Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εμένα η επιστολή της μου φάνηκε γραμμένη από καρδιάς. Το ωραίο είναι ότι κατηγορεί αυτό το μικρό κόμμα για πλεόνασμα οικογενειοκρατίας, όπως κάποιοι άλλοι στο παρελθόν τον Μιχαλολιάκο. Οικογενειακή υπόθεση τα πολιτικά κόμματα στην Ελλάδα....
 
Εμένα η επιστολή της μου φάνηκε γραμμένη από καρδιάς. Το ωραίο είναι ότι κατηγορεί αυτό το μικρό κόμμα για πλεόνασμα οικογενειοκρατίας, όπως κάποιοι άλλοι στο παρελθόν τον Μιχαλολιάκο. Οικογενειακή υπόθεση τα πολιτικά κόμματα στην Ελλάδα....
...εγώ που είδα το βιογραφικό, νέος άνθρωπος, με ιδέες, κακόπεσε...
...βέβαια!!! σόγια, μπατζανάκια, κουνιάδια, κουμπαριές, γίνεται χωρίς αυτά?...και πολλά άλλα...
 
Last edited:
Πάντως, ίδιος ήταν ο πόνος και των Γιουγκοσλάβων μανάδων, και των Σύριων μανάδων. Δεν νομίζω, ότι οι Ουκρανές μάνες, πονάνε τα παιδιά τους περισσότερο. Απλά η δική μας υποκρισία και ο φαρισαϊσμός είναι μεγαλύτερα.
 
αμα πιεις τα "βότανα" που πίνουν αυτοί αντι για καφε ή τσάι ουτε εσυ θα εχεις ποτέ κατάθλιψη :)
Όταν κάνεις μπάνιο και λασπόλουτρα στον Γάγγη με την στάχτη της γιαγιά σου ενώ περιμένεις να καεί η μάνα σου πιστεύοντας ότι το πνεύμα τους θα έρθει πίσω σε μορφή παπαγάλου,η λέξη κατάθλιψη είναι άγνωστη.
 
Εγω τα πραγματα τα βλεπω διαφορετικα....
Κατ'αρχην δεν τον ειχα για τοσο μαλακα τον Πουτιν.... Ειδε το τυρι και δεν ειδε την φακα!!!
Πιστευω οτι του την ειχαν ''στημενη'' ΟΗΕ - ΝΑΤΟ -ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ -
Ο Πουτιν νομιζε οτι σε μια εβδομαδα θα ειχε τελειωσει....και αντι αυτου ανοιξε καινουργιο Αφγανισταν!!!

ΠΟΤΕ δεν ειχαμε ξαναδει τετοια ετοιμοτητα μετρων με τους συμαχους....και γι'αυτο πιστευω οτι του
την ειχαν ''στημενη''....
Με τα μετρα που πηραν.....Η οικονομια της Ρωσιας καταρρεει....Ο Πουτιν σε αδιεξοδο... ουτε μπρος
ουτε πισω....
Το χειροτερο σεναριο.....Εαν δεν προλαβουν να τον ''φανε'' οι δικοι του η καποιος αλλος... ΙΣΩΣ να
πατησει το ''κουμπι''.....και να παμε ολοι κατα διαολου....
Ετσι το βλεπω εγω...
 
Εγω τα πραγματα τα βλεπω διαφορετικα....
Κατ'αρχην δεν τον ειχα για τοσο μαλακα τον Πουτιν.... Ειδε το τυρι και δεν ειδε την φακα!!!
Πιστευω οτι του την ειχαν ''στημενη'' ΟΗΕ - ΝΑΤΟ -ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ -
Ο Πουτιν νομιζε οτι σε μια εβδομαδα θα ειχε τελειωσει....και αντι αυτου ανοιξε καινουργιο Αφγανισταν!!!

ΠΟΤΕ δεν ειχαμε ξαναδει τετοια ετοιμοτητα μετρων με τους συμαχους....και γι'αυτο πιστευω οτι του
την ειχαν ''στημενη''....
Με τα μετρα που πηραν.....Η οικονομια της Ρωσιας καταρρεει....Ο Πουτιν σε αδιεξοδο... ουτε μπρος
ουτε πισω....
Το χειροτερο σεναριο.....Εαν δεν προλαβουν να τον ''φανε'' οι δικοι του η καποιος αλλος... ΙΣΩΣ να
πατησει το ''κουμπι''.....και να παμε ολοι κατα διαολου....
Ετσι το βλεπω εγω...
Στο σκάκι....το προφανές ,σε οδηγεί στην ήττα.... κερδίζει αυτός που βλέπει πέρα απ' το προφανές‼️
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top