλλαζουν τα χαρακτηριστικα που δεν ικανοποιουν υπαρχει θεμα.
+1000
 
Φτώχεια καταραμένη.μια φορά κι έναν καιρό αυτό και το μπλε ήταν με mb
Καλημερα Ευριπίδη
Φτώχεια συμφωνω. Αλλα δεν εχει να ζηλεψει κ τπτ η psb2 απο τη mb36.
Στα ιδια επιπεδα παιζουν
Προσωπικά τα βρηκα περισσότερο με φυσίγγια γεμισμένα με psb2.
 
Σαν Aquila L φενεται αν παρατηρίσεις καλύτερα....εχει τετράγωνα μεγαλα φυλλιδια, σαν την παλιας
κοπης psb-2....
Μαλλον ειναι η φωτο Κωστή. Δεν ηταν τοσο τετραγωνισμενα της παλιας psb2
Αλλα αν δεν την δουμε απο κοντα τι να λεμε..
Για την aquilla L που λες, δεν την ξερω.
Ειναι 36αρα;
 
Καλημερα Ευριπίδη
Φτώχεια συμφωνω. Αλλα δεν εχει να ζηλεψει κ τπτ η psb2 απο τη mb36.
Στα ιδια επιπεδα παιζουν
Προσωπικά τα βρηκα περισσότερο με φυσίγγια γεμισμένα με psb2.
Ναι αλλά εγώ άμα πήγαινα να το αγοράσω τώρα θα πήγαινα για τον λόγο ότι είχε μβ36 και ήταν δοκιμασμένο, άμα ήθελα psb2 θα πήγαινα σε άλλο φυσιγγι.
 
Καλημερα Ευριπίδη
Φτώχεια συμφωνω. Αλλα δεν εχει να ζηλεψει κ τπτ η psb2 απο τη mb36.
Στα ιδια επιπεδα παιζουν
Προσωπικά τα βρηκα περισσότερο με φυσίγγια γεμισμένα με psb2.
Στέλιο με τη psb γενικά έχω πάρα πολύ καλή σχέση.οπως έχω γράψει πολλές φορές το r12 το r35plus και το εξπρές ήταν από τ αγαπημένα μου φυσίγγια.τωρα που άλλαξε το εξπρές σίγουρα και δε ξέρω για τ αλλα είμαι σε αναζήτηση στα 34 γραμ πιο πολύ για φυσίγγι με psb1.ισον αφορά το μαύρο του jordan εδώ οι περισσότεροι το παίρνανε λόγω mb.θες να το αλλάξεις?ωραία ενημέρωσε ώστε ο κόσμος να ξέρει γιατί δεν ιδιογομωνουμε όλοι.απλα πραγματα
 
Back
Top