Παρουσίαση Φυσιγγίων

Φιλε μου μπορει να κανω λαθος αλλα o @outlander ειχε αναφερει πως η fiocchi βγαζει και μια φθηνη σειρα που δεν αναγραφει τη φιρμα της...
Έτσι πρέπει να είναι, γιατί από όσο ξέρω οι ισπανικοί στην βάση τους έχουν 4 φορές το 12 και 4 αστεράκια, και όχι 2 + 2 όπως ο παραπάνω.
 
Παλιότερα τους έβρισκα τους FIEM με διαφορα καψούλια κύριος με 686.
Τους FIEM πάλι, εγώ τους ξέρω με 4 12αρια και 4 παύλες - ανάμεσα, και όχι αστεράκια * ... Και πράγματι, τις περισσότερες φορές τους έχω συναντήσει με καψούλι 686.
 
Ρε φιλε τι ψειρας εισαι? τη θυμαμαι τη συζητηση που αλλοι λεγανε ειναι ο αριθμος του καλουπιου και αλλοι ο αριθμος της μηχανης...για αλλη μια φορα εχεις δικιο...εγω ειδα τον αριθμο οποτε ειπα αυτο ειναι το υψος ουτε παχυμετρο χρησιμοποιησα ουτε τιποτα...για τις υπολοιπες λεπτομερειες(οπως παντα χρησιμες...) που αναφερεις δεν ειμαι ιδιογομωτης οποτε δεν γνωριζω σε τι υψη βγαινουν...Αλλη μια ερωτηση ποσο καιρο εχει σταματησει η παραγωγη των CSB και υπαρχουν ακομη φυσιγγια με αυτες?Αν ειναι οπως αυτα που ειχα παρει προ δεκαετιας με βλεπω να τα ριχνω στις τσιχλες....ηταν για τα μπαζα...δεν γ@μιεται πρωτη φορα θα 'ναι...
Εδώ και 3/4 χρόνια σταμάτησε η csb1 ( καλητερα (
 
Το καλό είναι ότι δεν είναι τόσο μεγάλη η δόση όση ήταν παλιά.δως τούς μια ευκαιρία.
Η csb 1 για να αποδόση, θελει 1.65×30 σε νορμαλ καιρο κ μετα για ποιο κρυο πας 1.70×30 ή ×31+++ αναλογα το στησιμο εννοείται....
Το 1.73 ειναι μαλακο στησιμο για τα γουστα μου.
 
Η csb 1 για να αποδόση, θελει 1.65×30 σε νορμαλ καιρο κ μετα για ποιο κρυο πας 1.70×30 ή ×31+++ αναλογα το στησιμο εννοείται....
Το 1.73 ειναι μαλακο στησιμο για τα γουστα μου.
Είναι τα 34 γρ αυτό και πίστεψε με μια χαρά είναι,πιο ισορροπημένο.( Για εμπορικό)
 
Η csb 1 για να αποδόση, θελει 1.65×30 σε νορμαλ καιρο κ μετα για ποιο κρυο πας 1.70×30 ή ×31+++ αναλογα το στησιμο εννοείται....
Το 1.73 ειναι μαλακο στησιμο για τα γουστα μου.
Δηλαδη το 1,73x33,6 ειναι χαμηλα σε μπαρουτι?αλλα ο φιλος ο @outlander λεει οτι με την νεα χαμηλοτερη δοσολογια παει καλυτερα,οι αποψεις διιστανται....παντως εγω το θελω για ηπιους καιρους οχι κρυο...θα δουμε
 
Δηλαδη το 1,73x33,6 ειναι χαμηλα σε μπαρουτι?αλλα ο φιλος ο @outlander λεει οτι με την νεα χαμηλοτερη δοσολογια παει καλυτερα,οι αποψεις διιστανται....παντως εγω το θελω για ηπιους καιρους οχι κρυο...θα δουμε
Δεν κατηγορω τη δοσολογια, ο s.g να ξερεις ισως το σωζει σε αποδοση, διοτι οι s.g σβηνουν το θηραμα στην κυριολεξια, επιδη βγαζουν δυναμη...
 
Back
Top